Skarga na admina świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser195101
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser195101

Guest
Witam serdecznie. Mam pytanie, gdzie mogę złożyć skargę admina jednego ze światów, tak aby wniosek został rozpatrzony sprawiedliwie? Zbyt duża ingerencja jednego z pracowników Innogames całkowicie niszczy grywalność świata. Liczę na szybką odpowiedź.
 

DeletedUser192012

Guest
Do niemieckich założycieli pisz :) najszybciej bd coś o tym wiem :)


Maxior 17
 

DeletedUser192012

Guest
Jeśli masz podstawy raz dowody na to iż operator gry (np danego św ) naduzyl swoich uprawnień bądź główni opiekunowie to zobaczą to szybko taki operator znika i Ty też się o tym dowiesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser195101

Guest
Dzięki lord tespian za odpowiedź. Chciałbym jednak przeczytać odpowiedź od kogoś z TEAM'u PLEMION. Dlaczego żaden z moderatorów, adminów nie raczył odpowiedzieć?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
gdzie mogę złożyć skargę admina jednego ze światów, tak aby wniosek został rozpatrzony sprawiedliwie?

Prosimy o napisanie do supportu wraz z prośbą o przekierowanie sprawy do egzekutora.

Do niemieckich założycieli pisz :) najszybciej bd coś o tym wiem :)

"Niemieccy założyciele" zdecydowanie nie zajmują się takimi sprawami...

Jeśli masz podstawy raz dowody na to iż operator gry (np danego św ) naduzyl swoich uprawnień bądź główni opiekunowie to zobaczą to szybko taki operator znika i Ty też się o tym dowiesz.

... i nigdy w życiu "niemieccy założyciele" nie podjęli decyzji o usunięciu jakiegokolwiek członka polskiego (czy innego) teamu. Bo to są decyzje znajdujące się w gestii lokalnego supportu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry