Światy 127 i 128 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 127 i 128 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser177173

Guest
Nielimitowana farma bez giełdy? Łał! Będzie ciekawie. :)
 

DeletedUser197487

Guest
Hmm... Troche mnie nie bylo w swiecie plemion. Pograłbym cos. Ktos cos?
 
Wynik reakcji
2.082
Szkoda, że na 127 dali kościoły, bo by był masakrycznie dobry, ale ja wchodzę w to Ciemno na 96 grałem z betą więc coś tam umiem, a że farma nieograniczona - mój żywioł i moich znaj, więc na pewno zalogujemy się ;p
 

DeletedUser197490

Guest
Cześć:) Troszkę można poklikać, byle ekipę się skompletowało:) Powodzenia wszystkim:)
 

DeletedUser152013

Guest
128 BIEDA pozdrawia.
Zapraszamy wszystkich BIEDAków bez pp, dla pp, i z pp po pp.
 

DeletedUser195230

Guest
Szkoda, że na 127 dali kościoły, bo by był masakrycznie dobry, ale ja wchodzę w to Ciemno na 96 grałem z betą więc coś tam umiem, a że farma nieograniczona - mój żywioł i moich znaj, więc na pewno zalogujemy się ;p

A Ty dalej myślisz, że mi rabusie będziesz zabierać :p?
 

DeletedUser196818

Guest
Rabuś każdy mój
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser193448

Guest
Jakaś ciekawa solidna ekipa startuje na s127 oprócz tych które ogłaszają się na FO ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser197112

Guest
Nie wiem czy już się ogłosili ale podobno geh ma startować
 

DeletedUser197112

Guest
Oj tam oj ja tam uważam że na swój sposób każda ekipa jest ciekawa ;D
 

DeletedUser194890

Guest
* Night bez Old Bear i rotescorp pewnie wystartują pod inną nazwą Zbiórka. - Zbiórka 2

* DARMY wzbogacone o Panda? Zbiórka

* ESPADA Zbiórka, Zbiórka 2, Zbiórka 3

* United https://pl126.plemiona.pl/guest.php?screen=info_ally&id=4878Zbiórka

* Elite pod dowództwem bojar jaroslaw https://pl126.plemiona.pl/guest.php?screen=info_member&id=2721Zbiórka (nie wiadomo czy wystartują)

* BERETY, Brain!, SPR (win111) & PDX (win115) pewnie wystartują (o ile wystartują bo dochodzą mnie słuchy że jednak nie lub na s12<cfaniak> pod nową nazwą Zbiórka, Zbiórka 2
 

ToCiSięPrzyda

Łucznik
Wynik reakcji
556
Chętnie się dołączę, wraz z grupką znajomych do jakieś ekipy na świecie 128 (żeby pograć rekreacyjnie, dla ppków), jeżeli ktoś jest zainteresowany naszymi usługami, to proszę o kontakt pw.
 

DeletedUser197497

Guest
Witam wszystkich! Jeżeli ktoś jest chętny do dołączenia do naszego plemienia (Game Over) zapraszam do napisania do gracza jakkaro lub dołączenia poprzez znalezienie nas w rankingu. Razem jesteśmy silniejsi :D Świat 127
 
Status
Zamknięty.
Do góry