rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser179949

Guest
Nawet nie wiecie jakiego fuksa miał solor... Karetę mu puściłem przebiłem się pach 1,2,3,4 ... 5 popa ...!!! dobitka, obstawiona, no kurna... On miał fuksa a ja pecha heh... 9 ranking, a było by inaczej... , ale nagroda jest, teraz tylko czekać.

CoTyTutajRobisz?* gdybym pograł wcześniej też by inaczej było heh... e... ale dobrze że ci top 5 wpadło to ja i ty możemy być zadowoleni.
 

DeletedUser187391

Guest
Nawet nie wiecie jakiego fuksa miał solor... Karetę mu puściłem przebiłem się pach 1,2,3,4 ... 5 popa ...!!! dobitka, obstawiona, no kurna... On miał fuksa a ja pecha heh... 9 ranking, a było by inaczej... , ale nagroda jest, teraz tylko czekać.

CoTyTutajRobisz?* gdybym pograł wcześniej też by inaczej było heh... e... ale dobrze że ci top 5 wpadło to ja i ty możemy być zadowoleni.
No sfarcilem ^^
Zdziwiłem sie ze nawrotka tak dlugo trwala :D
 

DeletedUser179949

Guest
Szczerze to czasem mi myszka ścinała... he he, ale w tym akurat wypadku niespodziewałem że nawrotka będzie potrzebna. e... Dzisiaj mnie za to zjechaliście, ale dzięki za dobrą grę.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
nikt nie gra Piotrus, w czase euro wbile mna runde i bizona spotkalem, runda 3 dniowa, a po 4h mielismy runde obcykana i wygrana i oboje wyszlismy takie nudy :D
 

DeletedUser194069

Guest
A ja musze się pochwalić że mnie przydusilo...
Ale mam pytanie, mianowicie; jeśli reguła zagrody wynosi 900 to co to znaczy?
Prosze o odpowiedz.
Z góry dziękuje.
 

DeletedUser179721

Guest
ze maksymalnie 900 jednostek w zagrodzie na każdy poziom będzie walczyło z mocą 100%, czyli przy 5 poziomie zagrody ( 5x 900=4500) 4500 jednostek walczy z mocą 100%, jeśli dostaniesz wsparcie i będzie ponad, to ich moc spada
 

DeletedUser194069

Guest
Bo ja niewiele mam do powiedzenia na tych szybkich hehe

zaraz po poczeciu dostaje czape
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser194351

Guest
Kto ustawia te rundy??!?! Przecież to jest raczej niegrywalne... jak sama nazwa wskazuje szybkie powinny być szybkie... nie prędkość 10 i znowu świat tygodniowy widać że poprostu nie chce wam się i tyle a tak graczy nie zyskacie. Pozdrawiam
 

DeletedUser180001

Guest
Byłem top 1, ale przestałem przez 5h wyfarmiłem może 55k, gratulacje, runda fajna ale na specka, znaczy prędkość dobra itd, ale na runde 2/3 tygodnie, nie na tydzień, po drugie ten tryb śpiący tylko 6h, za mało, jak by było 8/9 to bym mógł powalczyć, ale nie chce mi się tak wcześnie wstawać o 5/6 dla rundy której raczej i tak nie wygram.
Powinno być 300 pp dla gracza a tu jest z 150 ;/
 

DeletedUser178225

Guest
Pytanie do supa:)

Kiedy dostane moje nagrody za rundę 10k? czekam już na nie prawie 2 tygodnie i ich nie widzę;p
 

DeletedUser187391

Guest
Byłem top 1, ale przestałem przez 5h wyfarmiłem może 55k, gratulacje, runda fajna ale na specka, znaczy prędkość dobra itd, ale na runde 2/3 tygodnie, nie na tydzień, po drugie ten tryb śpiący tylko 6h, za mało, jak by było 8/9 to bym mógł powalczyć, ale nie chce mi się tak wcześnie wstawać o 5/6 dla rundy której raczej i tak nie wygram.
Powinno być 300 pp dla gracza a tu jest z 150 ;/

Runda zaczeła sie o 15, napisałeś post po 19, wiec farmiłeś chyba 4h a nie 5 ^^..Upss.. :D
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Kasujcie dalej posty ja mam czas :) aż za dużo , nie potraficie normalnie zarządzać sp tylko posty kasować ?
 
Do góry