Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
3 Ten moment kiedy nawet Plemiona Team nie wierzą w napływ nowych graczy xd

0. Nie chodzi o to ,że nie wierzę w napływ nowych graczy. Żaden nowy gracz nie zaglądałby do tego tematu, tylko raczej szukałby informacji o świecie na którym gra, a nawet jeśliby jakimś cudem znalazł ten temat jako pierwszy, to na pewno nie prowadziłby dyskusji jak ze starymi znajomymi tylko by próbował jakoś zapoznać się z towarzystwem.

7 Dzień Dobry!
Jestem tutaj nowy. Co klikać, żeby mieć dużo wiosek.

Właśnie o tym piszę. Tak mniej więcej by to wyglądało.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Nie jest łatwo znaleźć ten temat. Osobiście konto miałam już baaardzo długo zanim znalazłam ten temat
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
2. Ja osobiście najbardziej tęsknię za IRC :/ To były czasy - faktycznie można było caaaaaały dzień spędzić nie tyle grając w plemionka co po prostu rozmawiając z ludźmi.
Inna sprawa, że jak się nieraz zasiedziałem, to potem szlabanik na komputerek był i najczęściej od nowa trzeba było zaczynać :p
Teraz o jedną pokusę mniej jest ;)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
11 same doborowe towarzystwo Tomek.

A co do wiosek.To tocxzka, w swoim plemieniu,napisz grupowke hejke,zacznij wychwalac ich,jacy sa super i potrafia grac,gdy beda konczyc zbierzesz mase darm,bo jako pierwszy co ich wychwalales dostaniesz
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
12 U nas tyle darmowek ze nie ma kto tego brac. Nawet zejaz kontem rzucił bez słowa. Nie chcesz Aduś konta na froncie? :D
Byś mógł nighty bić.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.661
13
A co do wiosek.To tocxzka, w swoim plemieniu,napisz grupowke hejke,zacznij wychwalac ich,jacy sa super i potrafia grac,gdy beda konczyc zbierzesz mase darm,bo jako pierwszy co ich wychwalales dostaniesz

To na prawde działa.Aduś jako naczelny darmiarz plemionaPL zawsze w ten sposób zbiera wioski.Panienki to mu całe konta oddają :)
 
Do góry