rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Prozba do suportu :D

Mozna było by dawac wiecej rundek z ochrona 60-120minut?
 

DeletedUser186927

Guest
Cześć.Dawno nie grałem na szybkich i teraz mam zamiar sobie coś popykać i pamiętam że zawsze atakowałem osobę o nicku "Londsdale" tutaj na forum czy jakoś tak. Wie ktoś może czy on dalej gra na szybkich i jaki ma nick?
Ta wiadomość umili mi moją grę na szybkich :) Bez względu na to czy gra czy nie ;) Chce znać nick
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Cześć.Dawno nie grałem na szybkich i teraz mam zamiar sobie coś popykać i pamiętam że zawsze atakowałem osobę o nicku "Londsdale" tutaj na forum czy jakoś tak. Wie ktoś może czy on dalej gra na szybkich i jaki ma nick?
Ta wiadomość umili mi moją grę na szybkich :) Bez względu na to czy gra czy nie ;) Chce znać nick
Czasami wejdzie i zagra ale zawsze go zjada zanic lekka zrobi nick jego to h4rcore? Cos takiego nobski nick napewno bedziesz wiedzial
 
Wynik reakcji
6.787
Przez Ciebie napewno :D
Chociaż przyznaje jesteś dużo lepszy od losera,czy najlepszy to nie wiem bo Keymil i reszta zeby grali to by pewnie sie okazało :D
Kiedy zrozumiecie,ze nie ma najlepszego gracza? Na sp jest za duza loteria ;) Nigdy Cie nie pojechalem jak 1 vs 1 bilismy sie to na pewno nie wygralem :) Nie mam zamiaru sie nawet klocic bo to nie ma sensu- ja wiem jak bylo i Ty rowniez ;]
 

DeletedUser196916

Guest
Pozdrowienia dla Gwizdeczki za zrobienie longa 3 dniowego , gdzie po jeden nocy nikt już nie gra.Nie można pograć i wydać PP :)
 

DeletedUser178225

Guest
gratki dla Puszka,getto i generała :D z taką przewagą wioskami 5;1 biliście mnie 4,5h :D bardzo szybko :D
 
Do góry