Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.012
26 Gdyby nie Ecik Janoszka to nikt by nie wiedział że w Polsce jest coś takiego jak Radzionków:)
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
28 bo ja wiem Szermet. W latach gry w I lidze rozpoczęcie sezonu zaczęło sie od wygranej 4-0 z Widzewem który wtedy był jeszcze klubem grajacym o mistrzostwo. Ecik jest najbardziej znany ale jeśli ktos interesuje sie pilka to Ruch zna tez z boisk. Co prawda juz nie że ze swojego bo to chyba jeden z nielicznych klubow który od ponad 25 lat nie gra na boisku w swoim miescie.
 

chonrad

Rycerz
Wynik reakcji
1.122
29
Ecik pecik:p gra Jego syn Janoszka...
Szermet Ty lepiej powiedz co się dzieje z Legiunią.. wstyd jakich mało 2 spektakularne porażki..najpier o ligę mistrzów, a pozniej z mistrzem Luxemburga:p szkoda słow.. podkupili przecietniaków jak makę i carlitosa i lipa:p hahaha
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
30 Czas najwyższy oddać mistrzostwo innemu przeciętniakowi jak Lechowi albo Jagielloni :D
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
32 jak jestes fanem seriali i masz 5 znajomych to 11zl na miesiąc. Mam już ponad rok i polecam.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
34 Największy najbardziej opłacalny, bo raczej mało prawdopodobne, że akurat 5 osób w jednym momencie bedzie oglądało, bo tylko 4 odpalone konta w jednej chwili mogą być.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
36 Ale netfliksa czy do oglądnięcia w netfliksie? :D
Bo jeśli chodzi te dostępne to Gomorra, Rick and Morty, Peaky Blinders, House of Cards, Narcos, Orange is the new black.
Dobra za dużo tego xD
W każdym bądź razie jest co oglądać :) W szczególności jak trzeba nadrobić zaległości ;]
 
Wynik reakcji
123
39. No skoro nie mam netflixa i się dziwię,że miałbyś nie oglądać mając go to chyba jasne,że jedziemy na jednym wózku hah

Co sądzisz o House of Cards? Ja mam mieszane uczucia jakoś.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
40 Pierwsze sezony oglądałem praktycznie odcinek za odcinkiem. Potem jakoś tak coraz mniej siadało. A bez Speceya chyba nie widzę tego ostatniego sezonu. Jest też trochę zagmatwany ze względu na te wszystkie niuanse amerykańskiej polityki jak te izby, prezydentura itd.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.012
29.
Szermet Ty lepiej powiedz co się dzieje z Legiunią.. wstyd jakich mało 2 spektakularne porażki..najpier o ligę mistrzów, a pozniej z mistrzem Luxemburga:p szkoda słow.. podkupili przecietniaków jak makę i carlitosa i lipa:p hahaha
41
A co ma sie dziać ? Legiunia musi mieć bat nad pupą bo inaczej jest tak jak teraz.Brakuje bata brakuje wyników.Za to nie brak wstydu :(
Na pocieszenie Lech pięknie popłynął z Wisłą.Od 2:0 do 2:5 to też wyczyn :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
123
40 Pierwsze sezony oglądałem praktycznie odcinek za odcinkiem. Potem jakoś tak coraz mniej siadało. A bez Speceya chyba nie widzę tego ostatniego sezonu. Jest też trochę zagmatwany ze względu na te wszystkie niuanse amerykańskiej polityki jak te izby, prezydentura itd.

42. Ja jak siadam do seriali to też jeden za drugim i pierwsze serie były dokładnie w ten sam sposób obejrzane, jednak z czasem tak średnio. Może dlatego,że mnie polityka w ogóle nie obchodzi. W ostatnim sezonie nie będzie Spaceya,a mieli walczyć między sobą z Claire. Jednym to przemawianie do widzów się podobało i czekali tylko na to,a mi wręcz odwrotnie. Całe napięcie spadało.
 

chonrad

Rycerz
Wynik reakcji
1.122
43
no popłynął lech.. ajkos dziwnie się ogląda ligę polską, bądź mecze polskich druzyn..żenada..

z seriali polecam Gomorra
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
44 Gomorra spoko, ale klimatem zdecydowanie najlepiej wypada Peaky Blinders. Świetny angielski akcent w kwestiach i idealny podkład muzyczny.
Peaky "Fookin" Blinders :D
 
Do góry