Najlepszy gracz w historii plemion.

Wynik reakcji
1.151
Kto ma wiedzieć ten wie że obronił 40k ataków :p
Ty byś się dawno zwinął jak turecki dywan xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Widze,korniks ,ze mi zazdrościsz.Widać,ze nie czytałeś tematu całego,nie tylko owca mnie tu podawał. Wystarczy,ze na forum s100 jesteś pośmiewiskiem,daj sobie spokój i nie lataj po innych światach i tematach,gdzie ciebie to nie dotyczy,nawet na s123 lukałeś

Bez czytania tego tematu..

Meff i Adeq :}


Oczywiście zgadzam się że nie ma najlepszego grajka, ale wymieniłem swoje typy graczy których mogłem obserwować:}
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
630
Az musiałem sie zalogować...
@chonrad , po pierwsze, temat to najlepszy gracz, a nie najlepsze konto. Teraz gdy co-playing to powszechność, ciężko określić kto jest dobrym grajkiem na takim koncie.
Nie znam Adeq123 dlatego go na liscie nie ma. Słyszałem swoje, ale ze słyszenia rozne bajki wychodzą. Czytałem wczesniej w ktoryms komentarzu o tym, że u Niego grają co-playerzy, więc już można umiejętności podzielić przez ilość co-playerow. Chodzi o indywidualne umiejetnosci.
Moglbym miec 4 dodatkowych co-playerów, podzielić 24h na 5 osób, po niecałe 5 godzin dziennie na łeb, wbić topke i mowic, ze jestem Krolem Plemion, bo w pieciu konto ogarnelismy... ALE BY TO BYŁO ŻALOSNE :D:D:D:D:D:D:D

Co do Agnieszka, jako argument uzyje s60. Nie mam zielonego pojecia jak doprowadzil N-ki do wygrania swiata, Kornix bedzie wiedzial lepiej, bo siedzial tam w srodku, ale bylo go pelno. Nie dosc, ze swoje konto chodzilo na najwyzszych obrotach to przez dluuuugi czas na nieaktywach siedzial na zastach i bronil (psul krew) na frontach z P! i ALBA ;)
 

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.297
Ale kto Ci teraz uwierzy? Taa jednego? chyba 4 copów... Już pewnie sam nie wiesz kto ma/miał passy do Twojego konta....
Co do Bogdana to prawda. Dużo czasu poświęcał tej grze i to topka graczy więc słusznie tutaj jest wymieniany.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
haha korniks,a tobie kto uwierzy,po tym co piszą.A zapomniałeś to jest temat najlepszy gracz,a agnieszek nim nie jest,bo w czasie obrony,jednej akcji traci 500 wiosek,gdzie u niego grali 2 copicy i jeszcze później zasty.
 

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.297
Przecież pisałem już o tej obronie. I kto takie bajeczki o copikach Ci opowiedział?
 

DeletedUser187854

Guest
Az musiałem sie zalogować...
@chonrad , po pierwsze, temat to najlepszy gracz, a nie najlepsze konto. Teraz gdy co-playing to powszechność, ciężko określić kto jest dobrym grajkiem na takim koncie.
Nie znam Adeq123 dlatego go na liscie nie ma. Słyszałem swoje, ale ze słyszenia rozne bajki wychodzą. Czytałem wczesniej w ktoryms komentarzu o tym, że u Niego grają co-playerzy, więc już można umiejętności podzielić przez ilość co-playerow. Chodzi o indywidualne umiejetnosci.
Moglbym miec 4 dodatkowych co-playerów, podzielić 24h na 5 osób, po niecałe 5 godzin dziennie na łeb, wbić topke i mowic, ze jestem Krolem Plemion, bo w pieciu konto ogarnelismy... ALE BY TO BYŁO ŻALOSNE :D:D:D:D:D:D:D

Co do Agnieszka, jako argument uzyje s60. Nie mam zielonego pojecia jak doprowadzil N-ki do wygrania swiata, Kornix bedzie wiedzial lepiej, bo siedzial tam w srodku, ale bylo go pelno. Nie dosc, ze swoje konto chodzilo na najwyzszych obrotach to przez dluuuugi czas na nieaktywach siedzial na zastach i bronil (psul krew) na frontach z P! i ALBA ;)

Jako pierwszy coop adeq'a z s100 powiem Ci, że potrzebuje on mnie (czy tam nas "coopow") jak drugiej dziury w siedzeniu ;). W razie wątpliwości warto rozejrzeć się w Komnacie Chwały s36 - uchodzącego za najsolidniej obsadzony serwer w historii plemion. Jeśli sie rozejrzysz i dalej będziesz uważał, że to co słyszałeś o nim to bajki, to chyba grasz w jakieś inne plemiona i trafiłeś tu przez przypadek - co znaczy tylko tyle, że Twoja opinia nie ma żadnej wagi czy znaczenia :D
 

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.297
Widzisz przed startem s100 gracz co grał z nami na innym świecie i startował w WD pisał że adeq to niby taki wariat i sam front przepycha itd... Tyle że s100 wszystko zweryfikował... Ile przejęć od wroga? mniej niż 10 w ciągu prawie roku (strzelam) walki z wrogiem... W ogóle zero zorganizowania. A Ty tutaj wypisujesz bajeczki o jego grze? No daj spokój człowieku....
Do Bogdana piszecie jakieś farmazony a porównajcie jego ilość przejęć od wroga do przejęć Adqa. To jest przepaść.
 

DeletedUser187854

Guest
Kornix, synu. Twoje już jakże legendarne bunkry z s100, ze świata, nad którym tak sie spuszczasz nie wiadomo dlaczego w sumie (nawet nie miałeś okazji zebrać oklepu, bo zwiałeś) dają mi niewielkie przekonanie, że w ogóle wiesz o czym piszesz.
Tworząc scenariusz, w którym miałbyś 100 wiosek na każde 10 wiosek adeq, zwiałbyś z frontu w plemionach prosto do frontu na FO. A wiesz co jest w tym najlepsze? To, że adeq nie musiałby Cie nawet zmiażdżyć - co stałoby sie tak czy inaczej, wierz mi. Zakładam, że w momencie w którym na Twoje bunkry poleciałaby grubsza ilość krzyżyków brałbyś już nogi za pas. Pomimo tego, że z tobą na froncie nie walczyłem, bardzo wierze w swoja hipotezę - a wniosek z niej jest taki, że Twoje prawo głosu na temat kto jest lepszym graczem od kogo istnieje mniej więcej na takiej samej zasadzie, co władza Tuska w Komisji Europejskiej - ledwo teoretycznie.

Co do Bodziognieszki, któremu tak fachowo włazisz miedzy poślady - Ja nie pisałem o jego grze ani słowa i nie zamierzam. Wiec bacz na słowa.

Co sie zaś tyczy ewentualnej analogii miedzy Bogdanem a Mateuszem - o adeq'u słyszałem wiele zarówno od sojuszników jak i przeciwników, co więcej miałem niejedna okazje widzieć go przy robocie na frontach. A agnieszka/Badboys? Kto to jest? Po przeczytaniu części zawartości dyskusji s100 nawet nie wiedziałem. I w sumie dalej nie wiem. Sporadyczni współplemieńcy biorący głos na jego temat źle sie o nim wypowiadają, przeciwnicy też. Jedyne co mi o nim wiadomo, to że stracił 500+ wsi podczas akcji. Może jak ktoś zmieni nazwę tematu na Największy Przegryw w historii plemion specjalnie na czas leczenia bólów pupci kornix'a, to ów Bogdan by sie dopasował...
 

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.297
No tak, adqowi by wystarczyła jedna wioska żeby mnie zjechać. taki to walczak z niego...
Ja siebie tutaj nie podawałem. Tylko po prostu piszesz tutaj teraz o Bogdanie że przegryw bo stracił 500 wiosek kiedy go nie było a podczas całego s100 był czołowym frontowcem i najwięcej wrogowi wiosek przejmował, a tutaj bronisz że adeq jest niby najlepszym graczem gdzie nawet 10 wiosek przez całą wojnę z KOS nie przejął... I widzieliśmy wszyscy jego robotę przy frontach. Zamiast walczyć z wrogiem wolał się z nim układać. Taki to najlepszy gracz.
 

DeletedUser190363

Guest
Widzisz przed startem s100 gracz co grał z nami na innym świecie i startował w WD pisał że adeq to niby taki wariat i sam front przepycha itd... Tyle że s100 wszystko zweryfikował... Ile przejęć od wroga? mniej niż 10 w ciągu prawie roku (strzelam) walki z wrogiem... W ogóle zero zorganizowania. A Ty tutaj wypisujesz bajeczki o jego grze? No daj spokój człowieku....
Do Bogdana piszecie jakieś farmazony a porównajcie jego ilość przejęć od wroga do przejęć Adqa. To jest przepaść.

Właśnie kiedy Adek wszedł na front, a tranzystor był na froncie i łapał wyczyszczone wioski, a dlaczego?
Bo właśnie chapał wioski po akcji plemienia gdzie latały tylko pod czubek jego nosa.
Wojna z FK gdzie wjechaliście akcja w nich robiąc pona z Oramy, a do czego ten PoN służył ?

Na tyle Cie stać by tylko na Adka pisać. Własnego czubka nosa już nie widzisz Korniks. Jedź do Hiszpanii na truskawki tam się wcześnie sezon zaczyna.

Korniks was już nie ma, a tranzystor sam miał dwóch copików multi, więc od Adka się odwal.
Przegraliście rozbijając sojuszników, należało wam się.

Sięgnijmy do tego jak w profilu umieściłeś rozmowę, po tym jak dostałeś od tranzystora pocisk. Tak więc dalej pisz bzdury.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser197023

Guest
Wielu jest świetnych graczy. Moim zdaniem sukces tej gry to w 99% wynik działań zespołowych. Grałem na wielu światach i spotkałem graczy od których się wiele nauczyłem ale jeszcze takiej alfy i omegi nie spotkałem która w każdym elemencie byłaby doskonała. Czasem można sporo się nauczyć od gracza o potencjalnie mniejszych umiejętnościach. Wiele razy łapałem orłów z topek na rzeczach o których nie mają pojęcia a które są dla mnie oczywistością.

Generalnie to jest gra raczej długodystansowa więc gracze typu Usain Bold to mało wartościowi gracze. Takich którzy warsztat gry mają wybitny znam wielu. Najczęściej im dupa mięknie gdy trzeba wykazać się cierpliwością i wytrwałością. Czasem doskonałych technicznie graczy rozkłada fakt że mają parę tysięcy wiosek a przez to że nie ogarniają grup dynamicznych gra staje się dla nich zbyt nużąca albo inaczej brakuje im czasu gdyż niewłaściwie konto mają poustawiane

Uważam że nie ma gracza idealnego. Spotkałem wybitnych defowców, wybitnych analityków, wybitnych dyplomatów, wybitnych zastępców, wybitnych atakujących. itd itp.

Zauważyłem że gdy w grze pojawia się gracz (najczęściej założyciel czegoś) który ma przekonanie o własnej nieomylności do tego mający przekonanie że wie wszystko lepiej to los jego plemienia jest przesądzony.

Znacznie lepiej jest dobranie grupy ludzi wzajemnie się uzupełniających. Plemiona w którym nawet bardzo dobry gracz bierze na siebie za wiele najczęściej rozpadają się. Lepsi gracze zaczynają wtedy dostrzegać błędy a to jest początek końca. Kluczem do sukcesu jest raczej dobrze dobrana Rada plemienia a obowiązki są rozłożone.

Najlepiej gdy każdy zajmuje się tym co umie najlepiej. Plemiona polegają na stworzeniu Teamu. Ten team nie może składać się z 11 Messich. Dobrze mieć i Neuera i Messiego i DeBruyne.

Tyle w temacie
 

Deleted User - 698773783

Guest
Równe dobrze można nominować i 100 graczy a i tak wybranie tego najlepszego jest niemożliwe. Jeśli jednak miałbym kogoś nominować to prawdziwego Broniara i Futrone który był najbardziej kompletnym graczem jakiego widziałem - głownie za 36.
 

DeletedUser194344

Guest
Agnieszka36 - gość na światach tak wymiata i aktywnością i perfekcyjną grą , że ludzie piszą że to konto musiało mieć przynajmniej 2-3 coopików , szacunek.
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
Pare lat nie gram i forum jak i gra się zmieniła ... pozdrawiam wszystkich którzy mnie pamiętają a wracając do tematu to najlepszy był tylko jeden

Wioska barbarzyńska
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Agnieszka36 - gość na światach tak wymiata i aktywnością i perfekcyjną grą , że ludzie piszą że to konto musiało mieć przynajmniej 2-3 coopików , szacunek.
na s100 byl screnn ,ze gral z copikami,wiec pajton odpusc,bo kazdy wiedzial o tym

Pare lat nie gram i forum jak i gra się zmieniła ... pozdrawiam wszystkich którzy mnie pamiętają a wracając do tematu to najlepszy był tylko jeden

Wioska barbarzyńska

jest dobrym graczem wioska
 
Do góry