Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Już nie możecie przekładać bo już 2 szanse wykorzystaliście, każda Wasza nieobecność będzie traktowana jako walkower.
No i pisałam, że tottal pisał do mnie wcześniej, ale byłam w pracy, więc nie miałam jak zareagować.
 

DeletedUser199633

Guest
Może skrócić czas żeby ustawić jakąś normalną rundę albo zagrajmy 2v2. No bo 2h kiszenia gdy już macie zwycięstwo to chyba bezsens ;D

Wygląda na to że "grupa śmierci" polega na tym kto zbierze więcej walkowerów ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Nitro mam skasować hasło czy coś grasz??

Ale mogę śmiało już powiedzieć, że to był pierwszy i ostatni turniej organizowany przeze mnie. Pochłania mi on masę czasu ale jakoś przemęczę i go dokończę ale brak mi słów aby go opisać.
 

DeletedUser199633

Guest
Kurde to prawda, Gwiazdeczka robi masę roboty, tylko po to żeby była połowa walkowerów. Oby w finale nie było takich jajec, bo po prostu to jest przykre
 

DeletedUser199633

Guest
Gwiazdeczka, nitro chyba i tak nie ma za bardzo jak coś grać w tej rundzie xD proponuję zakończyć 22:15 i zrobić nową 22:30

A co do turnieju, jestem bardzo wdzięczny że dałaś nam taką możliwość. I jestem przekonany że jest więcej takich osób jak ja;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Dobra za 10 minut zakończy się runda Hunter wygrywa.

Ustawiłam rundę na ustawieniach turniejowych tutaj dam hasło możecie pograć w mniejszym gronie.
Hasło to: kwiatek
 
Wynik reakcji
6.787
Nie no ludzie po prostu nie potrafią uszanować innych czasu,Gwiazdka wszystko ogarnia,a tu problem jest wbić na rundę-nie masz czasu trzeba było się nie zapisywać i tyle ;) Coś mi się wydaję,że jest to ostatni turniej jaki się odbył na sp :) A szkoda,szkoda...
 
Do góry