Komentarze dotyczące aktualizacji forum

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Drodzy Użytkownicy,

zachęcamy Was gorąco do zamieszczania swoich komentarzy dotyczących wprowadzanych na forum zmian.

Pozdrawiamy
Wasz Plemiona Team
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
wbrew temu co głosi znane powiedzenie, zmieniliście jednak firanki.

no ale chociaż teraz na telefonie jakoś lepiej to wygląda.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Niczego dobrego się po was nie spodziewałem. W końcu od kilku lat trzymacie ten sam poziom (czyli słaby) , ale zawsze mogło być gorzej
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Aktualizacja MUSIAŁA być wprowadzona - w przestarzałych wersjach systemów non stop odkrywane są błędy bezpieczeństwa. Chyba nie chcielibyście, by na Waszych kontach zalogował się ktoś obcy korzystając z luki w mechaniźmie logowania, by potem wysyłać z takiego konta miliardy spam-wiadomości (vB4) albo też zupełnie bez jakiegokolwiek logowania podmieniać obrazki szablonu, czasem wymuszając wysyłanie błędnych grafik w momencie, gdy poszukujecie np. aktualnej mapy świata (XF1)?
Obecna wersja NIE była w ŻADEN sposób zgodna z poprzednią pod względem silnika motywów - dlatego też motyw graficzny musiał zostać napisany od podstaw. Dlatego też nie będzie w żaden sposób możliwości "powrotu" do poprzedniego, choć zawartość samych postów nie ulegnie zmianie. A osobiście mam wrażenie, że aktualny motyw jest wręcz czytelniejszy, więcej tekstu mieści się na jednej stronie ;)
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Poprzednie forum to byla kupa (szczegolnie ta textarea do pisania, ktora zyla swoim glupio oskryptowanym zyciem). Dobry ruch.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
Niby lepiej, ale nie do końca :) Obrazek w tle powoduje u mnie, że mam nawroty depresji.
Także polecam serdecznie.
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Niby lepiej, ale nie do końca :) Obrazek w tle powoduje u mnie, że mam nawroty depresji.
Także polecam serdecznie.

JavaScript:
$('body').append('<style>#top:before{background-image:url("https://dspl.innogamescdn.com/asset/35df1c4/graphic/background/bg-image.jpg")!important;}</style>');

I już jakoś tak mniej depresyjnie :p
 
Do góry