Nowy typ rozgrywki.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser196166
  • Data rozpoczęcia

Czy byłbyś za wprowadzeniem nowego rodzaju rozgrywki?

  • Tak

    Głosy: 7 50,0%
  • Nie

    Głosy: 7 50,0%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser196166

Guest
Witam, ostatnimi czasy mam w głowie mały pomysł który mógłby urozmaicić trochę rozgrywkę, chodzi mi o to że mógł by być wprowadzony nowy rodzaj rozgrywki, gra z znajomymi. Będzie w tym chodzić mniej więcej o to że ktoś nie będzie chciał grać na normalnym świecie, bo na przykład ma mało czasu, a chciałby pograć z znajomymi to będzie sobie mógł taki mini świat stworzyć. Na takim świecie musiało by być minimum 30 graczy do maksimum 100-150, by mógł wystartować i dajmy na to że by miał 4 kontynenty ale przykładowo 2x mniejsze niż to jest na normalnych światach. Na takim świecie możliwość flag i ich zdobywania by raczej wyłączona z tego względu ze by je można było łatwo zdobywać, to samo z giełdą premium, gdyż za mało ludzi by na takim świecie było by mogła funkcjonować. Reszta by była jak na normalnych światach, oczywiście jak by to sobie zażyczył gracz stwarzający świat. Świat taki niekoniecznie by musiał być zaliczany do statystyk danego konta które wzięło w nim udział.Mogły by być również stworzone gotowe szablony przez twórców gry.

Trochę się rozpisałem ale mam nadzieję że to dobry pomysł, czekam na wasze zdanie :)
 

DeletedUser196166

Guest
Można by właściwie je płatnymi zrobić, choć pewnie by to się nie spodobało niektórym osobom.
 
Do góry