Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Kiedyś miałem takie szczęście że gdzie nie startowałem to były Niszczyciele i wszędzie po pupie dostawali xDDD oni są chyba rekordzistami z przegranymi światami xD
 

Deleted User - 699847453

Guest
Kiedyś miałem takie szczęście że gdzie nie startowałem to były Niszczyciele i wszędzie po pupie dostawali xDDD oni są chyba rekordzistami z przegranymi światami xD

Rekordzistami są Marzyciele z 6-7 przegranymi światami z rzędu :p
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
A BDB też pamiętam,nie raz dostawali xD ale oni odpadali dość wcześnie,Niszczyciele zawsze tam swoją ćwiartke ogarniali xD
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
Jak APK wbija serio na 3 człony to będą mieli ciężko, dyplomacja jest jedna dla całego plemienia a każdy człon może być gdzie indziej.
 

Deleted User - 699847453

Guest
Pamiętajcie o odpowiednim przygotowaniu się do gry, czyli zapewnieniu sobie dobrego startu za pomocą paru darmówek. To podstawa sukcesu :)
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Na s115 nie dotrwales do wojenki z nimi bo Ci zrobiliśmy rozbiórkę za bycie pajacem .

To może twstats lamo sprawdz,byłem tego rozpedzony na froncie z nimi a wy zrobiliście siłówke najlepszemu graczowi od was xDD
1 przejęcie od BDB ale nie byłem od początku na froncie z nimi xDDD
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Byłem całym kontem na froncie i atakowałem sobie wrogów ,czego chcieć więcej odemnie??
 
Status
Zamknięty.
Do góry