rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182378

Guest
tabela%20mikolajkowa.png

Tak wygląda tabela po całym turnieju :)
 

DeletedUser167856

Guest
Te nagrody z tajemniczymi kodami są właśnie do inwentarza :)

To jest akurat słabe, nie każdy ma umiejętności i czas na grę na Turnieju Mikołajkowym, dlaczego ma to się przekladać na normalne światy? Na wolnych mają być używane bonusy za grę na szybkich? Mamy na nowych serwach kilka tysięcy graczy, a tylko wąska grupa osób miała szansę wygrać te nagrody. Dlaczego ta grupa ma być uprzywilejowana - i to poważnie, z tego co widzę po nagrodach, którymi sypnęliście - zwłaszcza na starcie świata, za to, że wygrali coś na zupełnie innych ustawieniach?
 

DeletedUser182378

Guest
A gdzie kubek?
Jaki kubek? :O
To jest akurat słabe, nie każdy ma umiejętności i czas na grę na Turnieju Mikołajkowym, dlaczego ma to się przekladać na normalne światy? Na wolnych mają być używane bonusy za grę na szybkich? Mamy na nowych serwach kilka tysięcy graczy, a tylko wąska grupa osób miała szansę wygrać te nagrody. Dlaczego ta grupa ma być uprzywilejowana - i to poważnie, z tego co widzę po nagrodach, którymi sypnęliście - zwłaszcza na starcie świata, za to, że wygrali coś na zupełnie innych ustawieniach?
Spokojnie, nie są to zbyt inwazyjne nagrody, nie wiadomo jakiej przewagi nie dają ;)
No i tutaj był pokaz umiejętności pewnych, na eventach jest losowość, więc nie odstaję to tak bardzo
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
318
Jaki kubek? :O

Spokojnie, nie są to zbyt inwazyjne nagrody, nie wiadomo jakiej przewagi nie dają ;)
No i tutaj był pokaz umiejętności pewnych, na eventach jest losowość, więc nie odstaję to tak bardzo

Kubek który miałem wgrać za turniej mikołajkowy, a nie jakieś tam słabe nagrody i pp!!
 

DeletedUser167856

Guest
Ado, nie mów mi, że na etapie, kiedy świat właśnie stawia pałace, takie nagrody:

other_person napisał: 4x kuferek 50% zlotych monet od posiadanych wiosek ,
2 pucharki ma grubych
2natychmiastowe pałace
3x20% spichlerza


Nie są inwazyjne. Przecież to jest wioska podarowana za darmo, a nawet kilka wiosek.
 

DeletedUser187391

Guest
Tak tak tak , a suport mi wojo dodawał xd

Wybacz twoi koledzy mnie bili to co? Dostales za plemie na poprzedniej rundzie :D

Nie kazdy specjal jest wygrany xd
Dwa wygrane a trzevi przegrany nikt nie wygra 100% xd
"dostałeś za plemię na poprzedniej rundzie" sam sie sprzedałeś teraz:)
od Ciebie na pewno nie dostałem,leciales po topke a inni zrobiły robote :)
nie każdy wygrany? Pewnie dlatego ze na tamtych nie bylo rywalu a tutaj wbija ogarniete plemię i Lejdę dostaje :) standard w sumie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
"dostałeś za plemię na poprzedniej rundzie" sam sie sprzedałeś teraz:)
od Ciebie na pewno nie dostałem,leciales po topke a inni zrobiły robote :)
nie każdy wygrany? Pewnie dlatego ze na tamtych nie bylo rywalu a tutaj wbija ogarniete plemię i Lejdę dostaje :) standard w sumie

No wiesz ja się przyznaje że oni byli ode mnie :D bo miałem cel Cię zjechać za to abyś nie wygrał i co mi za to zrobisz? to że nie masz przyjaciół to nie moja wina xd


No powiem Ci że masz racje xd nie było żadnego rywala xd ale Ty byłeś jako wróg xd hahahahahahahahhahaahhahahahah!

Była konkurencja na 21 specku:D nie powiem bo długo staliśmy z frontem z sofick xd
A na 22 tak jak mówisz byłeś Ty, czyli żaden przeciwnik xd Nic więcej od piekła nie można więcej wymagać xd

https://forum.staemme.ch/index.php?threads/gewinnspiel.34910/

oni to mają co chwilę takie nagrody , a u nas jakieś 500pp xd szkoda słów , złodziejstwa i nie tylko !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
No wiesz ja się przyznaje że oni byli ode mnie :D bo miałem cel Cię zjechać za to abyś nie wygrał i co mi za to zrobisz? to że nie masz przyjaciół to nie moja wina xd


No powiem Ci że masz racje xd nie było żadnego rywala xd ale Ty byłeś jako wróg xd hahahahahahahahhahaahhahahahah!

Była konkurencja na 21 specku:D nie powiem bo długo staliśmy z frontem z sofick xd
A na 22 tak jak mówisz byłeś Ty, czyli żaden przeciwnik xd Nic więcej od piekła nie można więcej wymagać xd
od Piekła?xd a co twoje LEjde na wolnych pokazuje XD?
 

DeletedUser178225

Guest
Szkoda że na koniec sp zacząłem lać loserka xd

A tak 11,5h po starcie i top1 by było xd Ale fajnie xd
 
Do góry