Wydarzenie: Bitwa o barykady - komentarze

DeletedUser197265

Guest
Pierwszy taki even na plemionach czy już się pojawił wcześniej?

Ciekaw jestem jaka taktyka musi być zastosowana aby jak najwięcej z tego wyciągnąć.
 

DeletedUser197265

Guest
Czy admin/moderacja/support może powiedzieć graczom co się dzieje jak się zabije barona ? Kolejny zamek i lepsze nagrody?

Czy nagrody które są na mapie widoczne, można zdobywać co 4godziny o ile pokonamy daną przeszkodę, rozumiem, że dana przeszkoda będzie co raz to trudniejsza aby nie zdobywać tych samych nagród cały czas ale zastanawiam się czy nagrodę można zdobyć raz czy co 4godziny po wygaśnięciu w pewnym sensie ochrony ?
 

DeletedUser10907

Guest
Witam
wie ktoś ile jest dukatów za top 1
skończy się za trochę ponad 260 godzin
 

DeletedUser160901

Guest
takie... spostrzezenie, jaki sens maja te plusy i minusy, skoro np jedna barykada ma ilus tam zolnierzy, z mozliwoscia zaatakowani ich max 10500 jednostkami, tyle ze ja mam w sumie wszystkich moich zolnierzy 8900. To przeciez nie wysle czesci - tych co sa niby najskuteczniejsi, bo da to znikomy efekt, wiec wysylam wszystkich, czyli nie wazne czy skuteczni czy nie, liczy sie ilosc.
 

DeletedUser197533

Guest
takie... spostrzezenie, jaki sens maja te plusy i minusy, skoro np jedna barykada ma ilus tam zolnierzy, z mozliwoscia zaatakowani ich max 10500 jednostkami, tyle ze ja mam w sumie wszystkich moich zolnierzy 8900. To przeciez nie wysle czesci - tych co sa niby najskuteczniejsi, bo da to znikomy efekt, wiec wysylam wszystkich, czyli nie wazne czy skuteczni czy nie, liczy sie ilosc.
Brakuje zatem kupujesz za PP więcej i kasa się kręci - zapewne taki był tok rozumowania kreatora eventu.
 
Do góry