rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
było na rok dac te runde. Kazdy wolne a te longa dajo :eek:

Mogę dać i na rok. Ustawiam tak jak ja dysponuje czasem, a jeżeli go nie mam lub jestem już zmęczona to sobie ustawiam longa. A Wy robicie między sobą sojusze to nic dziwnego ,że po kilku godzinach rywalizacja się kończy. Polskie szybkie wyglądają tak ,że Ci co zazwyczaj wygrywają mają między sobą sojusze zjedziecie tych co nie grają aktywnie i rywalizacja się kończy. Nawet dla Was byłoby ciekawiej gdybyście z każdym mającym szanse wygrać nie robili sojuszy raz by jeden wygrał a innym razem drugi, a w obecnej sytuacji faktycznie dalsza gra nie ma sensu ale nie zamierzam skracać rundy.
 
Wynik reakcji
28
Ten szybki trwał moze 24h xd nawet gdyby loser nie mial sojka z nimi to i tak sam by nic nie zrobił na ich 5 ;p Co do polskich szybkich ? Od XIXw wygladaja tak samo, moze warto by wprowadzić cos nowego ? (coty pokazał przykład z francji bodajżę ;p ), zachęcic graczy wolnych światów. Lepiej ustawic longa na 3dni, gdzie zazwyczaj gra na nim konczy sie po kilkunastu godzinach. I te nagrody :D
 

DeletedUser178225

Guest
Dlatego musza byc inne ustawienia :D
Predkosc czy buduwanie sie wiosek i tak dalej
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Jakbym zrobiła rundę taką jaka została pokazana to już w ogóle nikt by nie zagrał. Jakby jakiś doświadczony trafił na takiego co ma zero umiejętności od razu by zakończył grę, a sojusze i tak byście porobili między sobą ,więc kolejny powód ,że taka runda nie miałaby sensu.
I taa nagrody przede wszystkim. Nie sądzę aby celem szybkich było obłowienie się w pp. One też są dla zabawy a i tak na Polskim serwerze jest najwięcej tworzonych rund i najwięcej punktów premium jest rozdawane.
 

DeletedUser178225

Guest
Aktualne ustawienia jakie sa dawane na szybkich w wiekszosc prowadzi do zbijania sie w 3-5osobowe grupki^ co mija sie z celem tej gry w pewnym sensie i na szybkich :)
Bo walka 1vs3-4 to srednio widac bo nikt nie daje rady tak :) sa wyjatki ale to pojedyncze przypadki
 

DeletedUser187762

Guest
Ta runda utraciła sens po 24h dlatego od tamtej pory jej nie gram, tylko zerkam co chwile ;)

Ps. Rozsiewca to największy zdrajca jakiego znam, dostal od nas pona żeby sobie zgarna pp za miejsce bez plemienia, a teraz zdradziecko atakuje naszych graczy, aby dostać pp za bycie top1... jednym słowem wychodowalismy zmije na własnym ogródku, loserku masz u mnie przewalone na każdej rundzie od teraz do odwołania, peace :)

taki sojusznik, zdrajca jakich mało
 

Załączniki

  • sojusznik.png
    sojusznik.png
    849,2 KB · Wyświetlenia: 15
Ostatnio edytowane przez moderatora:

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.099
Żeby tego uniknąć wygrałem rundę sam w jeden dzień, ale cóż, jak trzeba to trzeba
654bf54693253.jpg
Pozdrawiam ze szpitala!
 
Ostatnia edycja:

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.099
9469607292662.png


Tak wygląda pon z one loserem :)
Jak zaczynał od nowa rano błagał żebym nie atakował
Mgołem go zjechać 20x więc zaczął atakować jak się dowiedział, że rozbijam na siebie wojsko i mam puste wioski
Dno dna
 

DeletedUser187762

Guest
Jak już powiedziałem u mnie loser jesteś skończony, jeśli będzie trzeba to zacznę z klimenkovem współpracować aby jak najbardziej uprzykszyc ci rundy, a to że Wojtas był na zaście to żadne wytłumaczenie.
 

DeletedUser178225

Guest
szczytem bezczelności jest to że mieliście razem komendy xd i 10 karet na 700 wiosek to można obronić nawet klinami xd
 
Do góry