Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
482
Magiczna jest ta dyskusja, czytam stronę, potem przeskakuję dwie i wciąż jestem na bieżąco :D
Miśki, ogarnijcie język - to tak moderatorsko.

A prywatnie - nie chce ktoś nupka/deffówki/pół-darmy/etatowego zastępcy? Trochę zaspałam z wejściem na wstępne i mnie nie ma tam gdzie chciałam :(
 

DeletedUser180750

Guest
Miejsce na mapie zawsze będzie, tylko.. zakładając przypadek iż zapraszanie nie będzie działać tak jak dotychczas na większości światów, Twoich znajomych może rozrzucać po całej długości obrzeży. Oczywiście będzie szansa na ponowne losowanie miejsca na mapie, w ciemno, za pomocą opcji: zacznij od nowa

Skąd wiesz jaki jest algorytm :eek:
Zgaduje, zobaczymy jak to będzie, jak mówiłem, fajnie że będzie jeden wielki kocioł, od lat czegoś takiego nie było
Magiczna jest ta dyskusja, czytam stronę, potem przeskakuję dwie i wciąż jestem na bieżąco :D
Miśki, ogarnijcie język - to tak moderatorsko.

A prywatnie - nie chce ktoś nupka/deffówki/pół-darmy/etatowego zastępcy? Trochę zaspałam z wejściem na wstępne i mnie nie ma tam gdzie chciałam :(

U nas chyba jest już full, ale zapytam się chłopaków, czy można przygarnąć taką gwiazdę jak Ty :D
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
Musieliby wyłączyć zakładanie plemienia, właczyć pełną losowość, ale i tak potem by gracze pozdradzali innych i stworzyli to co chcą.
 

DeletedUser180750

Guest
Może jak dożyjemy ś200 to wszyscy startują losowo na mapie i dopiero wtedy można tworzyć plemię z graczami którzy trafią w naszą okolicę? Nie było by ciekawiej? :cool:
Ale tak z obcymi ludźmi? xD Starty, gram w tą grę tylko dlatego, że mam tu masę znajomych i mogę się ponapinać na FO, sama radość z rozgrywki już dawno minęła, jedynie cieszy przynależność do ekipy
 

Deleted User - 698791809

Guest
I właśnie taki z niego kozak. Wytrzymał dwa dni do tej 2-3 w nocy, a teraz przez dwa tygodnie, będzie chodził spać po wieczorynce.
 

Deleted User - 698791809

Guest
A prywatnie - nie chce ktoś nupka/deffówki/pół-darmy/etatowego zastępcy? Trochę zaspałam z wejściem na wstępne i mnie nie ma tam gdzie chciałam :(

Ja mogę Cię przygarnąć, ale pod warunkiem, że śpisz przy brzegu i potrafisz robić dobre, bezglutenowe pierogi z mięsem. Sztukę robienia niedobrych, opanowałem do perfekcji, przydałoby się małe urozmaicenie.
 

Deleted User - 698791809

Guest
Na pewno mam nadwrażliwość / alergię na gluten. Nie mam pojęcia, czy to już celiakia, bo jedne badania mówią tak, drugie siak... W każdym razie, nie mogę go jeść, bo dopadają mnie później niezbyt przyjemne dolegliwości.
 

DeletedUser180750

Guest
Na pewno mam nadwrażliwość / alergię na gluten. Nie mam pojęcia, czy to już celiakia, bo jedne badania mówią tak, drugie siak... W każdym razie, nie mogę go jeść, bo dopadają mnie później niezbyt przyjemne dolegliwości.
Czyli masz celiaklie, zanik kosmków jelitowych spowodowany obecnością białka roślinnego w pokarmie :"D To używaj mąki kukurydzianej
 

Deleted User - 698791809

Guest
Mogę Ci zrobić ekstraglutenowe ;)
To ja wyciągam pomocną dłoń... Oferuję wikt i opierunek, a Ty już na dzień dobry, nie tylko odtrącasz moją pomoc (co jeszcze bym zrozumiał), lecz świadomie dążysz do pogorszenia mojego stanu zdrowia? Wystarczyło grzecznie odmówić, naprawdę.
 

DeletedUser180750

Guest
To ja wyciągam pomocną dłoń... Oferuję wikt i opierunek, a Ty już na dzień dobry, nie tylko odtrącasz moją pomoc (co jeszcze bym zrozumiał), lecz świadomie dążysz do pogorszenia mojego stanu zdrowia? Wystarczyło grzecznie odmówić, naprawdę.
Ona jet wredna, trzeba się przyzwyczaić :D Ja jej kiedyś pisałem miłosne wierszyki na FO i też mnie odtrąciła, nie @OlciQ ?
 

Deleted User - 698791809

Guest
Czyli masz celiaklie, zanik kosmków jelitowych spowodowany obecnością białka roślinnego w pokarmie :"D To używaj mąki kukurydzianej
Dzięki za radę zią! Nie wpadłbym na to, żeby używać bezglutenowych mąk na...diecie bezglutenowej. Mogłeś mi to powiedzieć 4 lata temu, jak zaczynałem dietę, no ale lepiej późno, niż...
 

DeletedUser180750

Guest
Dzięki za radę zią! Nie wpadłbym na to, żeby używać bezglutenowych mąk na...diecie bezglutenowej. Mogłeś mi to powiedzieć 4 lata temu, jak zaczynałem dietę, no ale lepiej późno, niż...
Do usług, przypomnij sobie o mnie, jak na siebie wpadniemy w plemsach xD
 

Deleted User - 698791809

Guest
Też jestem dobry w wierszyki!

Droga Olu, co swym glutenowym pierożkiem, otruć mnie chciałaś,
Nie tylko odtrąciłaś pomocną dłoń, lecz i zdrowie me odebrałaś.

W zemście, napiszę więc do suni, co znajomości w każdym plemieniu ma,
Nim wystartuje nowy świat, zaiste, skończy się twa gra.
 

DeletedUser180750

Guest
Też jestem dobry w wierszyki!

Droga Olu, co swym glutenowym pierożkiem, otruć mnie chciałaś,
Nie tylko odtrąciłaś pomocną dłoń, lecz i zdrowie me odebrałaś.

W zemście, napiszę więc do suni, co znajomości w każdym plemieniu ma,
Nim wystartuje nowy świat, zaiste, skończy się twa gra.
Sunia podobno był kiedyś tresowany jako pies tropiący, więc Ola się przed nim na bank nie uchroni xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry