Google Chrome i zapamiętywanie hasła

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser168941
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser168941

Guest
Witam, mam problem dotyczący zapamiętania hasła.

Gdy wpisuje normalnie login i hasło do gry, nie wyskakuje mi okienko z pytaniem o zapisanie hasła. Próbowałem instalować przeglądarke od nowa, resetować ustawienia synchronizacji itd. Nic to nie dało. Ale sprawdzałem na komputerze kolegi , i u niego na Chromie również nie wyskakuje okienko z propozycją zapamietania.

Na innych przeglądarkach jest ok. Od razu napisze że nie mam włączonego zadnego wyjątku ani nic w tym stylu.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Spróbuj kliknąć "zaloguj", a nie używać klawisza Enter w polu "hasło" - wówczas pytanie o zapis powinno się pojawić.
Inna sprawa, że NIE WARTO zapisywać sobie haseł, bo wypadają z pamięci, a hasła trzeba mieć przede wszystkim w głowie :)
 

DeletedUser168941

Guest
Niestety nie ma różnicy czy wcisne enter czy kursorem nacisne na Zaloguj.

Tylko w chromie mam ten problem, kazda inna przeglądarka zapisuje hasło do Plemion.
 

DeletedUser168941

Guest
Ktoś potrafi wyjaśnić ten problem?

Probowałem logować się w Chrome w telefonie, probowałem na innym komputerze, i nigdy nie wyskakuje zapytanie czy zapisać hasło. Zarówno gdy jestem zalogowany do konta google w przegladarce, jak i kiedy nie jestem, wiec synchronizacja nie ma tutaj nic do rzeczy.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
To jest kwestia kompatybilności przeglądarki - proponuję w tej sprawie ścigać deweloperów Chromium, bo źle wykrywają pola z loginem/hasłem :)
 

DeletedUser168941

Guest
Chyba masz rację. ;) Na szczęście poradziłem sobie w inny sposób - po zapamiętaniu hasła do naszego forum, po kliknięciu w pole loginu mam zapisane login i hasło, ale niestety pobiera sobie z forum, dobrze że te same dane, dołączam obrazek jak to wygląda.

A może ktoś by jeszcze mógł powiedzieć czy ma tak samo? Od razu mówie że nie chodzi o funkcje automatycznego zalogowania , tylko zapamietania hasła, i żebym sobie sam mógł kliknąć "Zaloguj" .
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    332,9 KB · Wyświetlenia: 3

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Z tego, co się orientuję, Firefox i Edge nie mają z tym problemów :)
 

DeletedUser168941

Guest
To że problem wystepuje tylko w Chromie to sam wiem bo sprawdzałem, choodzi mi o to czy jest tak u każdego w Chromie czy tylko u mnie? ;)
 

zkiw

Operator Gry
Operator Gry
Wynik reakcji
2
Gdy korzystam z Chrome problemu nie mam. Spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki bo możliwe, że coś ją zaśmieca co powoduje nieprawidłowe funkcjonowanie.
 

DeletedUser168941

Guest
Wszystko było czyszczone, usuwany profil uzytkownika, wszystkie ukryte pliki itp. Na plemiona.pl nie wyskakuje powiadomienie o zapisania hasła, na szczescie pobiera sobie haslo z forum.

Dziekuje, do zamknięcia :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry