Import/eksport grup dynamicznych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser185842
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem możliwości importu/eksportu grup dynamicznych?

  • Tak

    Głosy: 8 100,0%
  • Tak, ale mam uwagi, które zamieściłem poniżej

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser185842

Guest
Cześć, proponuję wprowadzenie możliwości wyeksportowania oraz zaimportowania grup dynamicznych.
Umożliwiłoby to:
- stworzenie grup raz na zawsze i importowanie w razie potrzeby na nowym świecie
- dzielenie grup między graczami (eksportujesz ustawienia i dajesz komuś innemu, a on sobie importuje)
- stworzenie kopii zapasowej grup w razie usunięcia

Ktoś powie - co za problem dodać sobie grupy z odpowiednimi ustawieniami? Chwila roboty i jest co nie? No tak... i nie...

x.png

Tutaj można zrobić różne "chore" kombinacje i spędzić na tym sporo czasu, przykładowo można uwzględnić każdą flagę na zagrodę oraz bonus "rosnące uprawy" w różnych kombinacjach. W tym przypadku nie jest to chwila roboty, a robiąc tego typu kombinacje ponownie nie mając wzoru (np. grasz na nowym świecie po przerwie, którą zrobiłeś sobie po zakończeniu poprzedniego) można zapomnieć o czymś przez co grupa może nie działać tak jak powinna.

Dodatkowo fajnie by było, gdyby wyeksportowany plik był czytelny dla człowieka (możliwość edycji i dodawanie grup w sposób być może dla niektórych łatwiejszy/fajniejszy <niektórzy wolą GUI, a niektórzy komendy w terminalu :D>).

Jeśli nie to ewentualnie można by zapisywać grupy globalnie na koncie i potem wybierać z listy, które chce się używać na danym świecie, ale nie byłoby to takie dobre jak opcja import/eksport... a może wprowadzić te dwie opcje? ^^
 

DeletedUser194786

Guest
Nie raz pomagałem innym graczom i ustawiałem im na koncie grupy tłumacząc potem która do czego jest, jak to działa i jak najlepiej używać. Bardzo dobry pomysł - pomógł by podnieść poziom średnich graczy na tych dobrych.
 
Do góry