rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Nie ma co narzekać na rundy :D
drubens potrafił jedną rudną dwa tygodnie popsuć gdzie takie longi nie miały sensu:)

Teraz są rundki dla każdego dostosowane , ale nie oszukujmy się jeśli ktoś nie potrafi wygrać normalnego sp to znaczy że jeszcze nie doszedł do wprawy by walczyć z innymi na różnych ustawieniach . A przypominam że ustawienia każdy ma takie same więc nie wiem o co ten ból :D
Nie kazdy ma takie same ustawiania. Jeden ma barbe obok od pocztku drugi ma 7 kratek.
 
Wynik reakcji
6.752
Zacznijmy od tego,ze na tych rundach z 90% sa takie ustawienia,ze bez problemu zakolejkujesz wszystko na ratku 25+ kazdy noob wyklepie offa i go pusci bo przeciez surki jest od groma .. Pamietam jakim bylem zwolennikiem wlasnie rund z wiekszym wydobyciem to teraz jestem takim wrogiem :p No ale coz,kto co lubi jestem ciekaw jak poszloby osobom dominujacym aktualnie na sp na takiej rundzie z 3 barby na gracza 26 pkt wioska ;)

A byla taka w 3:30 nawet nie ma 3k pkt hahahhaha :D

#12582 Szybkie classic
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Zacznijmy od tego,ze na tych rundach z 90% sa takie ustawienia,ze bez problemu zakolejkujesz wszystko na ratku 25+ kazdy noob wyklepie offa i go pusci bo przeciez surki jest od groma .. Pamietam jakim bylem zwolennikiem wlasnie rund z wiekszym wydobyciem to teraz jestem takim wrogiem :p No ale coz,kto co lubi jestem ciekaw jak poszloby osobom dominujacym aktualnie na sp na takiej rundzie z 3 barby na gracza 26 pkt wioska ;)

A byla taka w 3:30 nawet nie ma 3k pkt hahahhaha :D

#12582 Szybkie classic
Byly takie rundy drubens nob takie robil. 3barbny to byly juz mega duzo. Rycek i farming i eko 30i co... i sama sura z graczy... zalosna rundka by to byla
 

DeletedUser153359

Guest
Na turniejach graliśmy 66pkt wioski, a to olbrzymia różnica niżeli te z wioską 26pkt ;)

Acia i dlatego nigdy nie mogłeś nam dorównać na tego typu sp :p Brakło Ci tych podstawowych umiejętności :p
 

DeletedUser178225

Guest
Moja drobne propozycja to taka aby podbijanie barbek na wioskach od 2 do 5k była właczona na 90% , wtedy jest wiecej do roboty :D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
zalezy na jakich turniejach:D bywały i od 26, zresztą nawet jak bylo eko 6/6/6 na starcie i 20 super farmerów na mapie to i tak bieda była straszna:D Takie rundki uwielbialem najbardziej gdzie trzeba sie napracowac, czasami bylo fajnie zagrac rundke gdzie praktycznie nie bylo w ogole barbar i trzeba bylo farmic graczy:)
 

DeletedUser187391

Guest
zalezy na jakich turniejach:D bywały i od 26, zresztą nawet jak bylo eko 6/6/6 na starcie i 20 super farmerów na mapie to i tak bieda była straszna:D Takie rundki uwielbialem najbardziej gdzie trzeba sie napracowac, czasami bylo fajnie zagrac rundke gdzie praktycznie nie bylo w ogole barbar i trzeba bylo farmic graczy:)
wtedy bez eco na samej farmie sie nie dalo;)
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.864
steve142
fajnie że anglicy grają na botach wysyłająw 10 sekund offa z grubym na każdą wioskę:) co to za gra kiedy sam wysłałem na niego ledwo 10 ataków a już miałem na każdą po offie i grubym ^^^
Dzisiaj kolejny
Adri4n R0ckt
czemu support nie jest w stanie sobie poradzić z paroma zagranicznimi bociarzami?
czy tak trudno jest dać im bana na te szybkie?
 

DeletedUser197736

Guest
Little Hollywood noob i zdrajca, kto to jest w ogóle? :D Przez takich ludzi jak on odechciewa się grać
 

DeletedUser197736

Guest
Tak samo jak pchełke i całą tą śmieszną ekipke, cwani bo walą w 6 na 2, a jak przyszło komuś zrobić klina to nie umiał :D
 

DeletedUser187362

Guest
*Energy Shots

Zmień ten nick i nie kozacz xDD
Podniecasz się za bardzo.. :D
Wygrywając rundę , gdy nie ma przeciwnika to nie wyczyn :|

Teraz już praktycznie nikt nie gra na SP , wchodzi 20-30osob max , gdzie kiedyś x3,4 razy więcej osób :|
A czasem i wejdzie z 7-10osob ...
Porażka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry