rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
272
skąd deffa? XD
Miałem 40 wiosek i mnie bili też we 3 :D a Ty widziałem 60+ miałeś :D

Mnie też bili we 3 i nie miałem deffa poza tym wcześniej bilem sie z jakimś angolem no i z boota leciał ostro i mnie troche to osłabiło a potem oni wpadli we 3 i no offami samymi nic nie da sie zrobić.
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
119
Akurat na Lonsdale Sparta nabił nieosiągalnego dla innych wspierającego, więc coś tam deffa miałeś ;)
Ale to nie ważne, bo tak czy siak nie miałeś żadnych szans...

Ale CoTy chociaż bronił, i to mega dobrze xd
 

DeletedUser178225

Guest
Tylko lonsdale Ty miałes plemie full deffowe i Ci pomagali... A ja sam grałem bez plemienia bo zjechali ich :D
 

DeletedUser178225

Guest
Ale koniec koncow wygrane xd

Łatwo nie było ale jest xd
Dzieki małej ani i soldier dograne do konca :D
 

DeletedUser178225

Guest
Londsale po pierwsze ze ktoś Cię bije o kilka klas nie znaczy że ma boty , takie rzeczy wykryja od razu. Po drugie jak nie potrafisz się bronić to nie moja sprawa wystarczy skrypt który jest dostępny i widać kiedy trzeba skąd wysłać żeby sklinowac.

Loser każdy Cię zna nie przedstawiaj się.
Jak piszesz śmieć to każdy wie że już się przedstawiles. Nie osmieszaj się już bo twoje wypociny aż w oczy kolą. I nie Multi jak nie potrafisz tego pojąć, w sumie się niema co dziwić za mały mózg posiadasz, przedstawiasz się w każdym poście. To były zasty więc nie problem było wbić z telefonu i rzucić zastem. Skoro suport nie widzi w tym nic to się lepiej nie wypowiadaj bo za mało wiesz. Chociaż masz już kilka ładnych lat . Ale poziom kultury zerowy.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Londsale po pierwsze ze ktoś Cię bije o kilka klas nie znaczy że ma boty , takie rzeczy wykryja od razu. Po drugie jak nie potrafisz się bronić to nie moja sprawa wystarczy skrypt który jest dostępny i widać kiedy trzeba skąd wysłać żeby sklinowac.

Loser każdy Cię zna nie przedstawiaj się.
Jak piszesz śmieć to każdy wie że już się przedstawiles. Nie osmieszaj się już bo twoje wypociny aż w oczy kolą. I nie Multi jak nie potrafisz tego pojąć, w sumie się niema co dziwić za mały mózg posiadasz, przedstawiasz się w każdym poście. To były zasty więc nie problem było wbić z telefonu i rzucić zastem. Skoro suport nie widzi w tym nic to się lepiej nie wypowiadaj bo za mało wiesz. Chociaż masz już kilka ładnych lat . Ale poziom kultury zerowy.
Dla Ciebie kultura z mojej strony nigdy nie byla bo jestes nic nie wart.
 

DeletedUser178225

Guest
Ty dla nikogo nie masz kultury,jesteś człowiekiem który nigdy nie będzie miał kultury. Jak bym miał oceniać ciebie, to masz ubogi zasób słów, jesteś zwykłym prostakiem. Niestety loserku skończyły się twoje czasy nie jesteś w stanie mi zagrozić.... Próbujesz się coś ugrać słabo ci idzie.
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
119
Ja odnoście tych długich szybkich xd
Chciałbym pogratulować CoTemu, gościu jest fenomenalny w obronie :) mieliśmy z plemieniem prawie pewną wygraną, lecz CoTy przetrwał, a w sobote już zjechał naszych graczy, jednych nie było na koncie, a inni po prostu olali obrone widząc ataki :/
Ja jeszcze w sumie mogłem wyprzedzić CoTy, bo zrobiłem akcje na TwójPechowyDzień, ale jak się okazało, że ma na mnie bloka to dałem mu spokój, tym samym pozbawiłem się szansy na top1, ale może dobrze, bo to nie ja na nie zasłużyłem ;)
 

DeletedUser178225

Guest
Dzięki Artur. Mnie nie było od momentu jak konto wbilo 5 mln do końca rundy już był zast u kolegi żeby tylko pilnował. Jakbym mógł dograc do końca pewnie koło 10 mln by się skończyło tak czy siak fajnie było. Trochę pobronilem, I wziąłem was z zaskoczenia:)
 

DeletedUser172015

Guest
witam pionow ktos chetny na gierczenie o 19;30? sztuk 4 zapraszam ts bonzaii.eu pokoj 142 haslo esl123

keidy wroca rundki 2138 dakby je ktos
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry