rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Gdyby każdy kolega losera bocil, to analogicznie każdy kolega ceitera by zachowywał się jak dziecko, a wszyscy wiemy, ze tak nie jest :) Wiec proszę nie myśleć w tym kierunku.
A, i ja pozdrawiam Cię Ceiterku mimo, ze Ty mnie nie bo ja odróżniam jakaś grę od rzeczywistości i średnio mnie interesują tanie spiny które Ty uwielbiasz.
Miłego wieczoru i treningu dumo naszego kraju
Ps. Trzymam kciuki na turnieju
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
5.931
Prawda jest taka że looser was jedzie a wy nie macie z nim szans i go wyzywacie
ceiter kiedy wracasz na 150 pawian już prawie zjechany to możesz wrócić warzywić
 

POL533

Chłop
Wynik reakcji
2
Bot tak naprawdę odbiera radość z gry. Nic tak nie cieszy jak ręczne wysyłanie 500 offów i 200 karet na longu. Po prostu czysta poezja która trwa od kilku do kilkudziesięciu minut xd

Swoją drogą po co wam był bot do farmienia na tej rundzie xd surki X6 a od 30 dobrze rozbudowanych wiosek dużo się przelewało. Ja po pierwszym dniu miałem 100kk zrabowanych podbijając barby, realnie sam farmilem do poziomu około 40kk i to przez pierwsze 4-5h gry reszta wpadła przy okazji. Gdy osoba która otrzymała oznaczenia na 15 minut przed północą miała 10 x tyle.

Edit:
Ta kolega losera i gra czysto xD W tej bajce byly smoki?

Tak i żuki gnojaki. A tak poważnie. Widziałem ten rzekomy skrypt do fermiania i używają go tylko niepełnosprawni umysłowo i tylko niepełnosprawni umysłowo po stronnie adminów nie wykryją jego używania. Nie chce obrażać ludzi niepełnosprawnych umysłowo, po prostu ocenzurowałem swoją wiadomość. Te skrypty są chyba napisane na podpuche tak cięzko było programistą tych skryptów dodać mniej wiecej taką linijkę?
setTimeout(function () {
farm();
if(Math.random() > 0.9<cfaniak> {
zróbCośNiestandardoweg();
}
}, Math.floor(Math.random() * 300 + 200));

Wprowadzenie szumu w wysyłanych komendach 100-300ms uniemożwila skuteczne wykrywanie botów na farmy w szybkich po czystej stronie backendu + jakieś "naturalne" wyłaczanie bota do farmy.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
45.738
@Ceiter dzisiaj:

wieden_sobieski-746x280.jpg
 
Wynik reakcji
6.752
Tragedia z lokalizacja była dlatego tak długo to trwało :/
Ale na Pawianie burzenie przećwiczone i jakoś poszło :D
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
poxop w repce to juz lepszych graczy nie macie? :D
jak on w RP zrobi kartony XD

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry