Zajmowanie miejsca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser184874
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser184874

Guest
Witam. Dużo razy zauważam że niektórzy gracze na sp tylko wchodza i wychodza na sp zajmując tym samym miejsce dla innych "porządniejszych" graczy. Czy można wnioskować o banowanie takiego typu graczy?
 
Wynik reakcji
6
No i co to da?
Przykładowy "ban" i tak by był tylko na rundę na której dany gracz nie gra bo wyszedł...

Jeśli chcesz wchodzić bez premki na rundę - bo pewnie o to Ci chodzi - to nie widzę w tym problemu.
Pierwsze 100 miejsc w chwili obecnej zapełnia się dopiero po kilku minutach, więc nie trzeba się dużo gimnastykować aby zdążyć.

Po za tym z takiego wbijania graczy są plusy, więc nie ma co zmieniać :)
 

DeletedUser184874

Guest
z premką niema problemu tylko ludzie którzy sie spóźnią np 5min to już nie wejdą ale ban nie może być na kilka rund?
 

DeletedUser

Guest
Kup sobie kp to nie bedziesz miał problemów z wejściem na runde .
 
Wynik reakcji
6
I myślisz że kto będzie rozdawał te "bany" i na jakiej podstawie?

Wbić na runde może każdy kto chce, a w obecnej sytuacji nawet dobrze jest, że tak robią :)
 

DeletedUser178225

Guest
Takie bany zapene nie beda mieć miejsca kazdy wchodzi kto chcea, a że niegra jego sprawa.Masz napisane jasno pierwsze 100 miejsc bez kp potem tylko z wiec wiesz co jest grane a banowanie bezpodstawne nie wchodzi w gre to tak samo jak na wolnych bys banował bo ktos wbił ale niegra.
 

DeletedUser167160

Guest
Z powodu takiego wchodzenia nikt raczej nie cierpi, jeśli zależy Ci na rundzie- będziesz punktualnie i wejdziesz, jeśli nie- czekaj na następną =) a gdyby było 100 aktywnych graczy na rundzie to co by było? Kombinowanie, że za mało barb, że za szybkie jednostki itd. itp. A jak kuń kombinował to batem dostał :p

Pozdrawiam
produś
 

DeletedUser

Guest
z premką niema problemu tylko ludzie którzy sie spóźnią np 5min to już nie wejdą ale ban nie może być na kilka rund?

Ban na kilka rund?
Bo co?
Bo runda zaczęła się o 15, ja wróciłem do domu o 17, nie gram, bo mi się nie opłaca, a wbić wbiłem tylko po to, by ugadać się z kolegą na następną?
I za to BAN NA KILKA RUND?
wypraszam sobie.
 

DeletedUser178225

Guest
Banować niemożna, bo powiedzmy wbija gracz a i rozwija się troche,ale niechce mu się z taka okolica lub ktoś ich rozwalił.I co teraz on wychodzi dostaje bana ? Za co? Czy on coś przewinił nie po to jest limit zeby mogło wejśc ogranicznona liczba osób bez kp. Ale co to za gra na sp bez kp? :) bana niemoże być bo kilka banów i konto do kasacji.
 

DeletedUser194069

Guest
I myślisz że kto będzie rozdawał te "bany" i na jakiej podstawie?

Wbić na runde może każdy kto chce, a w obecnej sytuacji nawet dobrze jest, że tak robią :)
Kacper takowe bany będzie rozdawal, tylko Whinster bedzie mu musiał gadżety przygotować ^^
 
Do góry