Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
19 na mnie mozesz pisac co chcesz ,juz mnie to nie wzrusza etc.Czy zrobilem czy tez nie i tak bylo,ze ja.Spokoj byl w kos i spedd
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
20. No Wy na zachodzie mięliście straszne spiny...

Kurde tak sobie teraz przypomniałem rozbiórkę Patroo.....eh....bodajże 2 w nocy...z całego plemienia nie śpimy tylko ja, Dżonzi i JWP(Wioska barbarzyńska), rozpiska rozbiórki przygotowana, a nikt nie ma zielonej kropki...Dawno się tak nie stresowałem jak wtedy, gdy zadecydowałem, że atakujemy i powiedziałem WB, by dał zasta Dżonziemu, by mógł zaczynać robić swoje...a potem dzwonienie do ludzi w środku nocy, atakowanie swoich i SPEED, by dostali powiadomienie....eh....już pewnie nigdy nie będę miał takiej akcji na plemionach :(
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
0
6. Lata mijają a Sabinka nadal wpisuje 0 :(
To mówisz ,że już czas się wypisać z teamu??
7.Sabinka daje nam teraz 0,a kiedys byla z nami.
Ja to chyba tak średnio byłam po Waszej stronie. Bo przed wstąpieniem do teamu mało korzystałam z forum. No chyba ,że na okresie jak byłam test modem, wtedy to pamiętam jak mi napisałeś ,że ja nie mogę zerować. Ale zaraz jak zostałam modem to byłam bezlitosna. No czasami przymykałam oko bo Dracu nieźle pilnował tego tematu.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
4 Sabinko ,ciach jeszcze ,kilka lat wstecz ,bylas z nami.A ze bylas wyjatkowa,roznilas sie od innych wstapilas do zielonych

ps Tomek zglos sie xd
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
6 No wiem ,że trochu liczyłam ale tak jak mówię, to dlatego ,że wiedziałam ,że sporo osób czuwa i zawsze ma kto wyzerować. A teraz przy takiej aktywności jak była kiedyś to chyba do tysiąca byśmy doliczyli zanim by ktoś wyzerował :D
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
5 A Karolajne pamiętacie :)
Aduś Ty to jesteś lizuś W szkole musiałes dostawać bęcki
7Oj Areczku ,mylisz sie i to strasznie etc.Daleko bylo mi do lizusostwa,ja to ciagle poobijany przychodzolem,bilismy sie ,kary,zostawianie po lekcjach,pisanie po 100 razy ze sie nie bedzie uciekac ,bic etc
A co do kobiet to mam slabosc.

Sabinko fakt,mysmy odpuscili dawno liczenie,po tym jak dracu zakonczyl bycie w teamie.Spokojnie jak piszesz do 1000 bysmy doszli
 
Ostatnia edycja:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
8. Jak działa system opieki? Wszedłem na konto, na którym wygrałem świat, dostałem 900 punktów premium za lata gry i mam sugerowanych mentorów...czyżby gra podświadomie wiedziała, że jestem słaby?
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
9 troche to glupie jest,wykonujesz zadania ,budowe roznych poziomow budynkow,ktore zada ci mentor.dojdziesz do palacu zakonczy sie wszystko,mentor widzi twoje konto,moze wchodzic kiedy chce,ale nic na nim nie moze zrobic.Gdy dojdziesz juz do ostatniego zadania,otrzymujesz blache ,jak i mentor,chyba,ze wczesniej zakonczysz opieke,wtedy nic sie nie ma.Bylem wielokrotnie mentorem,poswiecalem czas na ich zadania,a niektorzy,przy koncu przerywali opieke ,i guzik z odznaczeniami

Ps .czyli 9 lat nie byles na koncie,uaktywniles konto,dostales 900 pp,za kazdy rok po 100,wiec z automatu jestes slaby,bo zmienia sie gra
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
10. No ogólnie to jest bardzo dziwne, bo część moich byłych kont, które są w tw-stats pokazuje mi jakby ich w ogóle nie było :(
 

chonrad

Rycerz
Wynik reakcji
1.122
3 Na s70 powinieneś być w DS.Na s51 Grzesio walnął głupi tekst że siedzi u mnie na koncie.I s70 potoczył sie jak potoczył
Gadam ostatnio z Rastinką Kojarzysz Asie ?
12
jasne ze znam Asie i bardzo Ją lubię :) nawet zaczęła na s70 grać, ale później sie ewakuowała, po awanturze..pozdrów Ją!
 
Do góry