rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199633

Guest
Bot gra za Ciebie całkowicie, skrypt częściowo. Raczej skrypciarz jest właściwym określeniem. Chyba w ogóle termin pochodzi od jakiejś tibii lub margonem;p

A właśnie jak patrzę na wiadomości lonsdale-a to boot to jest uruchamianie systemu.
 

DeletedUser177858

Guest
Te kilkudniowe rundy są bez sensu skoro po jednym dniu już widać kto wygra. Po co robić 3 dniowe rundy? <sciana><stop><cisza>
 

DeletedUser177858

Guest
To rozumiem że takie długie rundy to weekend dla administracji. Ok i tak doceniam że u nas to jeszcze funkcjonuje <oczy>
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
275
Miałem dziś pograć sobie patrzę A tu Long,kurde gorszych rund nie ma to Szybkie A nie Specjal jakiś
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Ceiter to jednak fajny chlopak jest, nawet zamienilismy kilka pw bez slow wulgarnych a bylo wiadomosci okolo 100. Polubilem go bardzo jest mily i sympatycznym chłopcem który sie nawrocil po rozmowie ze mna.
images
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Ale dużo Niemców wchodzi, uważajcie na was lose jak zaczyna was skanowac to znaczy że większość graczy na rundzie ma skan waszej wioski. Dzisiaj o mnie wysyłał tak priv z raportami pytałem różnych graczy każdy dostał
 
Do góry