Raporty usuwają się co 2 dni

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser168642
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser168642

Guest
Witam mam problem raporty kasują się po 2 dniach, i nie mam pojęcia dla czego...
Jakieś propozycje co zmienić żeby tak nie było?

od razu napiszę dla tych co będą o to pytać, sprawdziłem już:
FAQ: Po jakim czasie usuwane są raporty, wiadomości i inne?
a ustawienia/opcje gry/Usuwanie archiwalnych raportów po: ustawione na 24 miesiące.

 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
W opcji na plemionach ,którą zaznaczyłeś na 24 miesiące jest mowa tylko o archiwalnych raportach. Jak chcesz zachować jakieś raporty musisz przenieść je do istniejącego katalogu "archiwum" lub stworzyć sobie swój nowy katalog.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Raporty są usuwane po siedmiu dniach, nie po dwóch. No chyba, że przychodzi ich bardzo dużo, w zależności od ilości wiosek gracza według pewnego wzoru mogą być kasowane wcześniej ze względu na pojemność świata (nie dotyczy raportów opublikowanych).
Natomiast wiadomości ze skrzynki odbiorczej (nie z innych folderów) usuwane są po czterech tygodniach nieaktywności danej konwersacji.

PS. Nie mamy niestety możliwości przywrócenia usuniętych wiadomości.
 

DeletedUser163855

Guest
Te siedem dni to na prawdę optymistyczny wariant. Jak grałem jakiś czas temu "na poważnie" i wykonywałem codziennie z mojej jednej wioseczki (potem było ich więcej) setki ataków farmiących (nieraz manualnie, czytając wszystkie raporty), to znikały one na prawdę szybko.
Było to na prawdę denerwujące, gdy się otworzyło raport, a kilka godzin później próba użycia go do wysłania wojska asystentem farmera czy "ponownym atakiem tymi samymi wojskami" kończyła się błędem, gdyż raport już nie istniał...
I spróbuj to teraz wróżyć, która to była z wiosek w twym rejonie... coraz więcej wiosek z czasem wypadało z obiegu farmienia przez to, przez co trzeba było co jakiś czas na świeżo wszystkie raporty wyczyścić i ponownie do każdej wioski rozesłać, by mieć pewną informację...
Teraz mi się już tak grać nie chcę, nie mam też zbytnio czasu na grę ='(
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
wykonywałem codziennie z mojej jednej wioseczki (potem było ich więcej) setki ataków farmiących
W takiej sytuacji faktycznie, pojemność skrzynki raportów będzie się szybko wyczerpywać, bo dolna jej granica wynosi właśnie 100 (choć ta pojemność wzrasta proporcjonalnie do liczby posiadanych wiosek) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry