Kolejna opcja dla KP

  • Rozpoczynający wątek Sir Edwardo
  • Data rozpoczęcia

Czy ten pomysł jest godzien wprowadzenia do gry?

  • Dobry pomysł :)

    Głosy: 74 86,0%
  • Zły pomysł :(

    Głosy: 5 5,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 1,2%
  • Wymaga poprawek :rolleyes:

    Głosy: 6 7,0%

  • W sumie głosujących
    86
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
KP ma wiele ciekawych opcji...Wiec czemu by nie można było wprowadzić i takiej jak zmiana produkcji wojsk. Czasem zdarza sie, że dacie sobie kolejke jednostek, lecz w pewnym momencie chcecie produkować inną ale szkoda wam, lub nie macie miejsca w spichlerzu na cofnięcie produkcji[zwrot surowców]. Mój pomysł polega na wprowadzeniu noewj opcji Kolejnośc podobnej do tej która służy do opracowywania forum...

beztytuutu0.png

beztytuuvc8.png


Polegałoby to na tym, że np. chcenie jednostke która produkuje sie niżej klikacjie do góry aż wybrana jednostka będzie na szczycie. W ten sposób zamiast kasować i tracić surowce mogło by sie zmieniać ustawienie produkcji jednostek. Można by tez ustawiać sobie jednostki na wiele dni zmieniajac tylko ich kolejnośc ze względu na zapotrzebowanie.

Co o tym myslicie? Oczywiscie nie koniecznie to musi byś dla KP ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

Ten to myśli :D
Oczywiście, że jestem na TAK.
Tak samo miałoby być rówież w ratuszu ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

A dlaczego tylko dla KP?? to byłoby za duże ułatwienie dla posiadaczy a ci co nie mają niestety byli by w bardziej niekomfortowej sytuacji,jestem na nie,chyba że weszło by to dla wszystkich to tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

@up
przecież napisałem że niekoniecznie musi być dla KP...nie?:)
liczy się żeby to wprowadzili...a czy dla KP czy dla zwykłych to nie ma dla mnie znaczenia bo KP jest tanie ;):p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

świetny pomysł. nie musiałby być jedynie dla KP, możliwość zmiany kolejności to naturalna rzecz.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

A dlaczego tylko dla KP?? to byłoby za duże ułatwienie dla posiadaczy a ci co nie mają niestety byli by w bardziej niekomfortowej sytuacji,jestem na nie,chyba że weszło by to dla wszystkich to tak.

A ja uważam, że jeśli ta opcja miałaby wejść, to tylko dla posiadaczy KP.
I to nie dla tego, że sam je posiadam, ponieważ od jakiegoś miesiąca go nie używam. Po prostu KP jest po to żeby udogodnić grę. Rozdawanie dodatkowych opcji zwykłym graczom spowodowałoby spadek zakupu KP.
 

DeletedUser16506

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

A ja uważam, że jeśli ta opcja miałaby wejść, to tylko dla posiadaczy KP.
I to nie dla tego, że sam je posiadam, ponieważ od jakiegoś miesiąca go nie używam. Po prostu KP jest po to żeby udogodnić grę. Rozdawanie dodatkowych opcji zwykłym graczom spowodowałoby spadek zakupu KP.

Dlaczego tylko na posiadaczy KP?

Dlatego, ze ulatwienia gry kosztuja.

Zdecydowanie TAK
 

DeletedUser18194

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

na tak, ale tylko jesli dla wszystkich graczy, nie tylko dla posiadaczy KP
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

To powinno też wejść do normalnej rozgrywki a nie tylko dla KP. Oczywiście jestem na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

jak najbardziej ZA, ale niekoniecznie tylko na premium. w ostatecznosci moze byc tak, ze nie majac premium ponosimy jakis koszt za przesuniecie w kolejce a z premiumem za darmoche
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

Mnie się pomysł spodobał. Też czasem ubolewam nad brakiem możliwośći zmiany
kolejności produkcji wojsk. Raczej powinno być dla tych z KP, bo wtedy zwiększyłby
się jego zakup, co wyszłoby nam wszystkim na lepsze.

Jeden mankament: gdyby zostało to wprowadzone, to co z kolumną Gotowe?
Musiałaby się ciągle zmieniać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

Bardzo dobry pomysł:D Mało jest takich senownych propozycji:rolleyes:
Ale, gdyby miało to zastosowanie tylko na KP zwiększyłoby to dominację posiadaczy KP.
Jednak jeśli byłoby to ogólnodostępne jestem na TAK.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

Bardzo dobry pomysł:D Mało jest takich senownych propozycji:rolleyes:
Ale, gdyby miało to zastosowanie tylko na KP zwiększyłoby to dominację posiadaczy KP.
Jednak jeśli byłoby to ogólnodostępne jestem na TAK.

Dominację?
Przeczytałeś o co w tej propozycji chodzi, czy tylko kilka ostatnich postów z komentarzami pomysłu?
Bo zmiana kolejności budowy jednostek na pewno nie zwiększy "dominacji" nad innymi. Jest to tylko udogodnienie, które moim zdaniem powinno znajdować się tylko w KP. A dlatego tylko w KP, ponieważ gdyby tak dorzucać kolejne bajery niewymagające KP, to ludzie przestali by je kupować! A chyba wiemy czym by to poskutkowało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

Dominację?
Przeczytałeś o co w tej propozycji chodzi, czy tylko kilka ostatnich postów z komentarzami pomysłu?
Bo zmiana kolejności budowy jednostek na pewno nie zwiększy "dominacji" nad innymi. Jest to tylko udogodnienie, które moim zdaniem powinno znajdować się tylko w KP. A dlatego tylko w KP, ponieważ gdyby tak dorzucać kolejne bajery niewymagające KP, to ludzie przestali by je kupować! A chyba wiemy czym by to poskutkowało.

Nie mówię, że kto nie ma KP jest przegrany, ale posiadacze Konta dominują pod względem szybkości rozwoju i łatwości gry. Chyba mi nie powiesz, że mając KP nie jesteś w lepszej sytuacji niż ktoś, kto go nie ma?
 

DeletedUser18676

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

to nie jest zadne duze ulatwienie.
kupcie sobie kp a nie tylko narzekacie
ja jestem na tak ale tylko dla kp nie po to place aby inni mieli to co ja;p
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

pomysl bardzo przydatny. Sam mialem kiedys z tym problem. Zaglosuje na TAK, ale uwazam ze powinno to wejsc dla wszystkich, poniewaz jak juz wczesniej wspomniano zwiekszyloby to DOMINACJE KP gdyby weszlo tylko dla nich.
 

DeletedUser10647

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

pomysł dobry jestem na tak dla tych bez kp można wprowadzić ale z jakimiś ograniczeniami np limit przestawiania kolejności na 24 h
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

Pomysł mi sie bardzo podoba ,i jestem na TAK

Ale to powinno to być dostępne także bez KP
Więc jak admini będą to wprowadzali to i dla tych bez KP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12554

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

a ja jestem za tym zęby było to tylko dla Kp. Płace nie małe pieniądze więc należy mi się trochę ułatwienia:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejna opcja dla KP

Pomysł ciekawy, ale tylko wtedy, jeżeli będzie to dostępne dla każdego. Dlaczego?
Mówicie, że KP tylko polepsza sytuację plemion... yhy **** prawda.
Na Ogamie ludzie na początku myśleli podobnie, skończyło to się na tym, że GameForge już nic dla Ogame-a nie robi, a nawet wprowadza takie zmiany, które tylko POGARSZAJĄ rozgrywkę...
Przykład:
Wstawili 3 reklamy oficerów, które zasłaniają pół podglądu.
Dali ludziom do głowy, że kto ma oficerów ten ma władzę (+ 2 poziomy szpiegowskiej, zmniejszenie strat do 50%, + 10% wydobycia, jak na ogame to jest ogrom).

A to wszystko sprawia, że Ogame, zamiast zyskiwać traci, bo GF już tylko money liczy.

Z plemionami jak tak dalej pójdzie będzie to samo, bo już widzę coś w rodzaju "Kto ma premium ten ma władzę", bo wstawili jak na razie mało opcji w KP, które mogą "górować" nad tymi, którzy tego konta właśnie nie mają... (i chwała im za to)
Tak więc albo dla wszystkich albo w ogóle :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry