rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Wpadłam na taki pomysł, co byście powiedzieli na to by każdy chętny mógł dawać propozycje swoich rund powiedzmy przez 3 dni (w przypadku longa nawet dłużej).
Stworzę tu na forum temat i będziecie się wpisywali. Oczywiście będzie kilka warunków. Po pierwsze ustawienia będą musiały być napisane w takiej formie jak podam bym mogła je skopiować i wkleić. Warunki zwycięstwa oraz liczba graczy w plemieniu z racji ,że Was często ponosi byłyby do mojej akceptacji. Ustawienia musiałyby być rozpisane na co najmniej 3 dni. Nie ,że 1 pasujący Wam dzień rozpiszecie.

Jeżeli wszystkie warunki byłyby spełnione to rundy byłyby ustawiane. Co Wy na to?
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Wpadłam na taki pomysł, co byście powiedzieli na to by każdy chętny mógł dawać propozycje swoich rund powiedzmy przez 3 dni (w przypadku longa nawet dłużej).
Stworzę tu na forum temat i będziecie się wpisywali. Oczywiście będzie kilka warunków. Po pierwsze ustawienia będą musiały być napisane w takiej formie jak podam bym mogła je skopiować i wkleić. Warunki zwycięstwa oraz liczba graczy w plemieniu z racji ,że Was często ponosi byłyby do mojej akceptacji. Ustawienia musiałyby być rozpisane na co najmniej 3 dni. Nie ,że 1 pasujący Wam dzień rozpiszecie.

Jeżeli wszystkie warunki byłyby spełnione to rundy byłyby ustawiane. Co Wy na to?
Zaoszczedzasz i sobie czasu i nam jestes idealem administratora:) moze byc taki pomysl tylko by rundy sie roznily a nie by byly ciagle 26pkt x1sura bo napewno taxy ludzie sie pojawia^^ ja jestem za tym by przydzielac plemie odrazu Nazwy prowodyrow^^ LOSER np bardzo fajne plemie. Ogolnie kazda inicjatywa jest fajna. Dobrze by bylo gdyby jeszcze bylo więcej darmowych miejsc na sp kiedys drubens przypadkiem 300wpisal i byl mega poziom!(zjechali mnie) ogolnie tez byly fajnie rundy jakie robilas np wioska 12k full defa i trzeba bylo ja podbic^^.
 

DeletedUser187762

Guest
Bardzo brakuje mi rund z wioskami barbarzyńskimi, fajna by była runda sp gdzie liczy się co-op, dajmy na to zablokowane atakowanie innych graczy - ale jest na świecie kilka wysepek barbarzynskich z dużą ilością deffa, wtedy gracze mogli by nawiązać fajna współpracę :)
 
Wynik reakcji
28
Mi tez kiedyś ukradli, jak gralem sp bylem top1 juz miałem nadzieje na pierwsza wygrana na sp, a tu jeps nie ma konta. Ale nie ma co sie dziwować jak gimbus ustawił haslo 123456 xddd
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
chcialem sie zalogowac o 12 na sp i nie moglem... wbilem na emaila zeby zobaczyc jakie jest haslo a tam pw ze email zostanie zmieniony i mam dwa tygodnie na anulowanie tego... to było w styczniu...


I am week tylko mojego konta bardziej szkoda bo bylo top2 w tw total i mialo najlepszą srednią wygranych rund:p

nie wiem jakim cudem mi ukradli nie mialem hasla kamil123 :)
 

DeletedUser178225

Guest
steve142
fajnie że anglicy grają na botach wysyłająw 10 sekund offa z grubym na każdą wioskę:) co to za gra kiedy sam wysłałem na niego ledwo 10 ataków a już miałem na każdą po offie i grubym ^^^

 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.857
steve142
fajnie że anglicy grają na botach wysyłająw 10 sekund offa z grubym na każdą wioskę:) co to za gra kiedy sam wysłałem na niego ledwo 10 ataków a już miałem na każdą po offie i grubym ^^^
A loser zjechany przeze mnie żeby wygrać rundę gra z takimi ludźmi xDDDDDD
A później, że król na rejonach, troszkę to żałosne
 

Vitor

Miecznik
Wynik reakcji
42
Wpadłam na taki pomysł, co byście powiedzieli na to by każdy chętny mógł dawać propozycje swoich rund powiedzmy przez 3 dni (w przypadku longa nawet dłużej).
Stworzę tu na forum temat i będziecie się wpisywali. Oczywiście będzie kilka warunków. Po pierwsze ustawienia będą musiały być napisane w takiej formie jak podam bym mogła je skopiować i wkleić. Warunki zwycięstwa oraz liczba graczy w plemieniu z racji ,że Was często ponosi byłyby do mojej akceptacji. Ustawienia musiałyby być rozpisane na co najmniej 3 dni. Nie ,że 1 pasujący Wam dzień rozpiszecie.

Jeżeli wszystkie warunki byłyby spełnione to rundy byłyby ustawiane. Co Wy na to?

Ja Ci moge rozpisac rundy jak chcesz, znam sie na tym napewno lepiej od Ciebie:)
Ustawienia sa tak słabe, że oprocz sporadycznej rundy nie gralem pol roku na sp.

wystarczy poprosic na priv
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser153359

Guest
A no brakuje normalnych rund z normalnym eko 26/66pkt jak tak patrze na historie... :(
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Ja Ci moge rozpisac rundy jak chcesz, znam sie na tym napewno lepiej od Ciebie:)
Ustawienia sa tak słabe, że oprocz sporadycznej rundy nie gralem pol roku na sp.

wystarczy poprosic na priv

Nie dzięki, nie chce. Wole ustawiać te słabe rundy.
 

DeletedUser197662

Guest
6f3a7810adcb546e3a57250a0891aec8-full.png

ahahahaahah
Nagrałem tę rundę na wideo))
e26a9615712100db4b6d1ca132aaca18.jpg
 

DeletedUser187762

Guest
Narzekacie na słabe rundy, a w większości nie potraficie sobie poradzić na tych rundach które obecnie są, Nie narzekajcie bo gwiazdeczka robi rundy regularnie, ten kto pamięta czasy Drubensa zdecydowanie się zgodzi z tym, że teraz mamy luksus :)
 

DeletedUser178225

Guest
Nie ma co narzekać na rundy :D
drubens potrafił jedną rudną dwa tygodnie popsuć gdzie takie longi nie miały sensu:)

Teraz są rundki dla każdego dostosowane , ale nie oszukujmy się jeśli ktoś nie potrafi wygrać normalnego sp to znaczy że jeszcze nie doszedł do wprawy by walczyć z innymi na różnych ustawieniach . A przypominam że ustawienia każdy ma takie same więc nie wiem o co ten ból :D
 
Do góry