Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
2.392
ale na tym świecie będzie spam, już czekam na te dyskusje i znienawidzenie ze strony krzykaczy, mniam :D

Chorągiew śmiejąca się z krzykaczy (o ile dobrze przydzieliłem sobie Twój nick do osoby). Czekamy jeszcze na Kartony mówiące o dotrzymywaniu słowa i Morfusa opowiadającego o honorze i mamy cyrk kompletny.
 

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
716
Morfus juz jest, nie wiedziałeś że on wbija kosy pisząc że go obrażano?
Już nie ma wersji że taki był plan :p
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
to Speedy albo w centrum 5 członów albo wszyscy dookoła serwera rozrzuceni na obrzeżach:)
co wybiorą jak obstawiacie ?
 

DeletedUser40095

Guest
@Świetlisty Władca Troszeczkę głupoty gadasz. Wszystko fajnie, odnośnie potrzeby promocji Plemion, jak również odnośnie potrzeby sprowadzenia nowych graczy. Jednak mylisz się, że cofnięcie możliwości przerzucenia wioski sprowadzi jakieś nieszczęście. W zasadzie może jedynie spowodować to, że zniknie miliard członów jednego plemienia. Co uważam za dobre rozwiązanie, ponieważ konkurencja będzie większa. Mierzi mnie ustawianie dyplomacji zanim w ogóle ogłoszony jest start nowych światów. Nie podoba mi się to, że podejmując decyzję o sojuszu muszę się zastanawiać, czy dane plemię nie jest dogadane z innym i czy mam się spodziewać kosy.

Czy gracze kompletnie stracili kręgosłup moralny? No nie wiem, ja takiego stanu rzeczy nie akceptuję. Jednak jestem przekonany, że takie coś nie jest kwestią ustawień świata. I nieważne co się zrobi, to jedynie gracze decydują o tym, czy mamy do czynienia z zabawą, czy też gra znaczy dla nas coś więcej. Jeśli gra jest tylko zabawą, to dlaczego miałbym oszukiwać, bądź kłamać?
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Bulwa teraz już nie kozacz jak wiesz że się nie zmierzymy :) z tego co wiem to was też sporo startowało. Ja nie szedłem na ilość żeby mieć koniecznie mega dużo graczy. Po orostu chciałem ściągnąć znajomych i Elite graczy za których recza moi znajomi. I tak się stało. Przypominam że w speed w pewnym momencie przez ponad pół roku żaden z ponad 50 frontowcow nie skończył gry tak się każdemu fajnie grało. A więc i teraz praktycznie nikt mi nie odmawiał. To samo wiele osób wracawze świata 76. APK był super sojusznikiem kazałem ich radnej ściągnąć najlepszych chętnych i też nikt nie odmówił :) nawet nie wiedziałem że to pójdzie na taką skalę i speed przyciągnie tylu graczy. Znajomy daje mi kogoś statystyki są dobre i ręczy za niego to biorę. Teraz w zasadzie przez to że jest nas az tyle to mam wielki problem bo będzie niesamowicie ciężko ogarnąć rozwalone człony i pewnie większość plemion będzie chciało nas koniecznie zjechać. Ale jesteśmy soeed i przyjmujemy wyzwanie :) a kretow może i widzisz ja też widzę osoby gdzie gdzieś kretowaly i mają średnia opinie ale albo grały już w speed albo znam ich od wielu lat. A więc się nie boje :)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Oj Keymil, gdzie Ty widzisz moje kozaczenie :D? NIe napisałem nigdzie, że byśmy was pocisnęli czy coś XD Ja od początku mówiłem, że na tym świecie nas nie będzie - i o tym doskonale wiesz.
Jestem ciekaw co nagle wymyślisz, bo te ustawienia całkowicie zburzyły twój światopogląd na start s133.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
123
Chorągiew śmiejąca się z krzykaczy (o ile dobrze przydzieliłem sobie Twój nick do osoby). Czekamy jeszcze na Kartony mówiące o dotrzymywaniu słowa i Morfusa opowiadającego o honorze i mamy cyrk kompletny.

Chorągiew?
Weź tam pionku zamilcz. Zobaczyłeś pierwszy raz mój nick na oczy i kłapiesz coś w moim kierunku uzasadniając, że "Ci się tak wydaje".
Ludzie i taborety.
 

DeletedUser189724

Guest
Z jednej strony brak możliwości zapraszania na świat w dowolne miejsce jest dobre bo może likwidować mnóstwo fake kont oraz darmy lub wiele członów tego samego plemienia przez co walka może być bardziej wyrównana. Bo nie będzie teraz walki 5 plemion XXX kontra jedno YYY. Z drugiej jednak strony wiele ekip graczy zna się z wielu światów a przez brak możliwości zapraszania może być gorzej z zbieraniem ekipy. Co do bycia w środku jeśli jakieś pro premię wystartuje na środku to chyba nie powinno mieć problemu z dojściem do obrzeży świata i zamknięciem go,jeśli ma problem bo nie od startu jest na nich to jest to coś dziwnego skoro mogą nie dać rady wygrać bez ustawienia sobie lepszego miejsca na mapie skoro są tak dobrymi graczami.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Bulwa zacząłeś się z nas śmiać :( jest burza mózgów wiele pomysłów żeby to obejść itp ale też jest plan pójść jutro do kościoła i modlić się żebyśmy w centrum ruszyli w miarę w kupie :) pacze mając tyle osób hejka mi raczej nie potrzebna chyba że ktoś naprawdę będzie wart :) albo będę chciał ci zrobić na złość :)
 

DeletedUser195566

Guest
Reasumując. Ekipa która zdominuje centrum, powinna już mieć z górki wygranie świata. Nie sądzę by jakiekolwiek plemię z obrzeży składające się randomowych graczy mogłoby przeciwstawić się zorganizowanemu plemieniu ze środka świata.


Ustawienia są generalnie ciekawe, mogliby tylko zwiększyć ten limit członków do przynajmniej 80.
 

Wolfik

Samiec Beta
Wynik reakcji
334
Jedno jest pewne, gra będzie ciekawa. Wiele taktyk i trików z poprzednich światów na tym świecie będzie bezużytecznych, co wymusza dostosowanie się do nowych zasad. Ileż światów można grać wciąż i wciąż na ten sam sposób. To dobrze, że wprowadza się coś nowego.

Dla tych co narzekają, warto zastanowić się, czy nie lepiej byłoby uczciwie rywalizować nawet z osobami, z którymi się znamy i lubimy, w osobnych plemionach, zamiast tworzyć kolosy na 200 osób. Uwierzcie, będzie więcej frajdy. 50 osób w plemieniu to całkiem rozsądna liczba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry