Promowanie gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser188961
  • Data rozpoczęcia

Uważasz, że administracja powinna pomóc promować grę?

  • Tak

    Głosy: 6 85,7%
  • Nie

    Głosy: 1 14,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser188961

Guest
Nie wiem jak duży wpływ na promowanie oraz ingerencje w grę ma polski dział administracji plemion. Jednak według mnie dobrze byłoby promować plemiona, aby sprowadzić sporo weteranów oraz aby przyciągnąć nowe twarze. Mam na to kilka pomysłów, a oto one:
- Wysłanie maila przypominającego graczom, że polityka RODO się zmienia i ten ważny komunikat rozesłać masowo na konta mail. W ten sposób osoby mogą przypomnieć sobie o tej stronie;
- Prowadzić aktywnie polskiego fanpage, dodawać informacje o nowych światach, aktywnościach, jakiś ciekawych elementach gry, ciekawostkach w formie grafiki bo te wirusowo się rozpowszechniają oraz opisywaniu eventów, które w danej chwili trwają;
- Być może film promujący grę na youtube, który po prostu by tam widniał (algorytm youtube działa tak, że jeżeli przez około tydzień [okres weryfikacyjny] link nie zostanie wysłany poza youtube i nie zostanie uznany za spam, to film zacznie pojawiać się w proponowanych);
- Zorganizować jakiś przystępny konkurs dla graczy;
Dobrym rozwiązaniem jest też promowanie się w formie reklam na różnych rankingach gier mmo, gier sieciowych, płatne promowanie na fanpage na facebooku.

Lepiej pomyśleć o tym zawczasu, bo widzę, że liczba graczy maleje z każdym kolejnym światem.
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
- Wysłanie maila przypominającego graczom, że polityka RODO się zmienia i ten ważny komunikat rozesłać masowo na konta mail. W ten sposób osoby mogą przypomnieć sobie o tej stronie;
ales Ty za przeproszeniem glupi - jak widze maila o RODO to to zlewam bo to tylko KOLEJNY spam ktory ostatnimi czasy przychodzi masowo.

Generalnie ten post to taka mieszanka odkrycia ameryki i bzdur;) a ta gra umiera bo kazda gre spotyka dokladnie taki sam los predzej czy pozniej
Tutaj masz to w postaci przykladowego wykresu
https://trends.google.pl/trends/explore?date=all&geo=PL&q=league of legends,world of warcraft
 
Do góry