Dyskusja Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.584
A co do zasad kto przejdzie dalej i o co biega teraz w turnieju: Nie liczcie na tłumaczenia, napisałem na maila o szczegóły i nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Wg mnie albo to przez brak kompetencji, albo "widzi mi się", no wchodzi w grę także jakiś przekręt oczywiście. Gramy i nawet nie wiemy czy warto, bo chcąc czy nie chcąc przewaga 5pkt jest bardzo duża. I raczej żaden zespół bez premii nie ma większej szansy przejść dalej. Tyle co o tym myślę.

PS. Gdzie konamiss i dabi dabi duba?

tu jestem
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Swoetnie ze speed wygral. Powod nie wbicia na runde jest prosty znowu bladne haslo!!!
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Ten turniej to jakaś porażka ... części osób nie bo terminy dobre do dupy , części nie ma bo hasła niepodane np. wczoraj :) , w ogóle ten turniej to jakaś parodia westernu .
 

DeletedUser182378

Guest
Dementując plotki - hasło było kapitanowi podane poprawne :)

Przypadek z błędnym hasłem faktycznie pojawił się raz, tym razem jednak hasło poleciało dobre. Dlatego runda nie będzie powtarzana
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Haslo dajcie!!!

Speed nie pidal nam hasla... pisalem do suporu a tam oczywiscie nic nie wiedza

40min czekam az,mi suport odpisze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.584
no to najwyraźniej takiego macie kapitana zorganizowanego
możesz mieć tylko do niego pretensję
 

DeletedUser182378

Guest
Hasła podawane są kapitanom.

Może jak podkreślę i pogrubię to będzie to lepiej zakomunikowane :)

A osoby zajmujące się przyjmowaniem zgłoszeń są świadome tego, że na rundy turniejowe hasła zostały podane, a więc z pewnością nie są upoważnieni do:
- znania hasła
- przekazywania hasła
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Zgadza sie to sie chwali. Natomiast przewaga jaka byla po 15minuta niestety zrobila swoje
 

DeletedUser179721

Guest
Swoetnie ze speed wygral. Powod nie wbicia na runde jest prosty znowu bladne haslo!!!
o czym Ty gadasz?? o 18;43 napisałeś tutaj wiadomość dopiero, graliśmy przez ponad 45 min i nikt do nas nie pisał

człowieku wkręcać to sobie możesz Xdd nawet nie potrafisz hasła załatwić na rundę :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry