Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Nie wiem, czy śmianie się z sunii za świat 100 jest w sumie logiczne, chłopak grał swój pierwszy świat i od razu dostał przegrywający front na takich graczy:
-AragornBujacz
-kryyy7822
-Bescenne (przepraszam Fantazjo zapomniałem nicku z 100)
-Wioska Barbarzyńska
-stiv.ens&Zygmek101

No nie oszukujemy się chłopak nie miał łatwej sytuacji, śmiem twierdzić, że raczej nikt by nie chciał być na takim odcinku frontu.
 

Deleted User - 699428456

Guest
Tak na początku każdy w okolicy będzie robił wszystko aby wyfarmic barbki a więc jak nie chcesz poświęcać czasu na siedzenie i farmienia to można zapomnieć o zrabowaniu jakiś surowców :) dlatego wolę poczekać na bez farmienia tam przynajmniej nie będę musiał siedzieć i klikać AF czy tam z mapki w końcu początki to AF tak sobie się nadaje :p
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.064
@kmic @anyone

Czysto teoretycznie, jak będzie wyglądać procedura jak ktoś zacznie grać dzień lub dwa po starcie? Będzie możliwość zaproszenia gracza obok siebie albo wyboru kierunku czy nowych rozrzuci randomowo po mapie?
 

Deleted User - 699428456

Guest
@kmic @anyone

Czysto teoretycznie, jak będzie wyglądać procedura jak ktoś zacznie grać dzień lub dwa po starcie? Będzie możliwość zaproszenia gracza obok siebie albo wyboru kierunku czy nowych rozrzuci randomowo po mapie?

"Informacja dla wszystkich Plemion
Na tym świecie nie będzie przedmiotu do przenosin wioski, ani możliwości zapraszania obok siebie. Zatem JEDYNĄ możliwością by ekipa wystartowała w swoim otoczeniu jest dołączenie do świata na etapie wstępnego logowania i w czasie tej fazy (specjalnie z tego powodu trwającej dłużej niż zazwyczaj) dołączenie do tego samego plemienia (i bycie w nim w momencie zakończenia wstępnego logowania, kiedy to będzie następował start świata i rozmieszczanie wiosek)."
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.614
@kmic @anyone

Czysto teoretycznie, jak będzie wyglądać procedura jak ktoś zacznie grać dzień lub dwa po starcie? Będzie możliwość zaproszenia gracza obok siebie albo wyboru kierunku czy nowych rozrzuci randomowo po mapie?

Nie.
Mnie bardziej ciekawi czy jak Cie przejmą będziesz miał opcję rozpoczęcia w centrum plemienia, bo wtedy można byłoby tym sposobem się przenieść (strata kilkunastu dni ale..)
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Nie.
Mnie bardziej ciekawi czy jak Cie przejmą będziesz miał opcję rozpoczęcia w centrum plemienia, bo wtedy można byłoby tym sposobem się przenieść (strata kilkunastu dni ale..)

Dobrze,że nie liczysz na dużo i przyjmujesz do siebie,że Cię mogą przejąć xD
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.064
Czytałem aż za dużo razy, dlatego mam pytania chłopaki <lol> Ja nie pytam o start tylko o to co po starcie. Również o to czy jak wyeliminujesz gracza to może zacząć od nowa ale wtedy rozumiem że w randomowym miejscu na mapie, a nie blisko swojej ekipy? <oczy> Każdy lepszy grajek wie o co pytam ^^

Paulik kto Ci powiedział że będę grać? Chociaż jak już jesteś to wbiję Ci jako skrzydłowy żebyś jakoś sobie radził staruszku ;P
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Jesteś mało precyzyjny zatem bo ja tam nie spotkałem pytania o to, co po przejęciu. Spotkałem pytanie o to, co po starcie kilka dni po ;p
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.614
Czytałem aż za dużo razy, dlatego mam pytania chłopaki <lol> Ja nie pytam o start tylko o to co po starcie. Również o to czy jak wyeliminujesz gracza to może zacząć od nowa ale wtedy rozumiem że w randomowym miejscu na mapie, a nie blisko swojej ekipy? <oczy> Każdy lepszy grajek wie o co pytam ^^

Paulik kto Ci powiedział że będę grać? Chociaż jak już jesteś to wbiję Ci jako skrzydłowy żebyś jakoś sobie radził staruszku ;P

Po starcie nie będzie możliwości:
- wyboru kierunku
- przeniesienia wioski
- rozpoczęcia przy znajomym z zaproszenia

Takie informacje można pozyskać czytając ogłoszenie ś150

Tak jak pisałem zastanawia mnie tylko (zadanie z samouczka - zaproś znajomego), rozpoczęcie gry po tym jak zostanie się przejętym (myślę że wtedy będziesz miał możliwość rozpoczęcia gry w centrum plemienia)

Dobrze,że nie liczysz na dużo i przyjmujesz do siebie,że Cię mogą przejąć xD

Na wszystko trzeba być przygotowanym ale ja podobno zawsze mam tony deff'a od plemienia o_O
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Po starcie nie będzie możliwości:
- wyboru kierunku
- przeniesienia wioski
- rozpoczęcia przy znajomym z zaproszenia

Takie informacje można pozyskać czytając ogłoszenie ś150

Tak jak pisałem zastanawia mnie tylko (zadanie z samouczka - zaproś znajomego), rozpoczęcie gry po tym jak zostanie się przejętym (myślę że wtedy będziesz miał możliwość rozpoczęcia gry w centrum plemienia)



Na wszystko trzeba być przygotowanym ale ja podobno zawsze mam tony deff'a od plemienia o_O

Startując ze wstępnego logowania nie ma tego zadania, więc takie dywagacje są bez sensu.
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
Zastopuje to darmówki, świetna rzecz. I nie da się zrobić 10 członów, szkoda :/
 

VonDee

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
930
Kurcze, ale naspamiliście:)
Keymil nie rusza Sabat teraz,.
W zasadzie to wcale nie był planowany start na 150 świecie, bo gracze u nas grający to przypadkowa formacja:) Większość to członkowie innych bardziej znanych czy prestiżowych ekip:) No i farma;]

Jednak postanowiłam wyjść na przeciw oczekiwaniom wielu Sabacików i zagramy na 152 świecie:)

Także zapraszam na zbiórkę Sabatu na 149 wszystkich przyjaciół nasze plemienia:)
 
Ostatnia edycja:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Kurcze, ale naspamiliście:)
Keymil nie rusza Sabat teraz,.
W zasadzie to wcale nie był planowany start na 150 świecie, bo gracze u nas grający to przypadkowa formacja:) Większość to członkowie innych bardziej znanych czy prestiżowych ekip:) No i farma;]

Jednak postanowiłam wyjść na przeciw oczekiwaniom wielu Sabacików i zagramy na 152 świecie:)

Także zapraszam na zbiórkę Sabatu na 149 świecie wszystkich przyjaciół Sabatu:)

I tak Panie i Panowie umarła nadzieja Smuteczka na koalicjanta, zapalmy proszę znicza.
[*]
 
Status
Zamknięty.
Do góry