rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187391

Guest
Jakbys napisal ze dojdziesz do mnie a doszedlbys do losera to bys byl jechany na nastepnych ;D wiec wiesz :D cos za cos :D

btw, moglem wziac kogos innego, ale trzymalem ci miejsce ^^ bez Ciebie tez bysmy wygrali ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Wiesz twoje jechanie jest jak co rundę xd że przegrywasz xd

zanim byś się zorientował na koniec to mógł być co najwyżej zaprosić tylko xd
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Deffa to dostalem jak mialem kilka poparcia :) i juz prawie rozwalonego offa :) a wiec juz wiedzialem ze nie wygram bo runda miala wysoki poziom:) ogolnie zrobilem blad ktorego nigdy nie popelnialem no zawsze szukalem celow z jak najmniejszym wojskiem nie koniecznie bardzo rozwiniete... A tu polecialem na piekna wies w ciemno bo mi sie skan nie przebil i po rundzie:) mialem zdecydowanie najwiekszego offa na serwie to myslalem ze przeoram kazdego jak leci a tu klops jakis noname mial 7k deffa :) widac ze dwa lata nie gralem bo chcac postawic warsztat wybudowalem rynek na 10 level ^^

Zagralbym dzisiaj i poscigal sie znowu bo wczoraj i dzisiaj idealne rundy moje ulubione ale moge raczej tylko do 20 grac a szkoda mi sredniej dalej choc juz i tak nie gram w zasadzie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
Wiesz twoje jechanie jest jak co rundę xd że przegrywasz xd

zanim byś się zorientował na koniec to mógł być co najwyżej zaprosić tylko xd
wiesz ze specjalnie wbijałbym na runde zeby ci przeszkadzac i topki bys nie miał ;D
 

DeletedUser178225

Guest
gratki sollor xd
umówiłeś się z ogórem a dopiero do mnie pisałeś o plemie xd
 

DeletedUser187391

Guest
gratki sollor xd
umówiłeś się z ogórem a dopiero do mnie pisałeś o plemie xd
z nikim sie nie omowilem:) mielismy na koniec zrobic, ogor sam pisal zebym dal mu zapa, a nie napisalem ze wezme go :p zreszta miales wiadomosci:)
jakbym chcial tak zrobic to bym w ciebie walnal z plemieniem i bys nic nie mial, wiec te fantazje twoje;p
 

DeletedUser178225

Guest
Ta walnął byś chyba nóżką w kalendarz xd

Napisał mi że jest dogadany z kimś innym i doszedł do Ciebie xd
na sam koniec :D a mi 10minut wcześniej pisałeś o plemie xd
 

DeletedUser187391

Guest
Ta walnął byś chyba nóżką w kalendarz xd

Napisał mi że jest dogadany z kimś innym i doszedł do Ciebie xd
na sam koniec :D a mi 10minut wcześniej pisałeś o plemie xd
ja pisalem? pytalem na starcie czy grasz ze mna :)
pozniej napisales czy na sam koniec a ja odpisalem "xd" i nie pisalem do Ciebie o plemie potem :) mogles napisac czy dam ci zapro teraz a nie, wolales plemie zalozyc :) miales 5 min jeszcze
 

DeletedUser178225

Guest
CoTy było do mnie dojśc z arturkiem... ;s

Wiesz to była końcówka i słabo było mi myśleć zwłaszcza że atakowali xd

ja pisalem? pytalem na starcie czy grasz ze mna :)
pozniej napisales czy na sam koniec a ja odpisalem "xd" i nie pisalem do Ciebie o plemie potem :) mogles napisac czy dam ci zapro teraz a nie, wolales plemie zalozyc :) miales 5 min jeszcze

w ciągu rundy pytałeś mnie x razy czy gram z tobą i nie kłam xd

Nie mam do Ciebie żalu bo chcesz wygrać turniej xd ale jutro się okaże kto lepszy xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
zreszta, spytalem na starcie czy gramy razem to pisales ze nikomu deffa nie bedziesz wysylac bo wolisz go miec przy sobie;p

w ciągu rundy pytałeś mnie x razy czy gram z tobą i nie kłam xd

Nie mam do Ciebie żalu bo chcesz wygrać turniej xd ale jutro się okaże kto lepszy xd
W CIAGU, na koncu nie było zadnego gadania :)

myslisz ze te 2 pkt to tak duzo? jkak mowilem, jakbym chcial sie Ciebie pozbyc to bysmy z Tottalem w Ciebie wjechali, mialem fulla a on połówke, nie wybroniłbys sie :)
btw
jak mowiles, jutro sie okaze;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155263

Guest
Siemka mordy. dacie mi linka do statastyk z sp ?


wroce do was jak wroce z niemiec :D
 

DeletedUser182378

Guest
Tak wygląda statystyka top5:
1. Sollor - 18p
2. CoTyTutajRobisz* - 16p
3. Ogór? - 13p
4. Gdansk Wolne Miasto - 10p
5. Vialle - 9
 

DeletedUser196916

Guest
Siemka róbcie nocne rundy jak np. na czeskich od 0:00 do 5 rano , bo pograłby na nocce.Mam kp i af ,ale chyba na czeskich mają lepszą ofertę i przejdę tam jak nic nie zrobicie.Szkoda chce płacić polakom.

ps. czasami w piątek nie ma rund po godz. 20 , jak to mozliwe !!!!
 

DeletedUser167856

Guest
Gratulacje dla CoTyTutajRobisz*. Promil to zdecydowanie czołowa postać naszej ekipy. Świetne umiejętności, szybkie palce, bystry wzrok. Ma cechy zwycięzcy. Jesteśmy dumni, że reprezentant Masłowego Imperium Delmy wygrał prestiżowy Turniej Mikołajkowy.
 
Do góry