Poradnik jak zrobić nie pokonane wojsko defensywne.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser160294
  • Data rozpoczęcia

Czy poradnik się przydał???


  • W sumie głosujących
    348

DeletedUser

Guest
Nie będę skromny ale znam to doskonale i to już od dawna. Jest jednak pewien szkopuł, mianowicie, nie na wszystkich światach gadżet do rycerza podnoszący zdolności obrony katapult czyli ogień olimpijski jest na tyle efektywny to raz a dwa, jeśli już rozpatrujemy to w takich kategoriach to konieczna jest wioska albo z bonusem do szybszej produkcji w warsztacie albo z większą zagrodą tylko tu też jest problem bo nie na wszystkich światach takie osady koczowników występują. Tak czy siak ja osobiście zrezygnowałbym z tych pików i całą zagrodę wypełnił po brzegi katapultami + oczywiście Nasz nieszczęsny rycerz (nazwijmy go dla ułatwienia Jędruś :D) wioski bym maksymalnie nie rozbudowywał, ba, „odchudziłbym” ją jak tylko jest to możliwe czyli wyeliminował takie budynki jak Stajnia – jest Nam w takiej wiosce niepotrzebna, eko, oprócz gliny bo tej na rekonstrukcję katapult potrzeba najwięcej a resztę można śmiało zbić nawet, uwaga, do 28 poziomu i też będzie dobrze !! Rynek na 10 poziom, Ratusz na 20, obowiązkowo Pałac, Schowek, Mur, Zagroda na maxa i dopiero wtedy (mamy w prawdzie skromną wioskę ale..) mamy dobrze przygotowaną wioskę na bunkier (najlepiej w centrum innych wiosek defensywnych na froncie lub do obstawy ofensywnej też na lini frontu) taka wioska/wojsko nie jest niezniszczalne ale z całą pewnością stawia mocniejszy opór niż zwykła piechota. Polecam dosłać do takiej wioski zagrodę piechoty na wsparcie (piki + miecze + łucznicy w stosunku 2:2:1) i mamy już mocną wioskę. To takie skromne wyjaśnienie z mojej strony.

Zapomniałem dodać, koniecznie dosłać wsparcie zwiadu, nawet niewielkie do 1k. ale musi być aby przynajmniej w niewielkim stopniu wyeliminować prawdopodobieństwo szpiegostwa.

Taktyka naczelnego ;)


Pisales o piki miecz i lucznik proporcje 2:2:1 ja osobiscie jak juz mam wysylac na wsparcie takiego czegos to sle po rowno a bynajmniej sie staram:))
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
168
Po co te 1k pik? Robi się 2,5k katas z ryckiem i tyle, potem się to stosuje jako mobilkę na froncie, obstawia odkrycie czy coś
 

DeletedUser192302

Guest
Witam!W tym poradniku chcę wam powiedzieć jak zrobić nie pokonane wojsko defensywne.

Do tego potrzeba:

Wioski (Najlepiej z 50% szybszą produkcją w warsztacie)z:
-Muren na 20 poziomie
-Rycerzem(Z ogniem olimpijskim)
-Ze wszystkimi kopalniami na 30 poziomie(Lub dobrą farmą w pobliżu)
-Z koszarami na poziomie 25(min.20)


A więc tak:
1)Rekrutujemy 1000 pikinierów
2)Rekrutujemy/przenosimy rycerza do wioski
3)Dajemy rycerzowi(Musimy mieć obowiązkowo!) ogień olimpijski.
4)Rekrutujemy 2000 katapult(lub więcej)



A więc tak:
Katapulta:100 obrony x10(rycerz)=1000 obrony+107%obrony(od muru)=1000x20=20000 obrony jednej katapulty.


Więc podsumowując:


20000x2000=40000000 obrony wszystkich katapult


Pikinierzy tylko by to wzmocnić!




Dziękuję,mam nadzieję że się przydałem.



________________________________________________________________________________________________________
Zobacz mojego pokemona!O,i koniecznie go nakarm!
Chcesz takiego pokemona,nie ma sprawy:
>>Zrób swojego pokemona<<

Gdybyś dał full katasów to było by dużo trudniej się przebić.
 

DeletedUser193668

Guest
Jeśli świat nie posiada Rycerza to najlepszym Defem będzie co ?
 

DeletedUser194623

Guest
zatkało mnie ze katapulty moga być tak dobra obrona szapo ba genialne!!
 
Do góry