rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Zróbcie coś z tymi niemcami, bo zaczynają bić po x ataków w chwile XD
 

DeletedUser172015

Guest
co to w ogole ze sa rundy co chciwle z nowym ryckiem? gdzie boby sie defuja katasami... zero jakiej kolwiek rozgrywki... czas rund tez bardzo schematyczny... brak rundek z niska regula zagrody bashow itp... strasznie podupadly te syzbkie pewnie zmienil sie ktos kto to obsluguje. poziom - dosyc wysoki ale wrocila stara zasada deff+ lk i czekam az sie powybijaja albo bede spamowal lekka cala rudne offowcowi zeby go opozniac itp cyzli w tej kwesti sie nic nie zmienilo. rundki 2 godzinne wioska 10 k powiedzmy 1 wioska barb na gracza czy cos z regula czy nawte bez to moglo by byc grane , rudnki 2138 pkt ich tez brakuje , ciesyzla sie najwiksza popularnoscia :) najgorzej wkurza ze codiznnie jest ten sam schemat bez jakeigokolwiek planu itp. mam naidzjeje ze ktos to przecyzta i wezmie sobei to do serca bo keidys kilka minut i 100 zapelniona a treaz widze ze nawet na koneic rundy mozna bez premki wbic :) tyle od wujcia poprawcie sie..

wysyp barbarek mnie rozsmiesyzl najbardziej co to ma byc czego ta runda ma uczyc ja sie pytam? wprowadzic jakis tygodniowy plan jak keidys i juz... rudnki 2 godiznee 4 , 1 godiznne o roznych porach i rozne rundki az sie chcialo grac.. a teraz czytam opis i omijam szerokim lukiem... treagedia
 

DeletedUser172015

Guest
o prosze widze ze ktos sie posluchal i zorbil wiecej rundek i krotsze i ciekawsze sa :) ale wioem ze to spowodowane tym ze byla dluga na weekend ale plomyczke naziei jest ze bedzie jak dawniej
 

DeletedUser178225

Guest
Wolę dać wygrać komuś z polski niż niemcom tyle w temacie :D

A szybkie już powoli upadają, nie ma tego poziomu co kiedyś i coraz durniejsze rzeczy dzieją się na longach :D
 

DeletedUser172015

Guest
Wolę dać wygrać komuś z polski niż niemcom tyle w temacie :D

A szybkie już powoli upadają, nie ma tego poziomu co kiedyś i coraz durniejsze rzeczy dzieją się na longach :D
np>? co sie dzialo teraz? mk + podbijanei barberek i naparzanei w freedoma bez skutkow :D
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
o prosze widze ze ktos sie posluchal i zorbil wiecej rundek i krotsze i ciekawsze sa :) ale wioem ze to spowodowane tym ze byla dluga na weekend ale plomyczke naziei jest ze bedzie jak dawniej

Nie, nic się nie zmieniło. Tak jak ustawiałam dalej to robię od kilku lat.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Narzekacie na brak urozmaiceń a kiedy na próbę coś robimy innego to nic się nie zmienia. Aktywność na rundach nocnych powalająca, a ta runda nad ranem (krótka runda o jakie się cały czas prosicie)to już całkowicie porażka. Na rundzie bash bardzo niski poziom co widać po agresorze a runde build szkoda komentować gdzie nikt przez 3h nie zdołał rozbudować wioski na maksa.Dlatego proszę mi nie komentować ,że rundy są systematyczne i się powtarzają kiedy widać ,że na takie rundy najwięcej osób się loguje to je ustawiam.
 
Wynik reakcji
2.951
Jak dla mnie nie ma co tego oceniać po 1 dniu takich ustawień. Ludzie może po prostu nie wbili i nie zobaczyli. Proponuje ustawiac tak przez kilka dni i wtedy wyciągnąć wnioski ;P
 
Wynik reakcji
6.787
Narzekacie na brak urozmaiceń a kiedy na próbę coś robimy innego to nic się nie zmienia. Aktywność na rundach nocnych powalająca, a ta runda nad ranem (krótka runda o jakie się cały czas prosicie)to już całkowicie porażka. Na rundzie bash bardzo niski poziom co widać po agresorze a runde build szkoda komentować gdzie nikt przez 3h nie zdołał rozbudować wioski na maksa.Dlatego proszę mi nie komentować ,że rundy są systematyczne i się powtarzają kiedy widać ,że na takie rundy najwięcej osób się loguje to je ustawiam.
Wydaję mi się,że problem z aktywnością nie jest związany z ustawieniami rund... Nikogo nie bawi gra jeżeli wbija jakiś zagraniczny gracz bądź ktoś z Polski i napierdziela botami,skryptami...:) Ja osobiście zgłaszałem często "odpalonych" graczy to dostawałem czasami odpowiedź 2-3 dni po rundzie..Zresztą ban na rundę i tak za wiele nie da ponieważ wbije na następną i robi to samo...:) Ludzie grający na sp zniszczyli je sami,często w wolnej chwili sam wbiłbym coś poklikać,ale nie ma to najmniejszego sensu.:)
Pozdrawiam :p
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Wydaję mi się,że problem z aktywnością nie jest związany z ustawieniami rund... Nikogo nie bawi gra jeżeli wbija jakiś zagraniczny gracz bądź ktoś z Polski i napierdziela botami,skryptami...:) Ja osobiście zgłaszałem często "odpalonych" graczy to dostawałem czasami odpowiedź 2-3 dni po rundzie..Zresztą ban na rundę i tak za wiele nie da ponieważ wbije na następną i robi to samo...:) Ludzie grający na sp zniszczyli je sami,często w wolnej chwili sam wbiłbym coś poklikać,ale nie ma to najmniejszego sensu.:)
Pozdrawiam :p

No niestety taki jest regulamin ,że ban idzie tylko na rundę, aczkolwiek może zapytam się Ady by np ban za skrypty był na ileś dni zamiast do końca rundy. Już nie raz powtarzałam ,że sami niszczycie tą grę, gdy sojuszujecie się, przez co runda traci na poziomie, inni znowu oszukują grając na skryptach, no i w efekcie jeszcze inni rezygnują z gry widząc takie zagrywki.

Jak dla mnie nie ma co tego oceniać po 1 dniu takich ustawień. Ludzie może po prostu nie wbili i nie zobaczyli. Proponuje ustawiac tak przez kilka dni i wtedy wyciągnąć wnioski ;P

Ale to nie ma znaczenia jakie ja rundy ustawię, przez powody opisane przeze mnie i przez Ceitera coraz mnie osób ma ochotę grać. Dlatego ostatecznie wolę ustawiać rundy tak jak dotychczas bo chociaż jest aktywność na takich rundach.
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Uważajcie na -Freedom najlepiej zjechać go na samym początku, gra na skryptach, razem z Lucky
 
Ostatnia edycja:

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Każdy jest do zjechania Freedom też parę razy dostał od mnie oklep. Najgorzej jak wbijaja Niemcy czy Szwedzi bo wtedy to po grze
 

DeletedUser198875

Guest
pozdrawiamy losera którymi dostał globala za sprzedaż nielegalnych skryptów :)
 
Do góry