Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 698598154

Guest
Na łajzy nie ma sposobu, dopoki gracze nie dorosną mentalnie i umiejetnosciami do samodzielnej gry to zawsze znajda sposob na psucie jej.
Niestety. Mozna to tępic a w ich miejsce przyjdą nowe kaleki robiące to samo.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie do konca bo wielu graczy "wyleczylem" z bycia łajzą, ale trzeba im pokazac ze sie da, stworzyc alternatywe.
Dopoki będą tkwic w gownoplemionach, gdzie jest przyzwolenie, a nawet sciganie kto bardziej, w ktorym nie ma standardow a jedynie strach przed porazka to nie zrobią postępow.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Ja nic nie mówię, ale samym honorem na wojnie to ty nie wygrasz.
Zresztą - gdzie tam honor wobec wroga ... Raczej obstawiam, że każdy na wojnie po prostu chciał przetrwać :)
 

Deleted User - 698598154

Guest
Ty Maciuś tez bez rączek jestes ze tak histerycznie reagujesz kiedy sie tylko wspomni o tym co tę grę tak psuje?
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Ty Maciuś tez bez rączek jestes ze tak histerycznie reagujesz kiedy sie tylko wspomni o tym co tę grę tak psuje?

Gościu weź przeczytaj to co napisałeś - zanim klikniesz "Odpowiedź".
Po pierwsze biadolisz to od 1 strony tej dyskusji - wszyscy wiemy, że brzydzisz się chorymi zagrywkami. PRZYJĘLIŚMY TO - więc skończ już o tym biadolić przez kolejne strony, więc mógłbyś chociaż pisać już o czymś innym. Już chyba wolałbym czytać jakie to znakomite plemiona podbiliście na tym szalenie ważnym s123 czy 135.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.314
Gościu weź przeczytaj to co napisałeś - zanim klikniesz "Odpowiedź".
Po pierwsze biadolisz to od 1 strony tej dyskusji - wszyscy wiemy, że brzydzisz się chorymi zagrywkami. PRZYJĘLIŚMY TO - więc skończ już o tym biadolić przez kolejne strony, więc mógłbyś chociaż pisać już o czymś innym. Już chyba wolałbym czytać jakie to znakomite plemiona podbiliście na tym szalenie ważnym s123 czy 135.

Moje na 123
Wpisujemy się do tych znakomitych?

Zastanów się nad odpowiedzią! :)
 

Deleted User - 698598154

Guest
Tak myslalem:)

Bulwa, rozumiem ze to mało wygodne i irytujące dla tych ktorzy tak graja.
Ale mysle sobie ze lepiej gdyby zawstydzeni przestali robic z siebie łachow niz oczekiwali ze kazdy nim bedzie byleby mogli poczuc sie lepiej.
Ty tego nie tępisz a ja śmieciową grę tępię na wszystkie sposoby. Musisz przywyknąć.
 

DeletedUser180750

Guest
Tak myslalem:)

Bulwa, rozumiem ze to mało wygodne i irytujące dla tych ktorzy tak graja.
Ale mysle sobie ze lepiej gdyby zawstydzeni przestali robic z siebie łachow niz oczekiwali ze kazdy nim bedzie byleby mogli poczuc sie lepiej.
Ty tego nie tępisz a ja śmieciową grę tępię na wszystkie sposoby. Musisz przywyknąć.
Ale przecież nie każdy chce być najlepszy, może niektórzy ludzie chcą pograć, dla ZABAWY i dla ZNAJOMYCH?
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Tak myslalem:)

Bulwa, rozumiem ze to mało wygodne i irytujące dla tych ktorzy tak graja.
Ale mysle sobie ze lepiej zeby zawstydzeni przestali robic z siebie łachow niz oczekiwali ze kazdy nim bedzie byleby mogli poczuc sie lepiej.
Ty tego nie tępisz a ja śmieciową grę tępię na wszystkie sposoby. Musisz przywyknąć.
Każdy gra jak chcę :)
Jest wiele strategii - jedni wolą kombinacje inni wolą grać jak ty.

Jestem powszechnie uważany za krętacza i mendę. Wiele osób mnie nie lubi - a mimo to od s91 nikt z moich graczy mnie nie zdradził. A na 137 mieliśmy taką sytuację, że byliśmy jak bokser przed nokautującym ciosem.
Grunt, żeby twoi ludzie się z tobą zgadzali a nie opinia innych.

NIKOGO NIE ZMIENISZ SWOJĄ GADKĄ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry