Akceptowanie wyświetlania komend i notatek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser181431
  • Data rozpoczęcia

Popierasz ten pomysł?

  • tak

    Głosy: 11 61,1%
  • nie

    Głosy: 7 38,9%

  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser181431

Guest
Witam

Jak wszyscy wiemy, do wyświetlania komend i notatek naszego przyjaciela czy współplemieńca nie wystarczy tylko udostępnienie nam danej rzeczy, ale także akceptacja czy chcemy to widzieć czy nie. Moim zdaniem jest to po prostu bez sensu a tylko sprawia problemy przy np. dołączaniu nowych graczy, roszadach między członami itp. Proponuje aby po prostu to usunąć i by komendy/notatki były wyświetlane od razu gdy dany gracz nam je udostępni, bez konieczności zaznaczania akceptacji w ustawieniach.
 

DeletedUser194511

Guest
Ale mam nadzieję, że przewidujesz możliwość ich odznaczenia choćby wtedy gdy nie mam ochoty oglądać niechlujnych notatek kogoś z plemienia czy też chcesz całkowicie pozbawić użytkowników możliwości wyboru?
 

DeletedUser181431

Guest
W sumie od tej strony nad tym nie myślałem. Ale myślę, że dodanie takiej opcji byłoby jak najbardziej na miejscu.
W sumie można by po prostu zrobić tak by akceptacja wyświetlania notatek/komend była automatyczna i odrzucenie tego byłoby robione ręcznie. W obecnej formie potrafi to być uciążliwe bo przy rekrutacji nowych członków trzeba za każdym razem akceptować.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
uciążliwe może być na pewno na światach gdzie wsparcie można wysyłać tylko do członków plemienia a plemiona mają po 2 człony. Wtedy przechodzenie między plemionami jest notoryczne i jeśli ciągle trzeba tam klikać by udostępnić komendy i notatki to jest naprawdę uciążliwe
 

DeletedUser196077

Guest
Zwyczajnie automatyczne zaznaczenie opcji wyświetlania kogoś notatek i komend starczy i więcej nie trzeba zmieniać.
 
Do góry