forum

  • Rozpoczynający wątek grzybpl
  • Data rozpoczęcia

Co sadzisz o moim pomysle?

  • Dobry

    Głosy: 5 16,7%
  • Zly

    Głosy: 25 83,3%

  • W sumie głosujących
    30
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
czesc wszystkim chodzi mi o to zeby stworzyc wspolne forum dla plemion ktore maja sojusz dlatego ze mamy sojusz z kims i caly czas wchodzimy sobie w droge(jedni wybijaja wojo a drudzy wjezdzaja szlachta) i potem sa spory... co o tym sadzicie??
 

DeletedUser5224

Guest
Odp: forum

Jeśli tak wam to przeszkadza to zróbcie sobie forum na fora.pl na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: forum

można by było takie coś zrobić ale tylko z akademią.....a co do tych wiosek które sobie zabieracie to...co jakiś czas wymieniajcie sie współrzędnymi wiosek które zamerzecie przejac i nie będzie takich problemów....:)
jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: forum

tak a moze na swoim forum dogadasz sie co do rezerwacji z czlonkami plemienia z ktorym masz sojusz?? przeciez oni maja osobne forum i nie wiesz co oni rezerwuja(a to to glownie chodzi o rezerwacje wiosek)
 

DeletedUser

Guest
Odp: forum

załóż sobie oddzielne forum dla ciebie i sojuszników na jakiejś stronce i po problemie....:)
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: forum

Tak jak koledzy u góry :) Polecam założyć na nethit.pl, bo na forum tam
utworzonym nawet nie trzeba się rejestrować, aby pisać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: forum

słabe. różne plemiona mają różne sojusze, można powiedzieć, że różne zestawy sojuszy nawet. więc pomysł sprowadza się do tego, że mechanizm gry miałby umożliwiać stworzenie osobnych for dla każdej kombinacji. chwila logicznego myślenia i pomysł spalony. to naprawdę nieudana próba.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: forum

Masz problem z przejmowaniem wojska przez plemię sojusznicze?
Zrób zakładkę "rezerwacje wiosek" i tam wszyscy w Twojego plemienia będą pisać, którą chcą przejąć, a następnie tą listę wyślesz do sojuszników.
Unikniesz wtedy sporów o wiochy w plemieniu i u sojuszników.
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: forum

A jak byś to zrobił? Pomysł chyba nierealny do wprowadzenia. Chcesz mieć wspólne forum? To założ je na necie.
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: forum

beznadziejne
lepiej zrobic forum na fora.pl i ustawić w obydwu plemieniach w opcji Właściwości - Własne Forum a nie robic jakies tam cus
 

DeletedUser

Guest
Odp: forum

Jestem na nie! jak dla mnie pomysl nawet dobry ale po to sa zewnetrzne forum:p chcialbys zeby jakis koles wchodzil na forum twojego plemienia i tam pisal rozne rzeczy raczej nie xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: forum

Jak to ma wyglądac?Pomysł bez sensu,nie mam zamiru nic pisac o tym pomyśle..bo juz mnie głowa jak i palce bolą od klikania w tą klawiature..:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: forum

Jak juz zostalo wspomniane - tworzcie sobie fora dla kogo chcecie i z kim chcecie. Jest mnostwo serwisow udostepniajacych kazdemu darmowe forum - wystarczy uzyc google.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry