Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser199262

Guest
Co jak co ale pchełka jest dobry w nasylaniu xD raz chyba z 6 osób na extremie się na mnie rzuciło
Wiesz co ja nie nasyłam ludzi, tylko jeśli coś gram w grupie. Też zauważ, że mnie też atakują na rundach randomy, tego nie unikniesz na otwartych rundach. Wczoraj przyznaje bezapelacyjnie, że się skompromitowaliśmy z Ramajadem na rundzie :p
Cieszy mnie po prostu zwycięstwo Szumixa i Lonsdale, dziwi szukanie usprawiedliwień.
 
Wynik reakcji
6.752
Tak,tak wbij na rundę pokaż w końcu co potrafisz xD Bo jak na razie to na prawdę jesteś dobry w tych 2 rzeczach co wymieniłem ;]


A z tymi przenosinami to na prawdę miałeś szczęście,że wywaliło Cie blisko Lonsdale,bo inaczej to byłby strzał w kolano :D

2 Sprawa nie wiem jak Funny i Total dopuścili na początku żeby wbić się na 2 deffy,nie fejkowali? Albo po prostu dograć skana przed :D
 

DeletedUser199633

Guest
Ciekawe wyniki, może i nie doceniłem Hunters. Na pewno stawiają się na rundy i grają do końca a to już jak widać lepiej niż 3/4 drużyn.

Pchełka wbija na rundy, ale nie sam. No i nie kłamie, zawsze praktycznie ma z kim grać. Ale no, może KURI3R z tych co z nim grają stanowi jakieś zagrożenie, zazwyczaj nie odczuwałem aż tak negatywnie ich obecności, czasami nawet trochę ciekawiej było.
 
Wynik reakcji
2.870
Tak,tak wbij na rundę pokaż w końcu co potrafisz xD Bo jak na razie to na prawdę jesteś dobry w tych 2 rzeczach co wymieniłem ;]


A z tymi przenosinami to na prawdę miałeś szczęście,że wywaliło Cie blisko Lonsdale,bo inaczej to byłby strzał w kolano :D

2 Sprawa nie wiem jak Funny i Total dopuścili na początku żeby wbić się na 2 deffy,nie fejkowali? Albo po prostu dograć skana przed :D

Fejkow z tego co pamiętam nie było.
A z przenosinami musiałem zaryzykować bo i tak bylem między nimi praktycznie. Niekiedy ryzyko popłaca
 

DeletedUser159420

Guest
Ja nie opuściłem rundy specjalnie, rzeczywiście o niej zapomniałem a mój kompan do gry mnie wystawił. W ogóle miałem sen, że mimo, że tylko jedną rudnę w grupie rozegrałem to wystarczyło punktów, bo były drużyny co miały 0 punktów i dzięki temu wszedłem do fazy finałowej
 
Wynik reakcji
2.870
Ja nie opuściłem rundy specjalnie, rzeczywiście o niej zapomniałem a mój kompan do gry mnie wystawił. W ogóle miałem sen, że mimo, że tylko jedną rudnę w grupie rozegrałem to wystarczyło punktów, bo były drużyny co miały 0 punktów i dzięki temu wszedłem do fazy finałowej

Gdyby nie ustawiony remis to byś nie awansował XD
 

DeletedUser184281

Guest
Beniamin i Dwóch potężnych graczy pytanko do Was, czy mozemy zagrac w piątek/ Może byc 17/18/19/20/21
 
Do góry