rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199633

Guest
Nie zdążę na rundę w sobotę;/ Kto chce się zmierzyć w niedzielę?
 

DeletedUser199262

Guest
Molter król Argumentum ad personam. Jaki ty widzisz związek między dyskusją o grze na forum a pracą? Rozróżniasz jeszcze rzeczywistość od świata wirtualnego? Czemu używasz ataków osobistych w grze (abstrahując od tego, że bez pokrycia ze stanem faktycznym)? Ty się dobrze czujesz? Kim ty chłopaku jesteś żeby mówić komuś kogo nawet nie znasz, ile czasu może spędzać w grze a ile ma czasu spędzać na konkretne czynności w świecie rzeczywistym?
Twoja standardowa obraza majestatu, ogólnie argumentów ani dowodów nie używasz nigdy żadnych, a potem jeszcze jak już ci żyłka pęknie gdy nie masz racji to zaczynasz obrażać albo wjeżdżać komuś na życie prywatne. No postawa godna pochwały i godna dorosłego człowieka. Zapisz sobie pochwałę w zeszycie.
Pokaż swoją twarz i ulżyj sobie, weź mi jeszcze matkę zwyzywaj, napisz że mam krzywy nos czy co tam jeszcze masz w swoim arsenale pocisków.
Używaj dalej ataków osobistych gdy nie masz nic wartościowego do powiedzenia, to jest twoja standardowa reakcja obronna. Przyszedł król Molter, i wszyscy mają być cicho bo tak powiedział, zdenerwowany tuptając nóżkami.
Będę zawsze umoralniał ludzi niehonorowych, oszustów, krętaczy, kombinatorów, nieuczciwych, bajkopisarzy. Jeżeli ci się to nie podoba, i honor czy jakiekolwiek minimum kultury, pokory, samokrytyki nie występuje w twoim słowniku, to nie czytaj moich postów i nie pisz do mnie, w czym ty masz problem żeby tak zrobić? Wtedy sobie ulżysz i będziesz sam sobie żył w swoim samozachwycie, nieomylny i potężny królu tej gry.
Taka jest prawda, że nie masz do powiedzenia zupełnie nic wartościowego i na swoją obronę, więc chcesz spłoszyć ludzi z forum żeby cię nie wyjaśniali bo boli cię serduszko?
Jeżeli ktoś wypisuje głupoty w internecie, a konkretnie na tym forum to jesteś to właśnie ty Molterek, zamilknij i spal się ze wstydu/ Użyj mózgu zanim następny raz weźmiesz się za pisanie tak błyskotliwej wypowiedzi.
 

DeletedUser199796

Guest
Ładnie o mnie piszeszete.
1) Nie oszukuje
2) Nie mam dwóch kont, tylko znajomych, którzy grają ze mną tak jak ty.
3) Atakuję Erwina z jednego powodu: chcę, aby inni gracze mieli szansę wygrać grę. Erwin ma wielu przyjaciół i niszczy wszystkich na pięciu graczy.(5vs1)

Myśli, jak dobry jest,ale jest całkowicie zero :) graje bez przerwy jak małe dziecko, nie wychodzi, tylko siedzi przy komputerze.
Oszczerca innych, nigdy nie miałem zakazu i nigdy nie złamałem zasady. Karci mnie, a to narusza zasadę.

@@@ Google translate

Będzie to brzmiało śmiesznie, kompilator źle to przetłumacził. <cisza>
Ale pamiętaj, Erwin to noob <shrug><tanczy>
 

DeletedUser199633

Guest
oho pchełka widzę mr. worldwide ;) wspiera angoli na botach bo nie lubią erwina
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Ładnie o mnie piszeszete.
1) Nie oszukuje
2) Nie mam dwóch kont, tylko znajomych, którzy grają ze mną tak jak ty.
3) Atakuję Erwina z jednego powodu: chcę, aby inni gracze mieli szansę wygrać grę. Erwin ma wielu przyjaciół i niszczy wszystkich na pięciu graczy.(5vs1)

Myśli, jak dobry jest,ale jest całkowicie zero :) graje bez przerwy jak małe dziecko, nie wychodzi, tylko siedzi przy komputerze.
Oszczerca innych, nigdy nie miałem zakazu i nigdy nie złamałem zasady. Karci mnie, a to narusza zasadę.

@@@ Google translate

Będzie to brzmiało śmiesznie, kompilator źle to przetłumacził. <cisza>
Ale pamiętaj, Erwin to noob <shrug><tanczy>

Nawet cameron tutaj zawital ;D
Jesli chodzi o czysta gre to mam ss gdzie widac ze cameron gra na 2,3 kontach ;d (on tak samo gra na zagranicznych serv TW jak I u nas ) :)
 

DeletedUser199262

Guest
Erwin ma wielu przyjaciół i niszczy wszystkich na pięciu graczy.(5vs1)
Czyli erwin sam lubi grać 5 vs 1, a innych za takie coś krytykuje. To jest po prostu zabawne jakim jest hipokrytą. Napisz kiedyś coś mądrego na forum, albo wyjaśnij jakiegoś hipokrytę (wiem, że ci to nie na rękę, bo musiałbyś wyjaśniać znajomych...), to też ci polubię takiego posta.
Jesli chodzi o czysta gre to mam ss gdzie widac ze cameron gra na 2,3 kontach ;d
To jak masz takie ss'y - wyślij je w zgłoszeniu do supportu. Wtedy support wyciągnie konsekwencje, jeśli twój materiał jest legitny i udowadnia cokolwiek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199796

Guest
Nawet cameron tutaj zawital ;D
Jesli chodzi o czysta gre to mam ss gdzie widac ze cameron gra na 2,3 kontach ;d (on tak samo gra na zagranicznych serv TW jak I u nas ) :)

Na pewno nie masz czegoś takiego. Kiedyś graliśmy przeciwko erwinowi z przyjacielem, a on zaczął płakać, że atakujemy go u większej liczby osób. Poprosiłem znajomego, aby przysłał mi część mojego ekranu, zredagowałem go, położyłem obok siebie i wysłałem ten ekran do Erwina. ;P

Czyli erwin sam lubi grać 5 vs 1, a innych za takie coś krytykuje. To jest po prostu zabawne jakim jest hipokrytą. Napisz kiedyś coś mądrego na forum, albo wyjaśnij jakiegoś hipokrytę (wiem, że ci to nie na rękę, bo musiałbyś wyjaśniać znajomych...), to też ci polubię takiego posta.

Dokładnie nie powiedziałbym lepiej. Erwin często po ataku ochrony potrzeba 5-6 osób, każda z katapultami, każda o tej samej nazwie. A jak grają inni gracze, kiedy erwin robi to samo? czy to ci odpowiada? <oczy> To niesprawiedliwe, a to dlatego, że ma tak wiele pucharów na prędkościach. W przeciwnym razie jest to całkowicie zero. <shrug> Niezależnie od tego, erwin nie robi nic w życiu, tylko gra TW. <jupi>

To jak masz takie ss'y - wyślij je w zgłoszeniu do supportu. Wtedy support wyciągnie konsekwencje, jeśli twój materiał jest legitny i udowadnia cokolwiek.


Dokładnie napisałem to samo do wszystkich innych graczy, którzy piszą do mnie w grze, którą oszukuję.<tanczy>

@Google translate<lol>
 

DeletedUser199633

Guest
Co ma liczba pucharów na szybkich do tego czy ktoś może czerpać przyjemność z szybkich? Jeśli ktoś ma za dużo to należy go atakować z kilku kont?
 

DeletedUser190128

Guest
PIONEK POTRZEBUJE 5 ludu bo inaczej nie umie erwin to noob xDDD<cisza>



a funny najlepszy <3

AVE PIONY <stop>
 
Wynik reakcji
3.005
Haha Szumix nie moge :D Ani razu mnie 1 nie atakowales sam, zawsze w 3-4-5 i zawsze dostawales w pizde. Chętnie zagram przeciwko Tobie na turnieju :)

Ja również przeciwko Tobie chętnie zagram ;)
Ty również nie rozumiesz na czym ta gra polega?
To nie jest gra 1vs1. Czego ty chłopcze nie rozumiesz? To jest gra zespołowa, na wolnych też się ludzie spinają że w akcji nie jest 1vs1 ?

Chyba, że to ja czegoś nie wiem i jest gdzieś napisane, że nie można atakować w więcej osób tylko solo. Jeżeli taki punkt istnieje w jakimkolwiek regulaminie, proszę wskaż mi go.

To wybierz sobie partnera z którym 'spokojnie nas pojedziesz' szumix ;)

Lekko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199262

Guest
Haha Szumix nie moge :D Ani razu mnie 1 nie atakowales sam, zawsze w 3-4-5 i zawsze dostawales w pizde. Chętnie zagram przeciwko Tobie na turnieju :)
Ojojoj ale się groźnie się zrobiło
Nie mogę, kolejny street fighter się znalazł. Powoli tracę wiarę w ludzi jak czytam posty takich ananasków jak ty.
Czego ty i twoi koledzy nie rozumiecie w tej grze? 1 vs 1 możesz grać w warcaby, albo w tetrisa. Każdy jak ma możliwość mieć większą grupę, korzysta z tego. Wy też. Tylko, że jak was ktoś tą bronią też uderzy, to płaczecie, że było niesprawiedliwie i w ogóle wszyscy najgorsi tylko wy biedni.
Nazwa gry = plemiona. Wbij to sobie to głowy chłopaku i zamilknij. Masz turniej 2 vs 2 tam sobie zagrasz po równo i zaprezentujesz swoje umiejętności, będzie okazja żeby udowodnić swoje racje.
Natomiast na publicznych serwerach wolnych i szybkich, to ty musisz się dostosować do panujących tam zasad, tam mogą cię atakować nawet w 20 vs 1, taka jest natura tej gry czy ci się to podoba czy nie, śmieszniejsze jest bardziej to że sami atakujecie grupowo, negując taki sposób gry gdy atakuje się was w ten sposób. Jeżeli gracie na turnieju, nazwijcie swoją drużynę "Team Hipokrytów". Możesz sobie tuptać nóżkami, ale jeśli ci się to nie podoba - graj tylko turnieje lub na swój koszt otwieraj prywtane serwery do pojedynków 1 vs 1.
Co ma liczba pucharów na szybkich do tego czy ktoś może czerpać przyjemność z szybkich? Jeśli ktoś ma za dużo to należy go atakować z kilku kont?
Ale ty to na serio piszesz, i aż tak upośledzone jest u ciebie czytanie ze zrozumieniem? Jeszcze raz ci wkleję to co już pisałem milion razy i to o co chodzi mi i Cameronowi:
Czyli erwin sam lubi grać 5 vs 1, a innych za takie coś krytykuje.
Chodzi o hipokryzję. Sam atakuje 5 vs 1 a na forum przychodzi cwaniaka udawać pisząc, że taki sposób gry jest słaby. Kali kraść - super, Kaliemu ukraść - źle. Czaisz to?
Skąd ta wasza klika wzięła? Żeby być aż tak zaślepionym...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry