Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Trochę te rundy za bardzo zależne od położenia na mapie

Takie ustawienia chciała większość graczy. W kolejnym etapie dam większy poziom wioski niż 1 i szybszą prędkość surowców, aby była możliwość coś zagrać, a nie po 20-30 minutach koniec, a rundy ustawione na 2h 30minut.
 

DeletedUser199633

Guest
Ojejku jejku lonsdale biedactwo, zostałeś pokonany, płacz za każdym razem że grałem na bocie. Zagram z tobą 1v1, nagrywamy ekrany, stoi? Żałosny hipokryto i krętaczu?
 

IownedU

Miecznik
Wynik reakcji
8
300 topa i 250lk? I Iowned mi pisał że ma wątpliwości czy gralem czysto bo miałem 130lk czy cos ;p

Ale widzę ustawienie na mapie. Jest to możliwe jeśli przeciwna drużyna nie umiała farmic, to po prostu przelewały się surki i wszystko szło na stajnie i lk.
130lk to ja miałem - Ty latałeś ponad 200.
Moje nawet nie wracały z pełnym łupem, widzisz różnicę?
 
Wynik reakcji
6.791
Z nami też wbijesz sam?
Bo jak tak to niemasz po co wbijać;)



Tylko o ile ceiter umie farmić to ty grasz na bocie każdy to wie przecież ;)
Nie no bez przesady,nie rób ze mnie nie wiadomo kogo,to są plemiona bardzo dużo zależy od rundy,lokalizacji na mapie, trzeba siedzieć dużo w afie i tyle :) Postaram się nagrać następna rundę moja i Neva jak nie będzie za wiele wulg to wrzucę :D
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
albo twoja i moja jak kolejna bede gral xD bo poki co to nev sie jeszcze nie pojawil xD

pojawi sie w ostatnim meczu i zgranie pp xDDD w sumie niezla taktyka ;D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
275
Ojejku jejku lonsdale biedactwo, zostałeś pokonany, płacz za każdym razem że grałem na bocie. Zagram z tobą 1v1, nagrywamy ekrany, stoi? Żałosny hipokryto i krętaczu?

Każdy wie że grasz na bocie bo mimo że siedziałem na AF cały czas odstawiłeś mnie na tyle lk A byliśmy koło siebie ;)
Myślę że Iownedu też umie farmic A mimo to też go odstawiłeś dlatego jeśli trafimy na was chciałbym rundke taka żeby farma i okolica nie odgrywała takiej dużej różnicy żebys mógł pokazać skilla A nie tylko bota;)
 

DeletedUser199633

Guest
Fajnie fajnie. W takim razie nie przeszkadza ci pojedynek 1v1 na tych samych ustawieniach co wcześniej graliśmy z nagranymi ekranami? Może być na żywo.
 

DeletedUser199633

Guest
Na nagraniu będzie widać czy będę grał na bocie. Jaki masz problem ziomek? Bo póki co chyba od tygodnia 24/7 myślisz tylko o tym że na nim gram.
 

DeletedUser199633

Guest
Dziwne. No szczerze to zupełnie nie rozumiem sytuacji. Twierdzisz że gram na skryptach i dlatego z tobą wygrałem, bo nie mam skilla (co napisałeś na drugim forum). Z twoich licznych wypowiedzi wychodzi na to że masz się za osobę znaną (rozumiem że jest tu kultura okazywania pogardy do no-nameów od pewnego skilla), która ma większe umiejętności niż ja (uważasz że wygrałem skryptami, nie skillem) i która jest bardzo bardzo oburzona faktem że została pokonana tak dobitnie, w (twoim zdaniem) nieuczciwy sposób. No i oczywiście na chwilę odrzucam fakt, że ktoś tam twierdzi że grasz na skryptach, bo raczej nie pisałbyś pod każdym postem że gram na botach, gdybyś sam miał coś za uszami.

Rozumiem, że chcesz odebrać mi szansę udowodnienia tego, że jestem lepszy od ciebie grając na czysto (bo nie możemy udowodnić że ja lub ty grałem na skryptach). Uważam, że wynika to z tego, że czujesz że przegrasz i boisz się potencjalnych konsekwencji. Jest też możliwość, że nie chcesz nagrywać ekranu, bo sam grasz na skryptach. Mocno przypuszczam że oba poprzednie zdania są prawdziwe. Na dodatek (z mojego własnego doświadczenia) oszukiwałeś i rzucałeś wyzwiskami w prywatnych wiadomościach, chcąc zanegować swoją porażkę.

Ponieważ jest to już chyba szósty raz w którym bezowocnie próbuje w jakiś sposób zainicjować ten pojedynek, wycofuję swoją propozycję walki z tobą i nie będę już więcej go proponował. Jeśli ktoś jest ciekawy czy gram czysto czy nie (albo przynajmniej czy choć trochę umiem grać czysto) to zapraszam na umówienie się na pojedynek przez PW. Wymogi to tylko odpowiednia runda do farmienia, dogadany termin i wspólne nagrywanie ekranów.

Lonsdale/H4rdc0re - ponieważ wielokrotnie pokazałeś że nie masz nic ciekawego do powiedzenia, dodaje cię do ignorowanych, więc nie będę więcej odpisywał na twoje posty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
A ja zapraszam do działu, który nie dotyczy turnieju tylko zwykłych szybkich.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Jestem przekonany ze Korren gra czysto nie raz z nim gralem i moge zagwarantowac,. Ten caly hardcor poprostu jest znany z forum nie ze swojej gry.. Nie potrafi przyznac komus ze gra lepiej od niego to pokazuje jego przykry wyraz tego ze jest niedowartosciowanym malolatem. Korren sam Wam proponuje aby nagrac ekran jak gra. Glupcy sie boja bo jak zobacza jego skill to im morda do ziemi opadnie i grac przestana taka jest prawda. Zal mi tych napinaczy na forum co nie potrafia przyznac iz ktos jest lepszy od nich. Lonsale pokaz nobie swoje umiejetnosci i nagraj filmik bez bota to w top 50 nie bedziesz. Pozdrawiam opinia czysto obiektywna.
 
Do góry