Poradnik-sp

Nagrywac?


  • W sumie głosujących
    46
Wynik reakcji
6.752
Generalnie postanowilem,ze nagram pare rund na sp,jak dobrze sie rozwijac,jak klinowac kontrowac itp :) Co myslicie? Bylem juz w trakcie nagrywania no ale oczywiscie 45 minut nagrane bez glosu -.- Wiec wydaje mi sie,ze nawet sensu nie ma tego wrzucac,macie ogarniety jakis program? Teraz probowalem OBS'em i nie pyklo.. Moze kogos to zainteresuje i wiecej osob wbije na sp no i oczywiscie wiekszy poziom bedzie :D
 

DeletedUser182378

Guest
Pełne poparcie z naszej strony, jeśli byś chciał uwzględnić różne ustawienia (bash, cat, build itp) to daj znać, pogadamy o ustawieniach rund.
 
Wynik reakcji
6.752
To fajnie,jak cos bede pisal co do rund :)

Ty sie nic nie odzywales :D Spowalnialo Cie to strasznie,ze zamiast normalnie mowic to pisales w notatniku ;) A jak komus sie nie podoba moja gra niech patrzy na siebie ^^ I generalnie ciezko sie skupic,grac normalnie + tlumaczyc wszystko :D Nawet na top 1 nie bylem dzisiaj nagrywajac :D

Ale moge sie w to troszke pobawic,komp ogarniety jest,net rowniez ;) 1gb wrzucalo i renderowalo sie z 5 minut ^^
 

DeletedUser192828

Guest
Mozesz spróbowac,ale raczej to i tak poziomu na sp nie zmieni ;)
 

DeletedUser147486

Guest
Stare pomysły "ożywają"? ;p

Pamietasz mój poradnik hehe.. Każdy mnie wyśmiał jak gram.. Jesteś pewien że chcesz marnować na to czas?

Ceiter na międzynarodowych turniejach szybkich, mistrzostwach świata, czy też sparingach najczęściej dawał radę być w czołówce stawki - niezależnie przeciwko jakiej narodowości mieliśmy okazje walczyć - na polsich sp tym bardziej sobie radzi więc naśmiewając się z jego taktyki/gry ktoś musiałby być troszkę niedorozwinięty :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Stare pomysły "ożywają"? ;p



Ceiter na międzynarodowych turniejach szybkich, mistrzostwach świata, czy też sparingach najczęściej dawał radę być w czołówce stawki - niezależnie przeciwko jakiej narodowości mieliśmy okazje walczyć - na polsich sp tym bardziej sobie radzi więc naśmiewając się z jego taktyki/gry ktoś musiałby być troszkę niedorozwinięty :)
Bardzo mnie to cieszy namiast chyba nie grales jeszcze w tedy gdy starzy gracze grali w reprezentacji miedzy innymi ja i tez bylem w czolowce.
 

DeletedUser155263

Guest
ceiter chetnie bym sie naucyzl od nowa jak grac bo off-a robie szybko rozó sredni mam areszte to lami <beczy>
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Spoko xd ale ja mam chyba jakiegoś pecha bo kiedy nie wejdę to jakieś kozaki się trafiają obok co rozwijają wioskę 2razy szybciej xd
 
Do góry