Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser187691

Guest
powrót do plemion po paru latach a tu cyk s133 zapowiada się ciekawie będzie sieka od początku :D do tego utrudnione życie dla masówek hmm kolejny plus :D dyskusja na forum jak zawsze ciekawa, trochi szkoda że nie można samego kierunku wybrać ale co tam ;)
natomiast ustawienia s134 to dla mnie jakiś kosmos o samej giełdzie nie mówiąc bo to najgorsze co zostało wymyślone :D ktoś się może orientował o co chodzi wgl z tym wielkim oblężeniem tak w skrócie ?
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
337
Atakujesz i przejmujesz wioski które mają ujemne modyfikatory do obrony, zawsze 1 poparcia i wojska do niej idą zawsze tyle samo czasu niezależnie od odległości.
Gdy daną wioskę będziesz miał o danej godzinie to dostajesz punkty które są potrzebne do wygrania świata :D
 

DeletedUser187691

Guest
MxRacer Bóg zapłać dobry człowieku :D gdyby nie ta hymmm giełda PP to nawet mógł by być ciekawy świat :)

Edit:

a jest ktoś może z plemienia Night! ? albo ktoś kto ma kontakt jaki kolwiek z Fallen Engel ? ostatni raz grałem z nim na s72 w ZBiR a potem w Night! może komuś zachował się nr tel. albo e-mail
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
2.545
Witam wszystkich. W końcu czytam o jakiejś ciekawej zmianie w tej grze i jestem ciekaw czy zda ona egzamin. Miło, że plemiona w końcu czynią jakiś malutki kroczek ku lepszemu zamiast z roku na rok coraz bardziej upadać.

Szybki przegląd wstępnego logowania mówi, że może być to ciekawy świat zarówno pod względem personalnym jak i większej ilości dobrych ekip niż zazwyczaj to bywa. Na pewno będę obserwował rozwój tego świata.

Pozdrawiam znajomych i życzę powodzenia!
// Te ustawienia sprawiają, że aż chce się zagrać choć wiem, że lepiej nie wracać do aktywnej gry :)
 
Wynik reakcji
2.545
A tak przy okazji. Miło widzieć znów Ojki, nawet jeśli do tej pory przyszło mi z wami krzyżować szabelki czy to na 59 czy później na 67.

Pozdrawiam! :)
 

DeletedUser17701

Guest
// Te ustawienia sprawiają, że aż chce się zagrać choć wiem, że lepiej nie wracać do aktywnej gry :)

Też tak mówiłem. Są jednak ludzie, którym ciężko odmówić powrót do gry :)
Zresztą, z Plemionami jak z alkoholem, można nie pić jednak prędzej czy później sięgniesz po kieliszek.
 
Wynik reakcji
2.545
Też tak mówiłem. Są jednak ludzie, którym ciężko odmówić powrót do gry :)
Zresztą, z Plemionami jak z alkoholem, można nie pić jednak prędzej czy później sięgniesz po kieliszek.

To prawda. Jednak można walczyć z tym i starać się nie grać, tym bardziej wiedząc, że nie ma wolnego czasu a ewentualny czas poświęcony na grę byłby kosztem czegoś. Ja od kilku lat właściwie nie gram bo nawet jak wystartuję to za chwilę łapię się na tym, że zaniedbuję inne rzeczy i staram się skończyć. Dużo pomogło wykasowanie kontaktów i wszystkiego co z plemionami związane. Nie korzystam już z GG a na Skype już praktycznie nie zaglądam (wcześniej to głównie tam kontaktowałem się z ludźmi z którymi grałem). To chyba najtrudniejsze zerwać kontakt z osobami, z którymi grało się latami czy współprowadziło plemiona ale chyba niezbędne, żeby na dłuższy czas zrobić sobie odwyk. Teraz jeszcze czasem dostaję wiadomości SMS z propozycjami startów to tam to u ale sukcesywnie odmawiając widzę, że jest już ich coraz mniej. Z czasem trzeba sobie zadać pytanie co jest ważniejsze, czy gra z osobami podobnie uzależnionymi czy rozwój życia osobistego/zawodowego. Wiadomo można łączyć oba światy, ale prędzej czy później nastąpi konflikt interesów. W ostatnich latach także kultura gry zdaje się, że jest na coraz niższym poziomie i nic nie wskazuje na to aby miało się to zmienić. To także sprawia, że łatwiej pozostawać na dystans.

Teraz bardziej jestem obserwatorem niż aktywnym uczestnikiem rozgrywki. To też po części wynika z uzależnienia bo w sumie można by się zastanowić dlaczego. Skoro nie gram i nie chce do tego wracać. Ale nawet jeśli odciąłem się od osób z którymi grałem to jakoś lubię poobserwować jak radzą sobie dalej, jak plemiona, z którymi miało się do czynienia rozwijają się bądź stają się przeszłością.

Zgadzam się, że są ludzie, którym ciężko odmówić i grając z pewną grupą osób (chociażby w moim przypadku z A.P.K czy Sabat) czuje się prawie jak rodzina jednak zawsze podobnie się zaczyna.. a później coraz więcej czasu poświęcanego na grę, pobudki w nocy, siedzenie przed kompem godzinami, rozproszona głowa pomiędzy myślami.. już chyba jestem na to za stary albo zwyczajnie czasu już na to brak.
 
Wynik reakcji
254
MxRacer Bóg zapłać dobry człowieku :D gdyby nie ta hymmm giełda PP to nawet mógł by być ciekawy świat :)

Edit:

a jest ktoś może z plemienia Night! ? albo ktoś kto ma kontakt jaki kolwiek z Fallen Engel ? ostatni raz grałem z nim na s72 w ZBiR a potem w Night! może komuś zachował się nr tel. albo e-mail

Nighty podobno startują na 134s napisz do olda albo do rotescorpa jak chcesz zagrać :)
 

darmiarz

super darmiarz
Wynik reakcji
2.275
dobra to co teraz 1000 stron o skryptach kampaja, globalnej karczmie i kermitto lecimy?


/sory fora mi sie pomyliy
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Mimo wszystko jakieś nawiązanie do przeszłości jest. Po tylu latach zdziwiłbym się gdyby skład był taki sam. Już na 67 "WIC" znacząco odbiegało od tego co było na 59. Także pozwoliłem sobie na takie sformułowanie.

Ojki na s67 wystartowały po prostu incognito - od początku był taki plan. Byli praktycznie wszyscy Ci co grali na poprzednich światach - tylko oczywiście na zmienionych nickach. Tutaj na świecie jest chyba 5 osób z przeszłością w Ojkach - w tym ja, co raczej do Ojka mi daleko, bo więcej razy się z nimi biłem niż tam grałem. Więc nawet źle określiłem, że połowy graczy nie ma - nie ma 90% składu.
 
Wynik reakcji
1.151
Keymilu to co było o tej domniemanej kradzieży karczmy to mi to zwisa było minęło ja tego tematu nawet nie pamiętam :)
Ja już nie gram, więc te tematy odłóżcie w niepamięć:)

Pogadajcie sobie o kosach, zdradach,kretach i graniu supkiem w czym w/w osobnik na K. wie doskonale.
No to tyle i bawcie sie tym co przed wami, a nie starociami z 100 :D 30 światów wstecz o losie :)
Pozdro.

P.S: Odwiedziłem to forum po mięsiącu i nawet lepiej bez tego i gry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry