Najlepszy gracz w historii plemion.

DeletedUser152774

Guest
żeby podać tu obiektywny typ to trzeba by było siedzieć na plemionach od s1 i przez 15 lat obserwować każdy serwer:)Mój subiektywny kandydat to Wioska barbarzyńska vel Meff. Wszechstronny, bardzo agresywny, z parciem na ranking ale nie po trupach kolegów jak to dorabiało się wiele z wyżej wymienionych "legend". Bo oprócz osiągnięć i skilla liczy się również kręgosłup moralny.
 

DeletedUser197265

Guest
żeby podać tu obiektywny typ to trzeba by było siedzieć na plemionach od s1 i przez 15 lat obserwować każdy serwer:)Mój subiektywny kandydat to Wioska barbarzyńska vel Meff. Wszechstronny, bardzo agresywny, z parciem na ranking ale nie po trupach kolegów jak to dorabiało się wiele z wyżej wymienionych "legend". Bo oprócz osiągnięć i skilla liczy się również kręgosłup moralny.

A co takiego moralnego mial Meff czego nie mieli na przyklad inni wymienieni gracze?

Ja tam nie jestem graczem najlepszym i wiem ze daleko mi do graczy takich jak Nero czy tez Dzjesztha ale prawda jest taka, ze spora ilosc wymienionych graczy to gracze ktorzy grali z coopami na kontach, ja wioske barbarzynska bardzo szanuje, i prawdopodobnie jest na takiej samej pozycji co wlasnie inni wymienieni gracze, problem tutaj jest taki ze sprawiedliwiej gry nigdy nie bedzie i jedni beda mieli latwiej niz ci inni, czasem to jest kwestia ekipy a czasem nie, Meff zawsze zaczyna z ekipa i dostanie wsparcie, dzjesztha czy nero zawsze zaczynaja sami, ja tez....samemu zaczynac jest zdecydowanie ciekawiej i wiekszy dreszczyk emocji ;)

Wioska Barbarzynska na pewno top 6 plemion, ale w tej top 6 mam i zawsze bede mial Dzjesztha, Nero, Szkodniczek, Zielony Ony, Protector Myszkow i wlasnie Meff. Pozniej moze tacy gracze jak Keymil ktorego prawie zawsze plecy ogladalem gdzie zaczynalem grac dla zabawy ;). Tutaj jeszcze bym do tych topowych graczy wrzucil prostak za pp aka buntownik. Gracz ktorego mozna podziwiac na nowych swiatach.



A co do osob ktore pisza ze starsi gracze nie maja szans na nowych swiatach to najlepsze jest to ze wszyscy nowi gracze graja tutaj i niby sa dobrzy bo starsi skonczyli gre i przekazali wiedze noobom. Ja przykladowo teraz jestem na sw126 i jakos nie mam problemu z utrzymaniem pierwszego miejsca z ogromna przewaga- czas nie pozwala na gre ale coz...poziom na nowych plemionach jest tak slaby ze kazdy starszy gracz moglby wskoczyc na plemiona zaczac teraz i bez wiekszego problemu utrzymac sie w topce, w pewnym momencie nawet 1mln przewagi nad drugim miejscem. Nowe swiaty to polityka i wygrywanie swiata przez smieszne zagrywki dyplomatyczne bo ludzie sa leniwi dlatego tez nie przykladaja uwagi do tego dawna ekipa stawiala na pierwszym miejscu przykladowo. ;)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Kiedy wy w końcu pojmiecie, że topka nie ma kompletnie nic do rzeczy przy wyborze tych naprawdę wyjątkowo dobrych graczy? Jeśli topka ma cokolwiek znaczyć, to tylko na światach, gdzie dostaje się topkę, bo nikt nie chce wciągać darm, bo wiąże się to z łataniem frontu. Wtedy zwykle wybitni gracze nabijają bardzo dużą ilość punktów, bo są w kilku miejscach na froncie i muszą sobie zrobić jakieś własne proporcjonalne zaplecze. Kiedy świat jest wygrany i ktoś wbija topkę na darmach od wroga, to nic nie znaczy.

Rzucę tu kilka typów graczy lub, jak kto woli, cech:
a) osoby z wyjątkowo dobrym, szybkim ogarem, czyli doskonali zastępcy potrafiący bronić na kilku kontach równocześnie i wejść na konto nagle i coś jeszcze wyciągnąć z obrony.
b) gracze, którzy są głównym ogniwem plemienia, taktykami, strategami (na skalę mikro i makro), zrobią akcję, ustawią front, zaplanują wiele rzeczy, są lojalni. Czyli typ "dowódcy".
c) grający czynnie i nieustępliwie (czas do gry) na sporym froncie, dodatkowo wysoko postawieni zarówno w rankingu RA, RO i RW. Te trzy rankingi są bardzo ważnym miernikiem, jeśli ktoś rzeczywiście gra na froncie. Ranking RO jest tu istotny, na lepszych światach nadchodzi taki moment gry, że ten współczynnik jest zdecydowanie najwięcej warty (jeśli gracza nie zwijają z frontu, tylko rzeczywiście się ostro broni. Jeśli nie broni, to ma wysokie RW itp.).
d) skill - wiem, że bardzo ogólnie, ale nadal idzie to wyczuć, że ktoś jest jednak ciutkę lepszy od innych i dogrywa częściej lepiej niż inni, bardziej precyzyjnie itp.

Dla mnie to cztery podstawowe faktory, ale rzecz jest w tym, że idealny gracz plemion powinien mieć je wszystkie. Ten kto się najbardziej zbliża do takiego ideału, ten jest najlepszym graczem. Większość wspaniałych "zastępców" ma świetnego skilla, często angażuje się w plemię, ale bywa, że właściwie nie grają na własnym koncie, bo brak im czasu. Są świetnym wsparciem dla plemienia, ale mogliby robić więcej. To samo wybitni dowódcy, którzy mogliby mieć wieś 21 pkt i jej nie rozwijać, bo ich gra nie ma znaczenia, ma znaczenie, że są. Albo ludzie, którzy mają świetnego skilla, ale zastów nie biorą, z taktyki denni, grają max do 200k (ale na froncie) itp. Jeśliby się zastanowić, który z graczy w największym stopniu ma to wszystko, to ten byłby najlepszym graczem w tej grze.

Dzięki, nudziło mi się, wybaczcie...
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.928
Bulwa zawsze ma dobrą gadke.A w tym co napisał można sie podpisać oboma rękami..
 

DeletedUser198860

Guest
Jaki gracz to nie wiem bo nie bylo mnie kilka lat tutaj ale plemię to Otchlań z s6
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
Najlepszy jest @Keymil1990
Grając jako zwykły gracz zawsze miał topki oraz dodatkowo na szybkich. Jeden z liderów reprezentacji Polski. Nie zdobywał topek na darmach, ale zawsze ostro cisnął od samego początku. Co do skilla to raczej nie trzeba się wypowiadać :)
W ostatnich latach gra jedynie jako lider i spisuje się w taki sposób, że za każdym razem idą za nim setki graczy. Dobry strateg, który myśli przyszłościowo o rozwoju swojego plemienia jak i o każdym graczu. Potrafi zaplanować dyplomację, organizację i strukturę plemienia, która jest kręgosłupem całej "organizacji". Zawsze wierzy w swoje plemię i potrafi dodać otuchy współplemieńcom.


Gracz ten spełnia wszystkie wymogi Bulwy :)
Rzucę tu kilka typów graczy lub, jak kto woli, cech:
a) osoby z wyjątkowo dobrym, szybkim ogarem, czyli doskonali zastępcy potrafiący bronić na kilku kontach równocześnie i wejść na konto nagle i coś jeszcze wyciągnąć z obrony.
b) gracze, którzy są głównym ogniwem plemienia, taktykami, strategami (na skalę mikro i makro), zrobią akcję, ustawią front, zaplanują wiele rzeczy, są lojalni. Czyli typ "dowódcy".
c) grający czynnie i nieustępliwie (czas do gry) na sporym froncie, dodatkowo wysoko postawieni zarówno w rankingu RA, RO i RW. Te trzy rankingi są bardzo ważnym miernikiem, jeśli ktoś rzeczywiście gra na froncie. Ranking RO jest tu istotny, na lepszych światach nadchodzi taki moment gry, że ten współczynnik jest zdecydowanie najwięcej warty (jeśli gracza nie zwijają z frontu, tylko rzeczywiście się ostro broni. Jeśli nie broni, to ma wysokie RW itp.).
d) skill - wiem, że bardzo ogólnie, ale nadal idzie to wyczuć, że ktoś jest jednak ciutkę lepszy od innych i dogrywa częściej lepiej niż inni, bardziej precyzyjnie itp.

Choć odkąd skupił się na byciu liderem nie ciśnie już na froncie (punkt c) bo ma od tego ludzi ;)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Najlepszy jest @Keymil1990
Grając jako zwykły gracz zawsze miał topki oraz dodatkowo na szybkich. Jeden z liderów reprezentacji Polski. Nie zdobywał topek na darmach, ale zawsze ostro cisnął od samego początku. Co do skilla to raczej nie trzeba się wypowiadać :)
W ostatnich latach gra jedynie jako lider i spisuje się w taki sposób, że za każdym razem idą za nim setki graczy. Dobry strateg, który myśli przyszłościowo o rozwoju swojego plemienia jak i o każdym graczu. Potrafi zaplanować dyplomację, organizację i strukturę plemienia, która jest kręgosłupem całej "organizacji". Zawsze wierzy w swoje plemię i potrafi dodać otuchy współplemieńcom.


Gracz ten spełnia wszystkie wymogi Bulwy :)


Choć odkąd skupił się na byciu liderem nie ciśnie już na froncie (punkt c) bo ma od tego ludzi ;)

Kategoria ---> dowódca/zastępca. Wtedy pasuje. Najlepszy gracz to idea rzecz jasna, ale jak sam zauważyłeś czegoś do perfekcji brakuje (oczywiście, według mojego podziału).
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
frontu na fo nie ogarnie, wiec kiepski gracz
MA od tego mase... gdzie tam mase, rzesze ludzi


Kategoria ---> dowódca/zastępca. Wtedy pasuje. Najlepszy gracz to idea rzecz jasna, ale jak sam zauważyłeś czegoś do perfekcji brakuje (oczywiście, według mojego podziału).

Czy ja wiem czy brakuje? Jak masz ludzi od konkretnego zadania to po co masz na siłę to robić. Organizacja plemienia zajmuje sporo czasu a nie samymi plemionami człowiek żyje
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
Kozak na 76 cisnąłem jeszcze na froncie mając 3,5 mln przy gdzieś 2mln gracza roo 2 , topke ra i to w tym momencie i plemię top 1 które grało w centrum :) od ślubu już całkiem inna gra a więc na front nie ma co się pchać :)
 

DeletedUser187854

Guest
Zwalasz na ślub i żonę, a przecież na front FO nie masz po co się pchać z ewidentnego braku skila
 
Do góry