Raporty budowy

  • Rozpoczynający wątek Miki004
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie

  • Super

    Głosy: 7 9,9%
  • Jestem na tak

    Głosy: 5 7,0%
  • Nie mam zdania / Niewykonalne

    Głosy: 11 15,5%
  • Jestem na nie

    Głosy: 10 14,1%
  • Do kitu

    Głosy: 38 53,5%

  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Można by zrobic cos takowego ze miedzy "PLEMIE" a "RAPORTY" mozna dodac raporty budynkow

chodzi o to ze jak ma sie wiele budynkow bez premium to trudno wyczaic gdzie i kiedy skonczyla sie budowa

i by tam bylo napisane:

<nazwa wioski>: Ukończono budowe/rozbudowe <budynek> na stopien <nr.> dn.: dd-mm-rrrr o godzinie hh.mm - Przekieruj na Ratusz

I to tyle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty budowy

Nie wiem po co komu takie raporty,kogo obchodzi kiedy skonczyła się budowa i koniec
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Raporty budowy

Trzeba sobie kupić premium.I takich funkcji co są za premium raczej nieudostępnią.
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: Raporty budowy

Chyba można dostawać takie raporty na e-mail, ale nie jestem pewien, a po za tym wiem co mi się buduje... Pomysł: do kitu :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty budowy

Pomyśl sobie, masz 100 wiosek. W nich budujesz coś. Dostajesz 100 raportów :D na bank nie obejrzysz wszystkich :)
Po co to? ;)

Jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty budowy

na 100 wiosek moze nie

a ja mialem 14 wiosek i sie gubilem

a jak masz 100 wiosek to pewnie w polowei zrobisz max chyba co nie (albo tyle ile chcesz)

wiec nie bedziesz dostawal 100(wiosek) x 2 (raporty dziennie) = 200 raportow tylko duuzo mniej

przeciez nie rozwija sie wioski wiecznie, kiedys bedzie te 12.355 pkt i koniec z tej wioski raportow nie bedzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty budowy

No to nawet 30 raportów, to jest dla Ciebie mało? Kup sobie konto premium - ułatwia poruszanie się po wioskach itp.
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Raporty budowy

to naprawde nie potrzebny pomysł...

POMYŚL SBOIE ŻE NA NIEMIECKICH PLEMIONACH BYŁ GOŚĆ KTÓRY MIAŁ 1.000.000 wioch!!!(chyba)

i ile raportów dostanie(jego bot ;>)?1 000 000??

kurcze tu chodzi o zawalanie serva na badziew!
nie wiem po co masz notatnik i inne badziewia jak nie do notowania tego badziewia.badziew badziewia ;/

proste:
to jest badziew który by zrobił taki badziew że z raportów powstał by badziew ^^...badziew! ;D

prosze o skopiowanie mojej sygnaturki jak chcecie :)
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Raporty budowy

Jak większość też uważam, że jest to pomysł całkowicie nietrafiony.
Dostawanie kilkunastu dodatkowych raportu, nie byłoby rzeczą fajną(przynajmniej dla mnie).

prosze o skopiowanie mojej sygnaturki jak chcecie :)
Kopiować nie będę, ale dobra akcja z tym "szukaj";).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty budowy

nie kazcie mi sie powtarzac

nawet jesli ktos ma 999999999999999999999999999999999999 wiosek to nie wszystkie beda dawac nowe raporty bo

NAPEWNO WIEKSZOSC BĘDZIE ZROBIONA NA MAXA

a jesli zrobisz w jakiejs wiosce i nie chce ci sie szukac to stronach wystarczy ze klikniesz na raporty budowy-> znajdujesz ten raport klikasz na "przejdz do ratusza" i masz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty budowy

Pomysł niezbyt dobry. Gdyby nawet takie coś było, nikt nie kupiłby KP. No i śmietnisko by się zrobiło w raportach.
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: Raporty budowy

No ale chyba widzisz, że masz rozbudowany budynek nie?
Jestem przeciwko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty budowy

też jestem za nie mam 99 wiosek i nie mam probl z rozbud wiosek bo rano jak wstaje przeglądam tylko te które nie są roz bud na pewien poziom i tylko te rozbud a po nocy i tak mam 2 strony raportów więc większa ilośc t6o porażka
 

DeletedUser16005

Guest
Odp: Raporty budowy

na 100 wiosek moze nie

a ja mialem 14 wiosek i sie gubilem

a jak masz 100 wiosek to pewnie w polowei zrobisz max chyba co nie (albo tyle ile chcesz)

wiec nie bedziesz dostawal 100(wiosek) x 2 (raporty dziennie) = 200 raportow tylko duuzo mniej

przeciez nie rozwija sie wioski wiecznie, kiedys bedzie te 12.355 pkt i koniec z tej wioski raportow nie bedzie

chyba ze jeszcze wymysli raporty z wojska...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty budowy

ja na szybkich -> Opera -> 2 okienka - w kazdym inna wioska (miałam tylko 2 swoja i odbitą) i wglad był mega wygodny.
 

DeletedUser26214

Guest
Odp: Raporty budowy

Nie wiem po co ci te raporty, mi niepotrzebne. Jestem na nie.
 

DeletedUser23033

Guest
Odp: Raporty budowy

Zajmować bedą miejsce na ciekawsze raporty ze szlachtą..Co by ci to dało a poza tym "czasami" i nie wiem dlaczego dostajesz taki raport w e-mail
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Raporty budowy

I po co ci takie raporty. Będą tylko zaśmiecać serwer. Kogo obchodzi kiedy skończyła się budowa?
 

DeletedUser25359

Guest
Odp: Raporty budowy

to zupełnie nie potrzebne
DO KITU
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty budowy

Tak, ale poco nowe menu. Taki raport mugłby być w menu ,,Rapotrty''.
 
Status
Zamknięty.
Do góry