Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 151 i 152 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
Raczej oczywiste aby świat nie skończył się za szybko to jest 40 osób wtedy nie ma wygranej po 3-4 miesiącach gry choć na S139 miśki dały rade w takim czasie ale za duzo ludzi do szybszego zamkniecia xD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.006
Raczej oczywiste aby świat nie skończył się za szybko to jest 40 osób wtedy nie ma wygranej po 3-4 miesiącach gry choć na S139 miśki dały rade w takim czasie ale za duzo ludzi do szybszego zamkniecia xD

A co to zmienia? Swiat bedzie trwał taka sama ilosc czasu tylko wbijanie dominacji dłużej potrwa xD Jak ktos na zbiórce zebral 100 osob to poleci w 100, a nie w 40
 

Deleted User - 699847453

Guest
Szczerze to dziwne zachowanie ze strony opiekunów projektu. Niby nie lubią masówek, a sami je tworzą xd. Wiedzieli, że na ten świat się szykuje masa ekip które się zbieraja od wielu miesiecy a i tak walnęli limit miejsc - 40.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.270
Na 152 bedzie przedmiot? Moze jestem slepy ale nie widze zeby bylo to podane:D
 

Deleted User - 699847453

Guest
Jeśli nie było informacji o braku itemka to będzie :)
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.576
Jezcze ten odstęp 150 ms :) klin city
I znowu brak łuków. O co chodzi wam :)
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
115
Kurde znowu kościół..

Powiedzcie mi, będzie item na przeniesienie wioski? I jego się dostawało jak się wbiło na wstępnym czy po? Bo chciałem z kolegami zagrac obok siebie i nie wiem czy wbijac teraz czy później.
 

DeletedUser186679

Guest
tyle lat, a ja nadal nie rozumiem sensu limitu 40 członków w plemieniu <sciana>

Wszystko po to aby utrudnić grę plemionom z liczbą graczy większą niż 40 już na samym początku, są niestety jeszcze luki ale mam nadzieję, że za 50'światów wszystko będzie ładnie domknięte i większym plemionom będzie jeszcze trudniej grać:)
 
Wynik reakcji
228
Wszystko po to aby utrudnić grę plemionom z liczbą graczy większą niż 40 już na samym początku, są niestety jeszcze luki ale mam nadzieję, że za 50'światów wszystko będzie ładnie domknięte i większym plemionom będzie jeszcze trudniej grać:)

O czym Ty mowisz? Mniejszy limit czlonkow, to dluzszy swiat (ze wzgledu na zdobycie dominacji), a co za tym idzie - dluzsze wplywy z KP i MK.

Back masz racje, kosciol niepotrzebny, juz nie wspominajac o tej glupocie z badaniami..
 
Wynik reakcji
356
Czy ktoś z ekip HGH 99św, albo innych wymienionych w opisie na dole startuje? Światy bez farmienia to moja ulubiona sprawa, a wystartować ze zgraną ekipą to już czysta przyjemność ;)
Jak coś to grałem pod nickiem niezle ziolko 1 :)
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
115
O czym Ty mowisz? Mniejszy limit czlonkow, to dluzszy swiat (ze wzgledu na zdobycie dominacji), a co za tym idzie - dluzsze wplywy z KP i MK.

Back masz racje, kosciol niepotrzebny, juz nie wspominajac o tej glupocie z badaniami..

No na 147 dalej nie ogarnąłem kościoła miałem nadzieję, że kolejny bez farmy będzie bez kościoła a tu znowu
 
Status
Zamknięty.
Do góry