Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
6 no przeciez wolna jest nasza gwiazdeczka,chyba,ze sie cos zmienilo.Ja moge zapomniec,ale ty toczka tez wolny jestes,wiec dzialaj.

0 O jakieś masz słabe informację :D Ja zawsze byłam zajęta i dalej jestem :D No i gratuluje córeczki :D

Nulia trochę przystopuj, bo jeżeli my chcemy sobie w "pupe powłazić" to albo się przystosuj albo omijaj takie tematy, bo to naprawdę psuję atmosferę. Nawet jeżeli oni tak nie myślą jak piszę to miło jest przeczytać coś takiego nawet jeżeli człowiek jest świadomy, że to nie są jakieś poważne deklaracje.
Bycie w Teamie nie przymusza do wypowiadania się w tym temacie. Piszemy tu bo znamy się i lubimy sobie porozmawiać na różne tematy, nawet jeśli są one głupie czy śmieszne. Dlatego proszę Cię nie bądź opryskliwy.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.661
4 Wiesz Toczka że życze Ci jak najlepiej.Myśle że jak król to możesz sie czuć jedynie w WC na tronie
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
6 Jak mnie klepali to Ty miałeś z 12 lat :D

Czuje, że teraz się bardzo postarzałam a Ciebie odmłodniałam
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.661
12 Grudzień to piękny miesiąc.Święta ,Mikołaj ,bałwany na ulicach (chociaż w lato też sporo bałwanów ) no i moje urodziny .Adulku szykuj imprezke na grudzień :)
 
Do góry