rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182378

Guest
Ciekawy pomysł, porównuje osiągnięcia z różnych wersji językowych. Widać jak dobrze wypadają Polacy :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
tak mam 13 lat i od 12 gram w plemiona ;) No pewnie ;) Taki mocny pros przegrywa z 13 latkiem ups ;0
Przegrywa? Kiedy z toba przegralem? Nie przypominam sobie bym z toba przegral. I co puste wiochy mialem po trybie snu? Spokojnie. Teraz pewnie w cv napiszesz jako osiagniecie zyciowe a w innych plemiona haha. Ty w ogole funkcjonujesz jakos? Chyba poszukam twioch rodzicow by ci komputer zabrali bo. cHyba o lekcjach zapominasz. Jeszcze jedno w nocy sie spi a nie gra haha
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Widać po rundce jak mnie miażdżysz :) Chłopczyku idź już z tego forum bo ci kaszka stygnie hahahh
Kto powiedzial ze cie miazdze? Oboje stwierdzilismy z tulisiem ze z noljajferami nie wygramy to zakonczylismy gre proste. A ty sobie mysl co chcesz malo mnie to interesuje. Pokazales swoimi atakami ze nie masz zadnych umiejetnosci. Gdybym nie mial zycia tak jak ty to bym to wygral natomiast szkoda mi czasu poswiecac az tyle wole pobiegac
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Zakończyliśmy gre dobre hahah dostaliśmy baty więc powiemy że zakończyliśmy , przy każdy pojawieniu się krzyżyków modliłeś się o śpiocha i tak dostałeś ... :) Fajny świecie żyjesz : " Dostajesz baty = Nie chciało mi "się pewnie jak wyrzucają cię z przedszkola to mówisz że opiekunki były złe ...
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Mialem pewlne zagrody to o jakich batach mowisz? Spiocha wlaczalem tak jak ty to zrobiles za pierwszym razem to xachowywalem sie tak jak ty czyli nob. Nie zauwazyles ze w oczach kazdego gracza jestes zwyklym pionkiem? Potrafisz tylko sie napinac na forum a nigdy nikomu nic nie pokazales rzadnych umiejetnosci. Dopiero gdy mnie w grze nie bylo udalo wam sie podbic wioche. Tak tylko bylo kliny i odbitki wiec o czym ty mowisz? Odpisujesz ba forum wciagu minuty na kazda odpowiedz. Ciagle siedzisz w grze czlowieku ogarnij sie bo masz chora psychike
 

DeletedUser187391

Guest
Zakończyliśmy gre dobre hahah dostaliśmy baty więc powiemy że zakończyliśmy , przy każdy pojawieniu się krzyżyków modliłeś się o śpiocha i tak dostałeś ... :) Fajny świecie żyjesz : " Dostajesz baty = Nie chciało mi "się pewnie jak wyrzucają cię z przedszkola to mówisz że opiekunki były złe ...
odezwal sie ten co na utrzymaniu rodzicow przed kompem 24/7XDDDD
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Mialem pewlne zagrody to o jakich batach mowisz? Spiocha wlaczalem tak jak ty to zrobiles za pierwszym razem to xachowywalem sie tak jak ty czyli nob. Nie zauwazyles ze w oczach kazdego gracza jestes zwyklym pionkiem? Potrafisz tylko sie napinac na forum a nigdy nikomu nic nie pokazales rzadnych umiejetnosci. Dopiero gdy mnie w grze nie bylo udalo wam sie podbic wioche. Tak tylko bylo kliny i odbitki wiec o czym ty mowisz? Odpisujesz ba forum wciagu minuty na kazda odpowiedz. Ciagle siedzisz w grze czlowieku ogarnij sie bo masz chora psychike

Oj boli , boli :) Ale chyba się już przyzwyczaiłeś bo jak widzę na każdym sp od miesiąca tylko baty dostajesz :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Przyzwyczaili to sie twoi rodzice ze kolegow nie masz bo od miesiaca co widze to na fo siedzisz lub sp. Przykre to jest patrzec jak ktos psuje swoje zycie i nic nie mozna poradzic. Zapytaj mamy do kiedy bedzie cie utrzymywac. Co ma mnie bolec? Sam napisalem ze rezygnuje bo szans nie mam by cie dogonic. Bo non stop jestes online a ja mam prace zycie to mam troche mniej czasu niz ty. Masz cos z glowa moze warto pomyslec o terapii.
 
Do góry