Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
2 To przez te rozmyślanie posty były kasowane.Toczka dla niektórych rozmyślanie jest czymś niepojętym albo w najlepszym razie trudne :)
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
8 Wiem, że dużo, ale może ktoś z "naszych" potrzebuje. Dzisiaj w radiu usłyszałem jak jakiś TOZ zbiera 1% podatku, żeby odratować krowę z rzeźni. Czy ludzie już pogłupieli do jasnej cholery?
Małe dzieci nie mają kasy na operację serca, a Ci na krowę zbierają. Tak mi to ciśnienie podniosło, że musiałem sobie od razu po robocie pojechać kupić kilogram wołowiny na obiad.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
0. Ja dałam na Zabytki Polskiego Nieba. A u mnie sporo tego wyszło koło czterdziestu paru złotych.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
1
Akurat mnie nie dziwi że Gwiazda daje na niebo.Ale zamiast 10 dałaś 0.Gwiazdeczko jesteś mentalną blondynką ?
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
2 Wszystkiego Dobrego Kobiety! Żeby woda zawsze była miękka, a płyn do naczyń pachnący.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
3

Życzenia z okazji Dnia Kobiet.jpg
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
6 ma wlam na konto tutaj forum,ktos mu avek i haslo zmienil.Mamy problem,bo nie moze ze swojego konta zalogowac,bo u mnie jest copikiem,jakas masakra jest
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
7 fakt. Avek ma taki troszkę do pupy xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
9 No Avek mnie zdziwił.Kretyn by sobie taki wstawił .Chyba to jest do załatwienia z suupkiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
10 tak juz napisane jest,czekamy jak ktos odpisze

za avek jest ban przeciez,i kim jest ta osoba co pisze teraz za owce

my avki mamy pamiatkowe,bo nam gwiazdeczka robila i je nie zmieniamy nigdy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry