Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser199633

Guest
ozrel i FLOR. Ale nie wypowiadają się tutaj, nie widać ich na rundach, więc nie wiem czy nie będzie jakiegoś walkowera
 
Wynik reakcji
2.950
Jeżeli drużyny by nie pojawiły się do godziny 21:30 proponowałbym zrobić tą rundę otwartą np. od 21:45 dla wszystkich graczy, ustawienia idealne do rozgrzania się przed rundami o większą stawkę :)
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Hermitowski to nawet podejrzewam że nie wie jaki podział na grupy jest bo ostatnio na forum był 2h przed podaniem składów grup. Xd no ale zobaczymy mogę się mylić
 

DeletedUser16481

Guest
Świetna inicjatywa z tym turniejem, szkoda że ludzie tego nie doceniają i olewają rundę wcześniej deklarując się.
Przy następnej takiej sytuacji powinna być zakończona szybciej aby coś innego można pograć:)
 
Wynik reakcji
711
Bardzo mi przykro , z przyczyn osobistych nie możemy brać dalej udziału w turnieju.. Życzę wszystkim powodzenia. -CF
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Mowilem szybki 30minutowy xDDD

Spora roznica umiejetnosci to tak to jest :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
xd jak zwykle ekspert się odezwał, gra skończyła się na etapie ~400-500 pkt. Poza tym gadałem z paroma graczami którzy potwierdzają że to TY grasz na skryptach. Hipokryta walony
 

DeletedUser199633

Guest
Bardzo agresywna taktyka ramajada i iowned. Wszystkie walki odbyły się w ciągu 5 minut od końca ochrony
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
272
Skrytpu jako dodatek do chrome ciężko wykryć, myślę że mógłbym cisnąć tak jak Ty ale wolę zdrową rywalizację
 
Do góry