Taran i katapulta w AF?

  • Rozpoczynający wątek Give Me Some Points
  • Data rozpoczęcia

Jesteście za taranem i katapultą w af?


  • W sumie głosujących
    75

DeletedUser

Guest
Witam moja propozycja jest prosta. Proponuję wprowadzić taran i katapulte w szablon Asystenta farmera. Pomoże to niszczyć murki wioską barbarzyńskim.
 

DeletedUser192302

Guest
Przecież możesz je sobie dodać do szablonu lub stworzyć nowy.
 

DeletedUser

Guest
Jestem za :)

Jeżeli farmi się setki a nawet tysiące wiosek to mega uciążliwe jest zbijanie im murków ręcznie -_-
Taka opcja byłaby idealna do późniejszej rozgrywki :D

Moja ocena:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Jak najbardziej za. Na początku jeszcze okej ale potem jest to masakra i nikomu się nie chce.
 

DeletedUser188512

Guest
jestem za. w początkowej fazie gry to nie przeszkadza jednak z czasem jest to uciążliwe atakowanie z taranami ręcznie .wysyłam dużo ataków w celu grabieży wiosek wiec wiem jaka jest sytuacja z tym w pózniejszej fazie gry. tarany w AF by ułatwiły graczom którzy duza rabują lub pladrują zbijanie murków w wioskach które atakują.

jednak jestem za ograniczeniem wprowadzenia tego minimum od 5 wiosek gdyż w początkowej fazie gry jest to niepotrzebne a raczej sie nawet nie odczuwa braku taranów w AF co innego w pózniejszej fazie gry.


co do katapult jest mi to obojentne czy beda w AF czy nie.

--------------------------------------------------------------

Przecież możesz je sobie dodać do szablonu lub stworzyć nowy.

szablon to nie to samo co z pozycji AF.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Chciałam tylko zaznaczyć, że support nie jest twórcą gry. Żaden członek Polskiego Teamu nie ma takich praw by wprowadzić takie ustawienia. Sprawy są zgłaszane do twórców gry i to oni je rozpatrują oraz wykorzystują te pomysły ,które uważają za korzystne dla gry. Ponaglenia nic nie pomagają, to że członkowie Teamu nie komentują to nie znaczy ,że w tej sprawie nic nie zostało zrobione.
 

DeletedUser181431

Guest
j
jednak jestem za ograniczeniem wprowadzenia tego minimum od 5 wiosek gdyż w początkowej fazie gry jest to niepotrzebne a raczej sie nawet nie odczuwa braku taranów w AF co innego w pózniejszej fazie gry.

A po co ograniczenie? Jeśli nie masz maszyn, to i tak nie użyjesz. Już mając jedną wioskę, można burzyć murki w barbarkach. Takie ograniczenie byłoby bez sensu.
 

DeletedUser195471

Guest
No przyśpieszyło by na pewno czas 'farmienia' :p
Ile potrzeba głosów, żeby PT przekazało tą propozycje dalej?
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Proszę by support to zaakceptował i poinformował niemiecki oddział
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
support ma nas w czterech;) przeciez to tylko 60 glosow, co to za smieszna liczba w ogole?!

szkoda gadac
 

DeletedUser

Guest
Minął ponad rok a tutaj dalej nic. Support rusz się i zrób coś w końcu!
 
Do góry