Zmiany kadrowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2

Guest
Drodzy Gracze,

Od 17 lutego 2008 jestem mamusią wszystkich wersji językowych Plemion. To niestety przyczyniło się to do ograniczenia czasu jaki mogę poświęcić Wam, drodzy Gracze, jak i mojemu teamowi. Dlatego w trosce o dobro projektu zdecydowałam, że moja kariera Mamusi Plemion dobiegnie końca.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Dominika (JGarner)
 

DeletedUser

Guest
Ze względu na ciągły napływ Pw dolączę się do postu :).

Dzień 31.08.2008 był moi ostatnim dniem działalności związanej z administracją gry w projekcie Plemiona.
Nadal jednak w dość dużym zakresie (mam nadzieję) pozostanę z wami na forum dbając o jego rozwój i funkcjonalność.
Dziekuję Dominice za ukształtowanie teamu administracyjnego do obecnej formy oraz za dotychczasową opiekę nad projektem.
Bryfftowi życzę sukcesów w dalszym prowadzeniu projektu ku rozwojowi Plemion i satysfakcji graczy.

Pozdrawiam
Krystian (Vhaeraun)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Dziś następują kolejne zmiany w strukturze pracowników InnoGames zajmujących się Plemionami.
Dotychczasowy CO-CM Corpus opuszcza nasz team. Zyczymy mu sukcesów w dalszej pracy poza InnoGames!
Negaron natomiast, także pracujący jako CO-CM zajmie się programowaniem i jego obowiązki będą miały inny charakter niż do tej pory.

Pozdrawiam,
Bartek (Bryfft)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Kochani Gracze!

Dziś pragnę poinformować o kolejnej zmianie w community managemencie naszej gry.
W związku z licznymi czynnikami, jakiś czas temu zdecydowałem się na objęcie jako Community Manager innego projektu. Projekt ów już ruszył (zainteresowani zapewne domyślają się o który chodzi), zatem najwyższy czas dać Wam znać :).
Dotychczasowy co-CM, Kmic, obejmuje zwierzchnie kierowanie Plemionami jako CM. Kmicowi, nowemu Mamusiowi Plemion (już właściwie trzeciemu!) życzę więc wszelkiego powodzenia w prowadzeniu gry!
Ja natomiast nie poświęcę się nowemu projektowi bez reszty, lecz będę aktywnie kontynuował pracę w Plemionach, w zakresie ustalonym z nowym CM.

Pozdrawiam!
Bartek (Bryfft)

PS Gratulacje dla Gracza pszemeq, który wyczuł, że coś się dzieje ;).
 
Ostatnia edycja:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
W świetle nowych doniesień poniższy tekst się zdezaktualizował - zapraszam do lektury posta znajdującego się pod nim, jako zawierającego wiążące informacje.


--- NIEAKTUALNE ---
Z przykrością muszę poinformować, o następnych zmianach personalnych - tym razem nieplanowanych.

Jak zapewne zauważyliście od pewnego czasu pojawiają się problemy ze stabilnością działania niektórych serwerów gry, ponadto dodawane są do niej różne kontrowersyjne funkcje, które nie cieszą się zbyt dużym poparciem.
Po wnikliwym śledztwie nasz dział kontroli wewnętrznej znalazł winowajcę tych problemów. Z bólem serca muszę to przyznać, iż okazała się nią osoba powszechnie znana i ciesząca się dużym zaufaniem. Jak się okazało: za dużym.
Osoba ta nadużyła posiadanych uprawnień i wykorzystywała dostęp do serwerów gry do swoich prywatnych celów. A niestety projekt ściągnięcia z sieci wszystkich odcinków "Mody na sukces" powodował częste zapychanie się dysków, co z kolei skutkowało widzianymi przez Was problemami.
Ponadto okazało się, że ta osoba była prowodyrem wszystkich tych niechcianych przez Was zmian, za które czasami mocno nas krytykowaliście. Trwa jeszcze dochodzenie mające na celu wyjaśnić dokładne pobudki działania tej osoby: czy chodziło "tylko" o sabotaż, czy też dochodzą tu jakieś czynniki w postaci osobistych korzyści z lobbowanych rozwiązań.
Tak na marginesie: przez skromność nie wspomnę, że oczywiście wszystkie pozytywnie przyjęte zmiany były pomysłami podsuwanymi przeze mnie. No ale to inna historia: w końcu wiadomo, że zadowolenie graczy jest moim priorytetem życiowym, więc to chyba oczywiste.

Wracając do tematu: przykro mi, że w takich to skandalicznych okolicznościach musimy rozstać się z tak doświadczonym administratorem, moim szanownym (jeszcze niedawno) poprzednikiem na stanowisku Community Managera - Bryfftem.
Tym razem będzie bez podziękowań, bo niestety wiele lat solidnej i uczciwej pracy blednie w świetle ostatnich doniesień i sytuacji w jakiej się rozstajemy z tym panem.

Przepraszam za ton wypowiedzi, ale jestem zbyt wzburzony (to świeża sprawa) i może widać to w moich słowach.

Mimo wszystko - miłego dnia życzę. I przepraszam jednocześnie za "kolegę". Już nigdy żaden serwer przez tego pana spowalniany nie będzie.
kmic

--- NIEAKTUALNE ---
 
Ostatnia edycja:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Małe sprostowanie odnośnie powyższej wypowiedzi. Jak większość osób się domyśliła oczywiście opublikowanie jej 1 kwietnia nie było przypadkowe, pozwoliliśmy sobie na mały żarcik. Więc pora na sprostowanie: oczywiście NIE chodziło tu o "Modę na sukces", ale o serial "Doctor Who", co stawia postawę Bryffta w dużo lepszym świetle. Ale rzecz jasna nie cofa decyzji o jego usunięciu z teamu.

Dobrze, a teraz już całkowicie poważnie: tak, ŻEGNAMY się z Bryfftem. Teoretycznie od 1 kwietnia nie jest on już członkiem Plemiona Team, kończy jednak jeszcze pracę nad projektami którymi tutaj się zajmował i dlatego przez kilkanaście dni będziemy jeszcze mogli korzystać z jego doświadczenia.
Ostatnie 2 lata dzielił czas na pracę w Plemionach i w innej grze InnoGames. Od teraz koncentrować się będzie wyłącznie na tym drugim projekcie.

Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować Bartkowi za te wszystkie lata spędzone w Plemionach i za niemożliwy do wyrażenia słowami wkład włożony w rozwój tego projektu. Wielce się nie żegnamy, bo pracując w ramach jednej firmy oczywiście wciąż będziemy mieć ze sobą kontakt. Zatem jedynie do zobaczenia i usłyszenia już na nieco innej płaszczyźnie.
 
Ostatnia edycja:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Miło mi zakomunikować, że od 1 maja mamy nową osobę w gronie Opiekunów Projektu. Na stanowisko co-CM awansowała MainSin, której serdecznie gratulujemy tego wyróżnienia i życzymy sukcesów w realizacji nowych wyzwań.

Adrianna zastąpi na tym stanowisku Drubensa, który przejmie pieczę nad innym projektem InnoGames, opuszczając tym samym po ponad 8 latach(!) Plemiona. I przynajmniej tylu lat pomyślnej pracy życzymy także w nowym otoczeniu. :) Paweł jeszcze chwilę pozostanie z nami przekazując swoje obowiązki, więc na podziękowania dla niego jeszcze przyjdzie czas. :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Dziękujemy MainSin za pracę włożoną w rozwój Plemion, w tym 4 lata jako Opiekun Projektu. Adriannie życzymy powodzenia w dalszej karierze, niestety już poza InnoGames.

Z dniem 1 lipca 2019 na tym stanowisku zastąpi ją Lateralis (forumowiczom znana być może bardziej jako -Mad-, bo wcześniej takiego nicku tutaj używała, teraz zostało to ujednolicone). Witamy serdecznie Magdalenę jako nowego co-CM i liczymy na długą i owocną współpracę przy rozwoju projektu.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
1 maja 2021 następuje kolejna zmiana w strukturach opiekunów projektu. Zespół Plemiona.pl - po ponad 13 latach(!) - opuszcza jarq. Dziękujemy mu serdecznie za współpracę i niemożliwy do opisania wkład w zarządzaniu grą. Na szczęście nie tracimy go z oczu, ponieważ pozostaje on w strukturach InnoGames i będzie służyć swoim doświadczeniem opiekując się jednym z innych naszych projektów.

Miło mi ogłosić, że mamy już nową osobę, która na miejsce jarq dołącza do grona Opiekunów Projektu. Jest nią Oski, piastujący dotychczas stanowisko Super Operatora Gry. Życzymy mu powodzenia na nowym stanowisku i życzymy satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry